Бебе тежи 600 гр-ще живее ли?

  • 25 819
  • 409
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 593
Да познавам съседи са ми .Детенцето вече е на 2г. и нещо и е чудесно.
Дано и това детенце има същия късмет Praynig

# 16
  • София
  • Мнения: 50
Моля се за малката душичка!!!!! Praynig Praynig Praynig

# 17
  • Мнения: 27 524
Знам за такива случаи, но са редки. Стискам палци да е всичко наред  Hug

# 18
  • Враца
  • Мнения: 173
Зная за 2 такива бебета /не близнета/. Едното 600 гр. другото малко повече. И двете са живи и здрави и радват родителите си  Peace Стискам палци и се надявам че и с този малчо всичко ще е наред!  Praynig

# 19
  • обл.Варна
  • Мнения: 126
СТИСКАМ ПАЛЦИ ЗА МЪНИЧЕТО!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 230
Да, знам за такова бебе, точно  600гр, сега е на 12-13 години
Моля се за малката душичка  Praynig и пожелавам много сили на майчето  Hug Hug Hug 

# 21
  • Мнения: 1 372
Дано чудо озари и този дом и скоро да се похвалиш, че са си прибрали детенцето стабилизирано и понаддало! Чувала съм за един такъв случай преди около 2 години във Варна се беше родило едно детенце точно толкова голямо и оцеля и сега е добре

# 22
  • Мнения: 2 401
Ще оживее, пращам цялата си положителна енергия!

# 23
  • София
  • Мнения: 2 227
Ох, дано Praynig Praynig Praynig

# 24
  • Мнения: 2 374
кажи нещо повече за това бебе в коя седмица е родено?
Дано да оцелее миличкото Praynig

# 25
  • Мнения: 1 479
Човек предполага,а Господ разполага. Praynig

# 26
  • Мнения: 367
Моя близка роди миналата година-700гр.,постоя 2 месеца в болница,живо издраво е сега ,а и бързо навакса PeaceИма случай да се родят и 400-500гр и да оцелеят,но много зависи от лекарите, дали искат и имат опита да се справят!Е все пак си е Божа работа,но стискам паци и се моля да оцелее Praynig Praynig Praynig нека бъде,всеки заслужава! На майката,пожелавам  да е силна!

# 27
# 28
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 Praynig

# 29
  • Мнения: 78
Мой близък приятел се е родил толкова, преди цели 26 години  Peace Стискам палци и се моля за тази малка, невинна душичка и всичко да се нареди  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт