"Лекари",причинили смърт на деца,поради некомпетентност и невнимание!

  • 287 797
  • 500
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 484
Чета  и  плача  с  вас  момичета,защо  трябва  да  има толкова   болка  на  този  свят  и  да  страдат  едни  невинни  ангелчета.Господ  бави  но  не  забравя  всичко  се  връща  рано  или  късно.Най  искрени   съболезнования  и  една  голяма    Hug.Почивайте  в  мир  малки  ангелчета  ние  винаги  ще  ви  помним.

# 151
  • Мнения: 425
MAMI,

MOLJA VPI6ETE GI : IMA 4EREN SPISAK NA LEKARITE X GRADOVE, AKO NE STE VE4E !?

ZA SOFIA SA 90 STRANIZI  #Cussing out #2gunfire


 Peace

# 152
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
черния списък е едно, а това е още по-страшен списък - едно е даси некадърен, друго е направо да убиеш с некадърността си...
този списък е друг и трябва да го има...дано помогне на някой...на тези писали тук уви вече никой не може да помогне, освен да сме им упора и подкрепа до колкото може

# 153
  • Мнения: 425
да, аз търся справедливост, но бг Прокурор-арменец, ме попари с отказа си , че носената от мен рожба няма никакви права, защото още не било 4овек,когато се роди ставало 4овек, а как да стане това, като некомпетентен аг д-р ми твърдеше 4е не пренасям, а то бавно и сугурно гаснело в мен от седмици и , трябваще само да ме прати да ми придизвикат контракции, но той за ежеседмичният му некадърен, но платен видеозон се е полакомил, и така уби моето беб4е, но бг прокурор невижда предмета на престъпление.... #Cussing out #2gunfire

ЩЕ ОБЖАЛВАМ НО ПОМОГНЕТЕ СЪС ПРАВЕН СЪВЕТ  Praynig

# 154
  • Мнения: 319
Д-Р ЦВЕТКОВ И Д-Р ЩЪРБАНОВА ОТ АГ ОТДЕЛЕНИЕТО НА ВТОРА МБАЛ - СОФИЯ Моите мъки започнаха на 20.11.2008г. Тогава бях на преглед при наблюдаващата бременността ми гинеколожка. В 39г.с. бебето тежеше 3.530кг а околоплодните води бяха малко като количество. Лекарката препоръча да се предприеме възможно най-скоро раждане. Още на другия ден постъпих във Втора МБАЛ - София (Втора градска). Д-р Цветков ме прие обяви, че  лекарката ми нищо не разбира, водите на бебето си били добре, само били малко мътни. Все пак ме приеха в отделението по патологична бременност. Една седмица лежах в болницата "за всеки случай" - както се изразиха те. Наблюдаваше ме д-р Щърбанва, според която всичко ми беше наред. "Не се притеснявай, всичко е наред ако нещо стане ние ще реагираме навреме." - това бяха думите,които ще помня цял живот. На 26.11.2008г започнаха първите контракции. Съответно казах на Щърбанова, но вместо да ме включат на монитор, който записва тоновете на бебето и честотата на контракциите, тя и акушерката, която беше на смяна ми казаха да засичам контракциите на телефона си. Рших че така и така съм тръгнала да раждам и няма смисъл да се карам с тях - беше неделя вечер и посто не им се работеше. На другия ден 27.11.2008г в 9.00ч сутринта контракциите ми бяха през 10 минути и бебето се движеше. Мина визитацията с шефа на отделението и се оказа,че дори в картона ми не е отразено, че имам контракции. В 9.15ч най-после ме включиха на монитор, но моето бебе вече си беше отишло. НЯМА ДУМИ ,КОИТО ДА ОПИШАТ БОЛКАТА И МЪКАТА ОТ ЗАГУБАТА. Първо дете очаквано смного надежди и мечти, и просто в един момент го няма, защото Цветков си е повярвал, че е много голям специалист , Щърбанова и една акушерка ги мързи да гледат. Кошмарът, който последва беше неописуем - оказа се ,че трябва да родя мъртвото си дете по нормален път. Конракциите ми бяха спряли и се наложи да ме включат на системи. Раждах в продължение на 40 часа без никаква упойка и понеже не можах да достигна нужното разкритие смазаха главата на детето ми, пробиха я, закачиха тежести и го издърпаха. През цялото време бях в пълно съзнание и чувах как пукат и хрущят костите на детето ми докато ги натрошават. Когато водите ми изтекоха бяха изключително оскъдно количество и жълто-зелени на цвят. Така на 28.11.2008г родих моето момченце, което се беше задушило. Дори не ми позволиха да видя детето си, нямах право да му дам име и да си го взема и да го погреба. Моето дете беше изхвърлено в контейнер с биологични отпадъци. МЪРТВОРОДЕНОТО ДЕТЕ СЕ ВОДИ БИОЛОГИЧЕН ОТПАДЪК. Никой никога не може да ме накара да стъпя отново във Втора градска болница и никой никога не може да ме накара да родя нормално.
[/quote]

# 155
  • Мнения: 93
Тъжна мама, прегръщам те и плача заедно с теб.  Cry Cry Cry Преживяла си истински кошмар.  Cry

# 156
  • Мнения: 1 484
Тъжна  мама  много  съжалявам  за  болката  която  си  преживяла.Нямам  думи  просто.Тези  доктори  нека  господ  ги  съди  за  това  което  са  ти  причинили.Знам  че  моите  думи  няма  да  те   успокоят  и  няма  да  върнат  малкото ангелче.Но  ние  сме  с  теб.Една   голяма Hugи  много  целувки.

# 157
  • Мнения: 3 016
Съжалявам много, мила Hug! Чудя се само тези хора наречени лекари  сърца нямат ли ???????????????

# 158
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Тъжна мамаHug Hug Hug Hug Hug Hug Hug smile3518

# 159
  • Мнения: 1 144
Мила Тъжна мама, искрено те прегръщам и ти съчувствам!

Пак ви казвам, момичета, идете в някое предаване, Часът на мама или не знам къде, направете призив към целия народ, ние, всички майки, ще ви подкрепим. Както има лекари, които безкрайно уважаваме, така има и лекари, недостойни да носят това име, щом са отнели или допуснали с небрежността си да си отиде човешки живот. Трябва да има законови мерки срещу подобни престъпления.

# 160
  • Мнения: 73
Ужасена съм
Аз си мислех,че погубването на живота на моето дете е бил най-големия кошмар!Но това е направо......нямам думи да изразя ужаса от прочетеното!!!
Мила Тъжна мама,зная какво е на съцето ти от там изтръгнаха и моя Марти,искаше ми се да убивам наред,да съдя....но нищо не постигнах,моля те в името на всички дето пишеме тук опитай да осъдиш тези нечовеци....плача и пиша и неразбирам....спят ли спокойно тези животни!!!!Няма ли да има край тази тема Cry Cry CryПрегръщам те и ме боли за теб и за твоето ангелче!!!

# 161
  • Мнения: 319
Мъката и болката на всички нас са огромни. Удивително е колко много си приличат историите... НЕ СЪД, НЕ МЕДИИ, НЯМА ИЗМИСЛЕНО НА СВЕТА МЪЧЕНИЕ ЗА ВСИЧКИ ТЕЗИ ИЗРОДИ,КОИТО ОТНЕХА ДЕЦАТА НИ. Един лекар може да присъства хиляди пъти в белите списъци, но ако само веднъж името му е написано тук, това не е просто грешка, това е единственото, което трябва да остане върху името му като огромно черно петно.

# 162
  • Мнения: 82
Много, много съжалявам за загубите ви!!!!
Поклон пред силата и куража да продължите по някакъв начин.
Чета не само тези ужасни неща, които са се случили, скърбя за всички малки ангелчета!
На никого Господ да не дава такава тежка, непононосима скръб.

Гледам аватарите и подписите: Местоителство: между небето и земята; щастието има бързи крака , нещастието криле, и др......., те казват всичко!

Подкрепям за некъдърността на Радева от 20-та поликлиника, преглеждала ме е когато бях на 17, пълна незаинтересованост, преглед през пръсти, а ме заведе позната!!!!
Спешния кабинет на Пирогов - на първия етаж, близо до входа- пълно безхаберие - на 17 години отидох сама по спешност, болки от апендисит вече гноен и ми казаха, че там не ми е района, да отида в Мед. академия. Така сама , пеша с вече почти вдървен от болка десен крак се отправих към мед академия. Просто Господ ме е запазил тогава!Благодаря!

# 163
  • Мнения: 572
Мила Тъжна мама, искрено те прегръщам и ти съчувствам!

Пак ви казвам, момичета, идете в някое предаване, Часът на мама или не знам къде, направете призив към целия народ, ние, всички майки, ще ви подкрепим. Както има лекари, които безкрайно уважаваме, така има и лекари, недостойни да носят това име, щом са отнели или допуснали с небрежността си да си отиде човешки живот. Трябва да има законови мерки срещу подобни престъпления.
Мила аз и там бях, и .... ОСЪДЕН ДОКТОР  НЯМЯ.
Единствено ме крепи  сестрата на мой то ангелче Вяра.
Когато се консултирах с адвокати и мен ме попариха с думите "гарван на гарван око не вади"  и как да водя дела, като сме на една заплата на съпруга ми.
бял ДЕН ДА НЕ ВИДИ НИ ЕДИН "ДОКТОР" СПОМЕНАТ ОТ ТОЗИ ФОРУМ, И НАЙ ВЕЧЕ "д-р" Радева от 20 поликлиника която работи и в ГУСЕВЕ

тъжна мама , искам от доста време да ти пиша, но сили нямам и днес в мъката си те успокоявам, болката минава и се скрива, но най много боли на празниците или на рождните дни.

# 164
  • Мнения: 49
тъжна мама потресена съм и ти съчувствам и знам как се чувстваш понеже и аз съм го преживяла Hug Praynig,но каквото и да ти се каже мъката на майката не минава ,винаги ще си спомняш и ще ти е мъчно , кураж и надежда ,бъди силна ,ДАЙ БОЖЕ ДА ИМАШ ДРУГО СЛЪНЧИЦЕ!

ЕТО ДНЕС СЪМ С ПЪЛНИ РЪЦЕ ИМАМЕ СИ НАШЕТО СЛЪНЦЕ И ЩАСТИЕ ,НО НЯМА ДА ЗАБРАВИМ НАШАТА ЗВЕЗДИЧКА ГЕНИ ,КОЙТО ДНЕС ЩЕЩЕ ДА Е НА 4 ГОД. Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
ЕВА Е НАШЕТО БОГАТСТВО И ЖИВОТА ПРОДЪЛЖАВА!!!
ДАНО ГОСПОД НИКОГА ДА НЕ ЗАБРАВЯ МАЙКИТЕ!!!

Общи условия

Активация на акаунт