"Лекари",причинили смърт на деца,поради некомпетентност и невнимание!

  • 287 777
  • 500
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 156
Хора, аз отскоро съм тук, но отдавна във фейсбук. Започнах да се занимавам със случея на родилката Запряна и лекарката Мазнейкова. Мисля, че тук става дума за големи финансови интереси като цяло и много лекари имат частни клиники и практики. Предупреждавам Ви, че има платени техни хора, не се ядосвайте, това те го пишат, защото им намаляте оборотите като пишете за трагедията си. ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ, АЗ НЕ МОГА ДА ЧЕТА, МНОГО ПЛАЧА, НЕ МОГА ВЕЧЕ.

# 241
  • Мнения: 898
Започнах да се занимавам със случея на родилката Запряна и лекарката Мазнейкова.
Аз от чутото до момента, съдя че не би трябвало на всяка цена да се спряга така този случай.

По точно би било "родилката Запряна и всички лекари през които е минала тогава".

# 242
  • Мнения: 425
Хора, аз отскоро съм тук, но отдавна във фейсбук. Започнах да се занимавам със случея на родилката Запряна и лекарката Мазнейкова. Мисля, че тук става дума за големи финансови интереси като цяло и много лекари имат частни клиники и практики. Предупреждавам Ви, че има платени техни хора, не се ядосвайте, това те го пишат, защото им намаляте оборотите като пишете за трагедията си. ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ, АЗ НЕ МОГА ДА ЧЕТА, МНОГО ПЛАЧА, НЕ МОГА ВЕЧЕ.


 Peace, Благодаря за подкрепата мила,

и мен ме следват подоб.тип/ове с арогантни обиди по мой адрес,че съм с ментални проблеми защото съм тормозела с проблема ми хората / родих ина4е кл.здраво/б.о. бебе= мъртво от преносване/от продължителна липса на храна и кислород/ от "КОМПЕТЕНТЕН КОЛЕГА" НА МАЗНЕЙКОВИЦАТА, и съм го дала на СГП...

А тия типове защо влизат и пишат САМО в 4ерната хроника, МАЙ ИМ Е ХОБИ, ПОСЛЕ СО4АТ  НАС ЖЕРТВИТЕ 4Е СМЕ ЗА ПСИХО ЛЕ4ЕНИЕ, ЗАЩОТО СЕ ОПИТВАМЕ ДА ПРЕДПАЗИМ ДА НЯМА СЛЕДВАЩИ НЕЛЕПИ ЗАГУБИ... #Cussing out

Представи си,Пожелава ми да си намеря хоби/балет... #Crazy Sick и да престана да о4ерням "клиниката", #Cussing out #2gunfire

Дано поне сега по4нат да работят ка4ествено, а не коли4ествено  Money Money Crossing Arms!!!

 Praynig Naughty

# 243
  • В две мъжки сърца
  • Мнения: 169
Съжалявам за всички жени, които пишат за болката си тук. Думите "нява сърдечна дейност" са най страшната присъда за една майка!Аз загубих дащеричката си в 28 г.с. при бременност, при която уж всичко вървеше наред. Женската консултация ми я водеше "Д-р Аврамова" от гр. Благоевград. Дано повече мамчета от нашият град видят името й и никога не повторят моята грешка. на 06.08.2007 г. отидох при нея с оплаквания, че не усещам бебето толкова често, колкото пене за мен бе обичайно. Никакав ултразвук, никакъв запис на тоновете/ а разполага с ЗD ехограф/, само слушалка и успокоение, че всичко е наред. На 10.08 07 г. вече не го усещах. Аутопсията показа тромбоза на пъпната връв, много рядка и трудна за поставяне диагноза, но това, че таза "лекарка" дори не си направи труда да ме прегледа ще ме измъчва цял живот...
Да споменем и съпруга и,който работи в детско отделение Благоевград-"ДОКТОР"Султов и умишлено постави на детенцето ми грешна диагноза-пневмония и я лекува венозно с антибиотици,само за да вземе пари от здравната каса,а влязохме с обрив от храна ,уж само за една нощ #2gunfire #2gunfire #2gunfireПознат лекар прегледа снимката на дробчето и каза,че е абсолютно чиста,но вече ни изписваха.Просто така го е наливал с антибиотици #Cussing out #Cussing out #Cussing outДечко е добре сега,но... Closeнямам думи!

# 244
  • Мнения: 9
Здравейте,
Искам да добавя д-р Топалова, която работи в  клиника Селена.
Благодарение на нейния "професионализъм и компетентност", родих преждевременно моите близнаци в началото на 7мия месец, ден след като бяхме на преглед при нея, и тя твърдеше, че всичко е ок. За съжаление, живяха само няколко дни.

# 245
  • Мнения: 425
Здравейте,
Искам да добавя д-р Топалова, която работи в  клиника Селена.
Благодарение на нейния "професионализъм и компетентност", родих преждевременно моите близнаци в началото на 7мия месец, ден след като бяхме на преглед при нея, и тя твърдеше, че всичко е ок. За съжаление, живяха само няколко дни.

 Tired Praynig Tired,

съболезнования, направо е срамно в 21 век така нелепо да загиват невинни деца.... #Cussing out #2gunfire #Crazy

и аз съм седма4е родено през 1974 г., времена Без модерната Ни техника, НО с ХОРА със сърца и морал В БЕЛИ ПРЕСТИЛКИ  bouquet

# 246
  • Мнения: 2 401
и мен ме следват подоб.тип/ове с арогантни обиди по мой адрес,че съм с ментални проблеми защото съм тормозела с проблема ми хората / родих ина4е кл.здраво/б.о. бебе= мъртво от преносване/от продължителна липса на храна и кислород/ от "КОМПЕТЕНТЕН КОЛЕГА" НА МАЗНЕЙКОВИЦАТА, и съм го дала на СГП...

А тия типове защо влизат и пишат САМО в 4ерната хроника, МАЙ ИМ Е ХОБИ, ПОСЛЕ СО4АТ  НАС ЖЕРТВИТЕ 4Е СМЕ ЗА ПСИХО ЛЕ4ЕНИЕ, ЗАЩОТО СЕ ОПИТВАМЕ ДА ПРЕДПАЗИМ ДА НЯМА СЛЕДВАЩИ НЕЛЕПИ ЗАГУБИ... #Cussing out

Представи си,Пожелава ми да си намеря хоби/балет... #Crazy Sick
Арогантността и безочието им наистина са безгранични!  ooooh!
Аз лично не съм се сблъсквала чак с такова отношение, но всичко това, за което чувам е просто потресаващо, например мъжът на Запряна разказа, че са му казали след като отстранили матката на жена му, че яйчниците и са запазени, да не се притеснявал за секса, жената умира, а те му говорят за секс. Close
Има и свястни лекари естествено, но сред тази тълпа от алчни и  груби същества,  е трудно да ги забележиш..

# 247
  • Мнения: 425
и мен ме следват подоб.тип/ове с арогантни обиди по мой адрес,че съм с ментални проблеми защото съм тормозела с проблема ми хората / родих ина4е кл.здраво/б.о. бебе= мъртво от преносване/от продължителна липса на храна и кислород/ от "КОМПЕТЕНТЕН КОЛЕГА" НА МАЗНЕЙКОВИЦАТА, и съм го дала на СГП...

А тия типове защо влизат и пишат САМО в 4ерната хроника, МАЙ ИМ Е ХОБИ, ПОСЛЕ СО4АТ  НАС ЖЕРТВИТЕ 4Е СМЕ ЗА ПСИХО ЛЕ4ЕНИЕ, ЗАЩОТО СЕ ОПИТВАМЕ ДА ПРЕДПАЗИМ ДА НЯМА СЛЕДВАЩИ НЕЛЕПИ ЗАГУБИ... #Cussing out

Представи си,Пожелава ми да си намеря хоби/балет... #Crazy Sick
Арогантността и безочието им наистина са безгранични!  ooooh!
Аз лично не съм се сблъсквала чак с такова отношение, но всичко това, за което чувам е просто потресаващо, например мъжът на Запряна разказа, че са му казали след като отстранили матката на жена му, че яйчниците и са запазени, да не се притеснявал за секса, жената умира, а те му говорят за секс. Close
Има и свястни лекари естествено, но сред тази тълпа от алчни и  груби същества,  е трудно да ги забележиш..

А мен се пробваха да ме "успокоят" с НАЛИ ТИ ПРЕСКО4И ТРАПА, ГЛЕДАЙ СИ ДРУГОТО ДЕТЕ И ХОДИ СИ НАМЕРИ НЯКАКВО ЗАНИМАНИЕ/ БАЛЕТ,ТАНЦИ...Т.Н.

Само ми е до балет и забавления като видя бебе или "каката" все ме пита Защо "Д-РИТЕ "испуснаха БЕБЕТО НИ, НАЛИ ВСЯКА СЕДМИЦА НИ ГЛЕДАХА....#Cussing out #Cussing out

# 248
  • Мнения: 2 401
Незнам какво да кажа, освен да ти пожелая успех в борбата с тази мафия. Hug
 Аз за себе си съм убедена, че докато няма осъдени лекари, нашето здравеопазване няма да стане нормално, защо да си дават много зор като знаят, че и да сгафят нищо няма да им направят, а в тяхната професия гафът е равен често на смърт или осакатяване. Наскоро в една друга тема четох, че в САЩ вероятността да ти отнемат лекарската практика, ако дори само веднъж си допуснал сериозно нарушение или грешка е много голяма, докато и тук не стане така, не се надявам на нищо по-добро.

# 249
  • Мнения: 156
От четири месеца близките на Запряна чакат да получат резултати от медицинската експертиза, нищо.
Определени лица правят „комитет за защита на В.М.„ и ХОП, РЕЗУЛТАТИ ИМА...В ЗАЩИТА НА В.М., РАЗБИРА СЕ.
Това разбираме първо от БНТ http://bnt.bg/bg/news/view/12209 . (между другото според информация на дъщерята на една от починалите от „тропическа треска„, „доволните пациентки„ са служителки в „болницата„). Мислете каквото искате.

Според „експертизата„ Запряна е починала от ТРОПИЧЕСКА ТРЕСКА. Много характерна стана според мен „тропическата треска„ в България. Тя носи бяла престилка, обича парите и често води до смърт.
Затова ви моля да се борим заедно срещу такива тропически трески, оставили сираци и почернени семейства след себе си, почернили живота на стотици жертви.
Пишете за вашите преживявания с „тропическата треска„, какво лекарство има срещу нея, какъв щам е (как се казва), къде се среща.
Ние за една такава треска знаем. А вие?
Тропическата треска на Запряна е от щам В.М., намира се в момента в „чужбина„, среща се обаче често на бул. България в София.

НЕКА ДА НАМЕРИМ ЛЕКАРСТВО СРЕЩУ ТРОПИЧЕСКАТА ТРЕСКА В БЪЛГАРИЯ, НЕКА НЕ ПОЗВОЛЯВАМЕ ДА ОТНЕМА БЛИЗКИТЕ НИ.

СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ ЗА ПОЧИНАЛИТЕ ДЕЧИЦА ОТ „ТРОПИЧЕСКАТА ЕПИДЕМИЯ „ В БЪЛГАРИЯ.

# 250
  • Мнения: 425
Незнам какво да кажа, освен да ти пожелая успех в борбата с тази мафия. Hug
 Аз за себе си съм убедена, че докато няма осъдени лекари, нашето здравеопазване няма да стане нормално, защо да си дават много зор като знаят, че и да сгафят нищо няма да им направят, а в тяхната професия гафът е равен често на смърт или осакатяване. Наскоро в една друга тема четох, че в САЩ вероятността да ти отнемат лекарската практика, ако дори само веднъж си допуснал сериозно нарушение или грешка е много голяма, докато и тук не стане така, не се надявам на нищо по-добро.

ПОНЕ ДА СЕ ВЪВЕДЕ ТО4КОВАТА СИСТЕМА КАТО НА ШОФЬОРИТЕ, С ОТНЕМАНЕ НА ПРАКТИКА И ПОПРАВИТЕЛНИ ИЗПИТИ  PeaceMr. Green

Последна редакция: пт, 24 юли 2009, 16:52 от GIULIA

# 251
  • Мнения: 156
в случея трябва да се направи и една хубава проверчица на тази болница, защото много се оплакват и от хигиена и от други лекари. Заразени са деца с някакви мен непознати, ужаснозвучащи бактерии. Четете тук http://dnes.dir.bg/2009/07/23/news4810606.html Тези неща са се случвали ПРЕДИ ЗАПРЯНА.
Ако говорите, ако не мълчите за загубата си, предпазвате и други жени и техните бебета. Мерси Ви, защото така това няма да се случи и на мен.
Ако не говорите, носите вина за следващите жертви.

Последна редакция: пт, 24 юли 2009, 20:51 от tropi4na treska

# 252
  • Мнения: 2 957
Заразени са деца с някакви мен непознати, ужаснозвучащи бактерии. Четете тук http://www.ubs.sbg.ac.at/rw/fotos/michaela.jpg.

Отваря се снимка.

# 253
  • Мнения: 156
Заразени са деца с някакви мен непознати, ужаснозвучащи бактерии. Четете тук http://www.ubs.sbg.ac.at/rw/fotos/micha

Отваря се снимка.

СОРИ, ОБЪРКАЛА СЪМ ЛИНК http://dnes.dir.bg/2009/07/23/news4810606.html

# 254
  • София
  • Мнения: 3 099
... (между другото според информация на дъщерята на една от починалите от „тропическа треска„, „доволните пациентки„ са служителки в „болницата„). ...

Не всички!

Общи условия

Активация на акаунт