"Лекари",причинили смърт на деца,поради некомпетентност и невнимание!

  • 288 030
  • 500
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 401
Queen-Bee, какво да кажа Cry, сърцето ми се къса като ти чета разказа. Много съжалявам за твоето ангелче!
Колко познато е това, трябва да сте благодарни, че  поне спасихме майката... По-всичко личи, че става дума за поредния некадърен лекар, те така са свикнали да работят без да се стремят да подходят към всеки случай индивидуално, а карат всичко на конвейр, както на тях им е удобно. Всъщност аз не вярвам да има промяна докато няма осъдени лекари. Все пак ако имате възможност и сили, търсете си правата. Hug

# 271
  • Мнения: 3 016
Искам само да знае какво е да излезеш навън с празни ръце, когато е трябвало да буташ количка. Или  да виждаш съжалението в очите на хората, въпреки, че не обелват и една дума...
Това е толкова гадно......... Cry. Миличка, и аз го изпитах преди повече от 2 години.С времето  ще се поуспокоиш, макар в момента да ти се струва невъзможно ,но  раната в сърцето ще остане завинаги.Нека Бог ги съди тези пседволекари. Hug

# 272
  • Мнения: 384
Queen-Bee ,на 10.08.2004г.се чувствах като теб в същата болница!Съвпадение е че отново Същия "доктор"ни обясни че по-добре че е починал Красенчо,и с възторг ми обясни че ме очаква догодина пак!От което щях да повърна!ИЗРОДИ ИМА ВЪВ ВСЯКА БОЛНИЦА,потърси наистина добър лекар и СМЕНИ БОЛНИЦАТА!Мила,толкова рев изревах покрай твоя пост и пак се върнах в ада от загубата на детенце Cry Cry
Рени и права че с времето ще се поуспокоиш,но не и да збравиш.От сърце ти пожелавам успех


Мир на мъничката му душичка на твоето бебенце Flowers Rose Flowers Rose

# 273
  • Мнения: 425
Queen-Bee ,на 10.08.2004г.се чувствах като теб в същата болница!Съвпадение е че отново Същия "доктор"ни обясни че по-добре че е починал Красенчо,и с възторг ми обясни че ме очаква догодина пак!От което щях да повърна!ИЗРОДИ ИМА ВЪВ ВСЯКА БОЛНИЦА,потърси наистина добър лекар и СМЕНИ БОЛНИЦАТА!Мила,толкова рев изревах покрай твоя пост и пак се върнах в ада от загубата на детенце Cry Cry
Рени и права че с времето ще се поуспокоиш,но не и да збравиш.От сърце ти пожелавам успех


Мир на мъничката му душичка на твоето бебенце Flowers Rose Flowers Rose


Това са най-долните същества на планетата Земя, а ина4е според тях/4ерните ни бг "л-ри"/ бременните жени,родилките и децата са с удвоено внимание и усърдие в предлаганите ни от тях " мед.услуги" ПО ВСИ4КИ СТАНДАРТИ... Money Money Money #Crazy newsm78
а пълнаТА подигравка от страна на ДЪРЖАВАТА НИ е като втори забит нож в раните ни..... #Cussing out #2gunfire

# 274
  • Мнения: 1 479
Д-р Деливерска ми водеше консултациите по бремеността с 1-то дете през 1999-та.Тогава работеше в 27-ма поликлиника в Младост и в "Грийнберг",т.е. на 2 места.През цялото време :мила,любезна....Всичко ми било наред с бебето и т.н.Преди да родя си ми даде направление,както си му е реда.Раждам в Шейново и: О, Боже!От там детето ми/новородено/го поеха КОМПЕТЕНТНИ лекари поне докато живя 6 месеца... CryИзредих се при всички Специалисти вьв София.И какво то това?Всичките ме питаха:"Кой ви е наблюдавал бременността?Защо не ви е насочил кьм нас за допьлнителни изследвания?"Какво и костваше на тази жена Д-р Деливерска:Което не знае -да ме насочи,все пак на 33 години бях тогава?  #2gunfire

# 275
  • Мнения: 9 973
 Cry Cry Cry
с всяко влизане в темата виждам нови и нови попълнения-до кога? Cry

# 276
  • Мнения: 3 659
Здравейте на всички. Просто нямам думи и не мога да опиша възмущението, гнева и яда, които са ме обвзели, заради това, което чета. Бременна съм в 17 седмица, имам някаква инфекция и въпреки , че давам луди пари за гинеколог( едно посещение ми струва 120 лева) аз нямам нито информация от лекарката какво става, нито какво мога да очаквам. Бясна съм от това, че единственото, което човек може да направи в България е да се моли на Господ всичко да е наред и да няма усложнения. Като чета какво сте преживели и не знам аз как ще изживея остатъка от бременността. Това, което се случва тук е някакво безумие. Чувствам се толкова безсилна и несигурна.
Съчувстам Ви за мъката, която изпитвате и Ви благодаря, че намирате сили да споделите опита и болката си, защото наистина помагате на други жени .

# 277
  • Мнения: 2 401
Пепина, във форума има информация за добри лекари в белия списък, според мен няма нужда да даваш тези луди пари, аз съм силно скептична по-отношение на всички високоплатени лекари. Не се притеснявай излишно, просто смени лекаря навреме или посети и друг специалист!

# 278
  • Мнения: 41
Вела дойде при нас за малко и това не е без причина. Може би тя ми донесе мисията да разкажа за нея на всички бъдещи майки... http://babyvela.blogspot.com/

# 279
  • Мнения: 666
M0NIQUE  изключително много съжалявам за загубата ти.Вела е била прекрасно детенце Flowers Rose Flowers Rose
Не мога да си обесня защо в БГ никой никога не наказва некомпетентността и немарливостта на "лекарите".Егаси мафията.

# 280
  • Мнения: 793
Вела дойде при нас за малко и това не е без причина. Може би тя ми донесе мисията да разкажа за нея на всички бъдещи майки... http://babyvela.blogspot.com/

Очите ми плачат за твоето ангелче Flowers Rose С цялото си сърце ти пожелавам скоро да имаш едно здраво бебе. Прегръщам те силно  Hug Лесно е да човек да каже "бъди силна" но няма да го кажа защото не е лесно да си силна в такава ситуация Hug

# 281
  • Мнения: 45
Вела дойде при нас за малко и това не е без причина. Може би тя ми донесе мисията да разкажа за нея на всички бъдещи майки... http://babyvela.blogspot.com/

Очите ми плачат за твоето ангелче Flowers Rose С цялото си сърце ти пожелавам скоро да имаш едно здраво бебе. Прегръщам те силно  Hug Лесно е да човек да каже "бъди силна" но няма да го кажа защото не е лесно да си силна в такава ситуация Hug
Praynig Peace Praynig Peace Praynig за твоето ангелче, нямам думи какво да кажа, просто те  Hug

# 282
  • Мнения: 738
ох мили мамчета! Плаках докато четях и незнам дали трябва да пиша тук, но все пак мисля, че трябва да го направя
Аз успях да се спася от това да бъда една от вас и то незнам как, късмет или??
Та искам да пиша за д-р *****
Тя ми водеше ЖК и реших да си платя 250 лв за да родя при нея! Имах огромен корем и отоци навсякъде и тя каза, че бебето ще е големичко(околко3.500) но впредвид колко е голям мъжа ми било ОК!!!!!
Та имах предродилни контракции цяла седмица и всеки ден ходих но нямах никакво разкритие
Накрая на 04.08 (термина) 00:20 ми изтекоха водите и ме приеха в **** в болницата! Оттам започнаха мъките (които били нормални и цитирам"не се прави че те боли толкова нямаш разкритие така, че не те боли")
Раждах с контракции (мощни) цял ден и нищо Дърпаха с ръце да ми направят разкритие и пак нищо! И СЛАВА БОГУ ЧЕ БЕБЕТО НЕ УСПЯ ДА СИ НАПРАВИ МЯСТО И ДА ТРЪГНЕ!! Докторката не искаше да ме среже нищо че всички и казваха че няма да стане нормално!Тя просто беше решила да ме мъчи явно!
 В 15:15 часа ме срязаха-нищо не помня беше ужасна болка която вече не помня, помня че ми скачаха на корема, натискаха, мъчиха и не успяха!!
Родила съм момчето си 4.480!!!!!!!!!!!!!
Бебето приличаше на двумесечно бебе!! Вече е на 3 месеца и тежи 7 кл
като чета направо ми настъхва косата, че заради тази некомпетентна докторка щяха да ми уморят детето! Добре че както каза тя съм имала много неразтегателна шийка на матката и не пусна бебето да тръгне! Но се изумявам как след толкова време ехография, след като бех с огомни отоци на краката, ръцете и всичко, с този огромен корем никой не разбра, че бебето е толкова голямо и да не ме мъчат и него също толкова време!!
нАКРАЯ КАЗА НА МАЙКА МИ "НИЕ СБЪРКАХМЕ...НЕ ВИДЯХМЕ ЧЕ Е ТОЛКОВА ГОЛЯМО"

Последна редакция: ср, 09 юни 2010, 15:33 от AnMary

# 283
  • Мнения: 738
pepina 77  нямаш място в ЛС за да ти отговоря!
Но да ти кажа мисля че прекалено много се притесняваш и наистина има мнооооого добри доктори(виж препоръките) кото няма да ти вземат такива пари!!! и ще ти кажат всичко
Но ако се тревожиш толкова е лошо за бебето
Инфекция? Това може да ти го каже всяка раждала жена
намери друг доктор!!!!

# 284

Общи условия

Активация на акаунт