"Лекари",причинили смърт на деца,поради некомпетентност и невнимание!

  • 288 021
  • 500
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 73

Мамчета, аз си мисля следното, явно сме много тези който сме загубили деца, тука трябва една организация и да се направи нещо , да се промени закона, като са  некадърни лекарите, отнема им се  правото да практикуват и си плащат за това(затвор и т.н.), не разбирам за какво се дразните, няма смисъл
  защо по форуми всеки много говори , ами говорете където трябва , ама какво  става много малко предприемат някакви действия, другите стискат зъби и нищо не правят...трябва всеки да си получи заслуженото,за бога та това е убийство

МОИТЕ СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ ЗА ВСИЧКИ ЗАГУБИЛИ ДЕЦАТА СИ !!!

# 436
  • Мнения: 28


Мила Мари,

белите убийци на децата ни са омазали пейзажа=свършили са си работата още до 2-ят час след раждането на детенцето ти,т.е. ваксинирайки го,после пак на др.ден и така всеки мес. в следващите 6 мес. са го тровили и така с малки почивки извивайки ни ръцете,че е за тяхно добро и набеждавайки ни за неграмотни ако протестираме, а то ОТДАВНА Е ДОКАЗАНО И КАЗАНО ОТ САМИТЕ СЪЗДАТЕЛИ НА ВАКСИНИ,ЧЕ ВАКСИНИТЕ ПРИЧИНЯВАТ И РАК... Sad Cry #Cussing out #2gunfire

СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ Praynig

КАКВО ЩЕ КАЖЕ ТУК С.Алекс,

КОЛКО Е ХУМАННО е НАСИЛСТВЕНО ДА НИ АБОНИРАТ ДА СМЕ ИМ КЛИЕНТИ ДОЖИВОТНО ?!
С техните бомби със закъснител = ВАКСИНИТЕ, на невинните деца им отключват автоимунни заболявания,които хроницифират благодарение на реваксинациите:КАКЪВ ДИАБЕТ,АРТРИТ,РАК ПРИ ПЕЛЕНАЧЕТАТА,а мн.склезора и т.м. при 25г.... #2gunfire #Cussing out #2gunfire

НАЙ-ВАЖНОТО ПРАВИЛО НА ХИПОКРАТОВАТА ИМ КЛЕТВА Е НЕ ВРЕДИ, А ТЕ ОТ РАЖДАНЕТО НИ И СА ЗА ЗАТВОРА И ЧЕРНИ ПРЕСТИЛКИ... Sick #Crazy, КАКВО ДА ГИ ПОЧЕРПИМ ЛИ...
 Crossing Arms
Емоционално, но прибързано и дори глупаво обобщение.
С една дума, плъзгане по повърхността и по течението. Естествено, защото така е най-лесно.
По-трудното е да си  задаваме въпроси и да търсим отговори.

В написаното има и частица истина. За някои от ваксините е така. За други не е.
И един осведомен човек би знаел, че консервантите в комбинираните  ваксини
са по-опасни от самите ваксини...
Осведоменият и безпристрастен човек би знаел, че става дума за ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ ваксинации.
А техния списък се приема... в Народното събрание.
Кой лобира за това и защо, вероятно ще трябва да питате Лъчо  Мозъка.
Кой тихомълком озакони незаконното явление  избор на екип, като по този начин косвено обрече много пациенти ?
За това отново ще трябва да се обърнете към здравната комисия в Парламента.

А лекарят в България / говоря за  обикновения лекар/, той е просто  един изпълнител,
контролиран изцяло от Здравна  каса и ХЕИ, особено по отношение на "правилното"
и "задължително" поставяне на ваксините, за които  споменавате.

Няма  архитект на този свят, който би искал построеният от него мост да падне.
Няма и лекар на този свят, който не би искал пациентът му да оздравее.

И когато нещо се случва, нека се опитаме да си зададем онзи неизменен въпрос
от римското право: "Търсете кой е имал изгода?"...
Защото във всеки случай ние като пациенти  нямаме изгода. Съвестните  лекари също нямат изгода.
Тогава не е ли прозрачно и ясно  КОЙ ИМА ИЗГОДА ?

# 437
  • Мнения: 425

Мамчета, аз си мисля следното, явно сме много тези който сме загубили деца, тука трябва една организация и да се направи нещо , да се промени закона, като са  некадърни лекарите, отнема им се  правото да практикуват и си плащат за това(затвор и т.н.), не разбирам за какво се дразните, няма смисъл
  защо по форуми всеки много говори , ами говорете където трябва , ама какво  става много малко предприемат някакви действия, другите стискат зъби и нищо не правят...трябва всеки да си получи заслуженото,за бога та това е убийство

МОИТЕ СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ ЗА ВСИЧКИ ЗАГУБИЛИ ДЕЦАТА СИ !!!



 Peace Cry СЪДИХ ГО и след 4г. СГС ОТСЪДИ ВИНОВЕН,НО В НК НА РБ ИМА ВРАТИЧКИ И МУ ЗАМЕНИХА НАКАЗАТЕЛНАТА ПРИСЪДА С АДМИНИСТРАТИВНА = ГЛОБА  #Cussing out #2gunfire,
ЗАТОВА ХОРАТА НЕ СЕ БОРЯТ,ЗАЩОТО САМИТЕ ПОЛИТИЦИ НЯМАТ ИЗГОДАТА ДА СИ ВКАРАТ АВТОГОЛ НА ФИНАЛА,ЗАЩОТО ИДВА ДЕН ,В КОЙТО И ТЕ СТИГАТ ДО СГП,А ТАМ СА ТЕХНИТЕ ХОРА ИМ ПОДАВАТ РЪКА....СЛЯПА Е ТЕМИДА ЗА ПРАВОСЪДИЕ... Crossing Arms,
ПРЕДЛАГАМ ДА ЗАКРИЕМ СъДЕБНАТА СИСТЕМА,ЗАЩОТО РАБОТА НЕВЪРШИ,А ЗАМО СИ САМОРАЗДАВА 14 И 15 ЗАПЛАТИ....ОТ НАШИТЕ ПАРИ !!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 438
  • Мнения: 425


Мила Мари,

белите убийци на децата ни са омазали пейзажа=свършили са си работата още до 2-ят час след раждането на детенцето ти,т.е. ваксинирайки го,после пак на др.ден и така всеки мес. в следващите 6 мес. са го тровили и така с малки почивки извивайки ни ръцете,че е за тяхно добро и набеждавайки ни за неграмотни ако протестираме, а то ОТДАВНА Е ДОКАЗАНО И КАЗАНО ОТ САМИТЕ СЪЗДАТЕЛИ НА ВАКСИНИ,ЧЕ ВАКСИНИТЕ ПРИЧИНЯВАТ И РАК... Sad Cry #Cussing out #2gunfire

СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ Praynig

КАКВО ЩЕ КАЖЕ ТУК С.Алекс,

КОЛКО Е ХУМАННО е НАСИЛСТВЕНО ДА НИ АБОНИРАТ ДА СМЕ ИМ КЛИЕНТИ ДОЖИВОТНО ?!
С техните бомби със закъснител = ВАКСИНИТЕ, на невинните деца им отключват автоимунни заболявания,които хроницифират благодарение на реваксинациите:КАКЪВ ДИАБЕТ,АРТРИТ,РАК ПРИ ПЕЛЕНАЧЕТАТА,а мн.склезора и т.м. при 25г.... #2gunfire #Cussing out #2gunfire

НАЙ-ВАЖНОТО ПРАВИЛО НА ХИПОКРАТОВАТА ИМ КЛЕТВА Е НЕ ВРЕДИ, А ТЕ ОТ РАЖДАНЕТО НИ И СА ЗА ЗАТВОРА И ЧЕРНИ ПРЕСТИЛКИ... Sick #Crazy, КАКВО ДА ГИ ПОЧЕРПИМ ЛИ...
 Crossing Arms
Емоционално, но прибързано и дори глупаво обобщение.
С една дума, плъзгане по повърхността и по течението. Естествено, защото така е най-лесно.
По-трудното е да си  задаваме въпроси и да търсим отговори.

В написаното има и частица истина. За някои от ваксините е така. За други не е.
И един осведомен човек би знаел, че консервантите в комбинираните  ваксини
са по-опасни от самите ваксини...
Осведоменият и безпристрастен човек би знаел, че става дума за ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ ваксинации.
А техния списък се приема... в Народното събрание.
Кой лобира за това и защо, вероятно ще трябва да питате Лъчо  Мозъка.
Кой тихомълком озакони незаконното явление  избор на екип, като по този начин косвено обрече много пациенти ?
За това отново ще трябва да се обърнете към здравната комисия в Парламента.

А лекарят в България / говоря за  обикновения лекар/, той е просто  един изпълнител,
контролиран изцяло от Здравна  каса и ХЕИ, особено по отношение на "правилното"
и "задължително" поставяне на ваксините, за които  споменавате.

Няма  архитект на този свят, който би искал построеният от него мост да падне.
Няма и лекар на този свят, който не би искал пациентът му да оздравее.

И когато нещо се случва, нека се опитаме да си зададем онзи неизменен въпрос
от римското право: "Търсете кой е имал изгода?"...
Защото във всеки случай ние като пациенти  нямаме изгода. Съвестните  лекари също нямат изгода.
Тогава не е ли прозрачно и ясно  КОЙ ИМА ИЗГОДА ?



А този го дава все едно е завършил семинарията....,не че и там са цвете за мирисане,и там читавите се броят на пръсти...!!!  Money Twisted Evil Money Twisted Evil

ПРОСВЕТИ НИ НАС НЕВЕЖИТЕ МОЛЯ..... Blush

# 439
  • Мнения: 73
На мен ми е мъчно , защото не мога да си намеря детето. Търся го известно време и още чакам прокуратурата за някакъв отговор. Незнам дали е мъртво или живо( продадено някъде)!!Няма гроб , няма го и в моргата! Всеки мъчителен ден се моля да си намеря бебенцето! Дано господ е с нас и ни помогне истината да излезе на яве!Дано има справедливост и възмездие!Нека всички който са участвали и това злодеяние си получат заслуженото и искрено се надявам да изпитат същата болка и мъчение което ние изживяваме! Амин!!

# 440
  • Мнения: 73
Днес се навършват мъчителните шест месеца от детенцето ни го няма, дано има справедливост и си намерим малкото слънчице, всеки божи ден се моля да го намерим , чакам от месец и половина прокуратурата да излезе със становище. Сърцето и душата ми се разкъсват от мъка и нещастие. Къде си мило детенце ? Няма да спрем да те търсим докато не разберем истината! Обичаме те и дано всяка една моя сълза и мъка се връща много кратно на тези който ни причиниха това нещастие!..
 smile3518 smile3518

# 441
  • Мнения: 0
И при мен стана така,родих в Шейново,изписаха малката здравословно добре със секрет в носа,така беше цял месец,личната нищо не каза и тя си отиде,изпадна в кома и до там!Разбирам ви всички и дано тези лекари си платят някога!

# 442
  • София
  • Мнения: 606
Търсете си правата хора,само така ще се оправят нещата,не във форумите.Давам за пример моя опит в стоматологията-постоянно виждам пациенти лекувани не само лошо,но и недобросъвестно...аз се трудя и мъча да търся 3-4 канала,защото предишния лекуващ лекува всичк.и ...зъби все едно имат по един канал и се слага някаква заплънка за да се отбие номера,виждам как на някого да извадили един зъб,а в книжката са писани два,и хората го усещат това,обаче само се пише по форуми.и все пак си мисля,че хора,които обвиняват лекари в такива неща е редно да си напишат име и фамилия,защото е лесно да се говори анонимно

# 443
  • Мнения: 991
Какви права, какви пет лева? Няма оправия!

# 444
  • София
  • Мнения: 606
Има комисии,които това работят

# 445
  • Мнения: 991
Стигне ли се до дознания, експертизи и прочие се разбира, че няма смисъл ... Всичко е един омагьосан кръг.

# 446
  • при късмета
  • Мнения: 24 047
Комисиите са за да прикриват "докторите", не за да помогнат на хората. И е по-важно името на "доктора" отколкото на оплакващия се, в тази тема. Ти какъв си, че да ти се представят?
Аз съм си тръгвала от преглед, защото разбрах първото име на доктора по време на прегледа. Тръгнах си, защото се сетих какво е написано тук и направлението си взех от бюрото. Позеленя  Mr. Green
Хората намират начин да "възнаградят" за добрата им служба, въпреки комисии и институции.

# 447
  • Мнения: 73
Стигне ли се до дознания, експертизи и прочие се разбира, че няма смисъл ... Всичко е един омагьосан кръг.

Надявам се да не е така, а да си намеря бебето , дано го намерим , няма как да спра ...няма и не мога !!

# 448
  • Мнения: 273
SAANITA,мила как го няма детето ти?Четох назад,но не разбрах.То е починало ,нали?Извинявай за вьпроса,но не разбрах какво търсиш?Моето сльнце,когато почина сьщо не ми го дадоха да си я погреба,а я изгориха.Не искам да говоря за това,че умирам само като си го представя.

# 449
  • Мнения: 73
SAANITA,мила как го няма детето ти?Четох назад,но не разбрах.То е починало ,нали?Извинявай за вьпроса,но не разбрах какво търсиш?Моето сльнце,когато почина сьщо не ми го дадоха да си я погреба,а я изгориха.Не искам да говоря за това,че умирам само като си го представя.

Детенцето ми го няма , няма гроб , няма го и моргата , но има акт за раждане и смъртен акт , няма как да го изгорят , търся го от февруари и никой не може да ми каже къде е ...Sad

Общи условия

Активация на акаунт