3-та тема на чакащите

  • 64 033
  • 779
  •   1
Отговори
# 270
  • на път
  • Мнения: 2 804
Бях решила, че този път съм минала с протекции и бях леко гузна. Протекциите се състояха в това, че ходих 2 пъти до регионалната дирекция по осиновяванията и се бях представила на секретаря по осиновяванията след като ни се изчака чакалото 12 месеца.  newsm78 Наистина тя не ми помнеше името като ходих втория път ....

Днес и се обадих за да и кажа, че лично ще си занесем актуалните свидетелства за съдимост за да стане по-бързо процедурата и докато и кажа ... тя ми се извинява. На последния съвет ни предложили, но не ни одобрили защото имало семейство което чакало вече 1 година и 1 месец а ние вече имаме едно дете и предпочели тях. Успокоих я ... че вече сме Ок.

Излизам от темата и пожелавам успех на всички мами  Hug

# 271
Здравейте, и аз съм нова в темата.Регистрирани сме от 15.10.2008 и вече получихме писма от всичките градове в който подадохме декларации.Знам,че е още много рано да се надяваме да ни се обадят за среща,но все пак искам да попитам колко приблизително се чака.В заявлението сме писали ,че произхода е без значение  ,само да е момиченце с по светъл тен.За възраст от 4м. до 1,3 .Ако някой ми отговори му благодаря предварително

# 272
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
Здравей, Ани!  Hug

При вашите изисквания и особено ако ви е първо дете имате шансове много скоро да получите предложение.
"Всички градове, в които подадохме декларации" - това какво значи? Ако има регионални дирекции, в чийто списъци не сте включени, моят съвет е - направете го веднага след празниците.
Ако узреете и за малко отпускане на възрастовата граница (поне до 2 годинки),  шансовете ви биха станали още по-големи.

Весело посрещане на Новата година и от сърце пожелавам Великден да го посрещнете с малка госпожица в къщи!   Grinning  Hug

# 273
  • В уютен дом!
  • Мнения: 76
Zdraveite mili mami Simple Smile Az sam nova i dosta obstoino prochetoh temite i prosledih vsichki mnenia konkretno v tema chakashti Sad
Az sam edna ot vas i vse oshte chakam, Iuli tazi godina ni vpisaha v registrite i poluchihme pisma ot vsichki 28 Direkcii za zakrila na deteto, no do tozi moment niamam obagdane Rolling Eyes
Znaia , che triabva da pochakam, no poniakoga tova chakane mi se struva tolkova dalgo, che neznaia koga shte mu se vidi kraia Confused
Shte prodaljavam da sledia vsichko tuk i s interes shte prochitam vsichko spodeleno ot vas Hug
Iskam da me izvinite ako nakade neshto netochno sam se izrazila, no kato novak ooooh!
Celuvki na vsichki Hug

# 274
  • Мнения: 883
 my_dream, добре дошла при нас!
Всички тук сме минали през по-кратки или по-дълги периоди на чакане, но когато имаш подкрепата на хора, които те разбират и са приятелски настроени, е по-лесно.

Да ти пожелая и нашето вече традиционно БЪРЗО ЧАКАНЕ! Дано скоро имаш с какво да ни се похвалиш. Коледа отмина, но наближава Великден! Само си представи какво ще е да натъркаш с първото боядисано яйце бузките и челцето на СВОЕТО дете...

 Hug

П.П. Ще ни е по-лесно да те четем, ако пишеш на кирилица /горе на страницата до бутоните за Начало, Вход, Архив и т.н. има едно синьо "копче" което при теб сега сигурно сочи EN, кликни върху него и си избери която кирилица ти е по-удобна - фонетична /червеното/ или БДС /жълтото/

# 275
  • В уютен дом!
  • Мнения: 76
Мила Дефи, благодаря ти за хубавите думи и за топлите пожелания и най вече за куража!!! Hug
Радвам се от сърце, че го има този сайт с тези теми, за да има човек къде да получи повече инфо и да усети подкрепата на всички Ви! Simple Smile
Дай боже на всички бързо чакане и скоро да влизат във форума само да се похвалят колко са щастливи с техните слънчица Praynig
Късмет на всички от сърце Heart Eyes

# 276
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
My dream, добре дошла и от мен!  Hug

От сърце ти пожелавам през новата година съкровената ти мечта да се превърне  в прекрасна реалност.  Simple Smile

Чакаме много скоро да се похвалиш с Онова писмо.  Hug

# 277
  • В уютен дом!
  • Мнения: 76
Gankata, благодаря ти миличка от сърце Hug
Нека висчки чакащи получат "онова писмо" и да са много щастливи!!! Simple Smile

# 278
  • Мнения: 367
Вчера се видяхме със социалния работник, който беше дежурен , за да си вземем заявление .  Каза ни ,че официалната статистика е : около 3000 семейства в регистъра за осиновители и 350 деца в регистъра за осиновяване.   Скоро и ние ще се запишем тук , като чакащи второ дете.   Не че събирането на документите отнема много време, но по-рано от 4 часа все не мога да се освободя , а след това трябва да прибирам Никито от градина, да готвя и т.н. И мъжът ми трудно може да излезе от работа, така че при нас става бавно.  Утре е работен ден, а ние почиваме, та ще се възползваме.

# 279
  • на път
  • Мнения: 2 804
Вчера се видяхме със социалния работник, който беше дежурен , за да си вземем заявление .......  Утре е работен ден, а ние почиваме, та ще се възползваме.

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Бравос! Поздравления!
Още едно детенце ще има дом и семейство  Hug!!!!

# 280
  • София
  • Мнения: 9 517
Браво, поздравления и от мен! Абе, друго си е с две деца  Hug

# 281
  • на път
  • Мнения: 2 804
Абе, друго си е с две деца  Hug

 Peace Самата истина! Край на "скуката" завинаги  Laughing!

# 282
  • Мнения: 883
orange, поздравления за старта и от мен! Имате стиснати палци скоро да откриете братчето/сестричето на Ники!
Дръж ни в течение.
 Hug

# 283
  • Мнения: 1 843
О-хо! Ориндж, много се радвам, че Ники ще има братче/сестриче!  Grinning

# 284
  • Мнения: 149
Утре ще подаваме документите. Много се вълнувам. В какво точно се състои проучването освен, че ще идват в къщи и ще се срещат с приятелите написали препоръките. След колко време да ги чакам да ни посетят у дома.   

Общи условия

Активация на акаунт