Режимите на Ипократис 7

  • 21 703
  • 413
  •   1
Отговори
# 375
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
И аз направих като повечето от вас. Свалих до едно положение и всички започнаха "Ей колко добре изглеждаш. Не ти трябва повече да сваляш" и аз това и чаках. Започна голямото плюскане и се върнах там, от където започнах. Но от тук нататък ще съм инат и ще постигна желаната форма. Днес бях на детско парти, торти, морти принцеси, но аз нееее нищо излишно от това което трябва няма да ям. Ще го направя и нищо няма да ме спре. Обещах го на себе си и ще го направя.

# 376
  • Мнения: 910
Здравейте!
И на мен вчера ми казаха,че доста съм отслабнала,но аз твърдо съм решила да си върна килограмите от преди първата бременност.
Вчера бях режимна и днес до към 11ч,ама май повече няма да влизам в магазин,днес като пазарувах и продавачката ме почерпи с един бонбон, че снаха и е именичка.Тази седмица ми е тръгнало само да ме черпят с бонбони,не мислят че аз съм на диета.

# 377
  • Мнения: 1 014
Да вляза и аз в тона на последните постове - много е лесно да залитнеш, когато вече си стигнал желаните килограми. Май олекотения режим не можах да го овладея. И аз заковах на 54 и после ... - няма смисъл да пиша, защото ще повторя горните постове. Толкова бързо върнах 1,5 - 2 кила, че даже не разбрах.  Ама то не беше сладолед, вместо плод за закуска, то не бяха баници Царици... Затова от понеделник съм пак стриктно на режима си и вече кантара показва 55. Решила съм да ги държа изкъсо тези килограми - едно да кача и веднага корективна мярка  Mr. Green - строго изпълняване на режима.

# 378
  • Мнения: 6 029
Изядох 3 бисквити и 1 меденка  Tired Прилоша ми и тва ми попадна.  Tired Защо толкова трудно тая седмица  Rolling Eyes

# 379
  • Мнения: 241
Изядох 3 бисквити и 1 меденка  Tired Прилоша ми и тва ми попадна.  Tired Защо толкова трудно тая седмица  Rolling Eyes

Хей, Julie, има моменти и периоди в които просто не можеш...и да искаш и да не искаш, като че ли нещо мн навътре се случва, изморяваш се от диетата (или от мъжа си  Laughing или от каквото и да е там..  #Crazy Sick) и Просто Ама не можеш. Най-важното е, не си слагай кахър на душата, има и по-важни неща от едното заслабване и диети (дечица, цветенца, работа, връзки с хората, гледане на котки ако щеш Party купони..)
Важното е да си спокойна.
Според мен, за да си почнеш пак режима трябва и да си и спокойна, освен да си навита  Peace

Днес ми е по-спокойно от предните дни, два дни имах някои тежки моменти с изкушението да ям, но сега се наспах наистина много, към 10 часа, с мъжо покрай мене (само ако и той не ядеше...а той си е прахосмукачка, преди малко ми звъни в работата да сме ходели на сладолед, ма после се бил сетил че съм на режим...ще му счупя главата  smile3533 smile3514)ама нали ми е голяма  txtloves та така и вече съм го обучила с режимчето се съобразява що годе luvbed Simple Smile)))

и днес си хапнах прасковки, краставица, сиренце, кисело млекце...ще си поискам другия режим да има и Активиа че съм любител

# 380
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 586
Изядох 3 бисквити и 1 меденка  Tired Прилоша ми и тва ми попадна.  Tired Защо толкова трудно тая седмица  Rolling Eyes

Сега е мой ред да размахам сопата  Crossing Arms
Днес съм ок, въпреки че не карам съвсем по режима, закачен на хладилника. Изяла съм една активиа и пържола със салата за обяд. После малко череши и сега нещо ми престъргва. Отивам да си направя пак една салата, дано изкарам само с нея  Praynig

# 381
  • Мнения: 1 599
здравейте сладурани,

май всички хора сме еднакви.... всички минаваме през периода как ни казват , че повече не трябва да смъкваме успокояваме се..и после...ама ти не си ли много качила? Така, че действайте по режима до колкото се може ... издънките винаги съществуват в режима...колкото и да искаш да си винаги режимен винаги ще има път с издънки... трябва да сме спокойни и да не се ядосваме а като направим издънка главата горе и да продължим  Hug! Много лесно е да си стриктен ако и хората с които работят са на диета, но за съжаление при мен всички са маниачки на сладко и ми идва  #2gunfire ! Сега да чукна на дърво се държа да не се изкуша

Giggerotta е аз без теб не ходих на аеробика... за съжаление от понеделник колежката излиза отпуска и ще трябва да съм по 2 смени на работа.... и няма да мога да дойда..

Джули ще пускаш ли нова тема??

 Hug Hug на всички

# 382
  • Мнения: 6 029
В понеделник ще пусна  Peace Освен заглавието, може да сменим и фотосите, ако някой намери подходящи.

# 383
  • Мнения: 1 599
Julie  мисля режимите да не са изписани така а да ги направиме с линк...

ето малко хубави жени ако ви харесат
  или


Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 19:33 от Aia

# 384
  • Мнения: 241
еее, Aia,  Тайра Бенкс, Джесика Алба, Хали Берито... мн високо вдигаш летвата  Grinning newsm81 dont ама хайде добре:)

# 385
  • Мнения: 1 599
еее, Aia,  Тайра Бенкс, Джесика Алба, Хали Берито... мн високо вдигаш летвата  Grinning newsm81 dont ама хайде добре:)

всеки трябва да се стреми към съвършенството Laughing

# 386
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
еее, Aia,  Тайра Бенкс, Джесика Алба, Хали Берито... мн високо вдигаш летвата  Grinning newsm81 dont ама хайде добре:)

всеки трябва да се стреми към съвършенството Laughing
newsm78 А дали всеки ще го постигне Thinking newsm78 ?

# 387
  • Мнения: 910
еее, Aia,  Тайра Бенкс, Джесика Алба, Хали Берито... мн високо вдигаш летвата  Grinning newsm81 dont ама хайде добре:)

всеки трябва да се стреми към съвършенството Laughing
newsm78 А дали всеки ще го постигне Thinking newsm78 ?
Поне ще се постараем,а и ако успеем ще е супер

# 388
  • Мнения: 1 599
Това дали ще го постигнем зависи изцяло от нас  Grinning аз познавам жена , която се преобрази... а скоро видях и един клиент (който близо 2-3 месеца) не го бях виждала и  #Crazy  #Crazy беше поне -15 кг кожа и кости.. и само мусколи

еми ето ви други тогава щом предишните не ви харесват ...



 Hug  Hug

dess76  само така трябва да сме оптимисти .. smile3521 newsm10

# 389
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
 newsm62 newsm62 newsm62 smile3521 smile3521 Те, тея каки по ми допадат. Една категория сме като гледам. newsm62 newsm62 . Аз съм оптимис бе момичета, просто се бъзиках леко.

Общи условия

Активация на акаунт