Режимите на Ипократис 7

  • 21 647
  • 413
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 195
donsita, какво показа кантарчето, зарадва ли те? мен честно казано като ми показа, че съм качила само 2 кила направо си ме зарадва Simple Smile

абе момичета, вчера взех котлети от сьомга, за първи път, и се оказа, че незнам как да ги сготвя...та накрая ги сложих в една тава с олио и вода и във фурната...вкуснички станаха, ама...не много диетични...доста тежка си е самата риба, пък с това олио съвсем  Sad
та остана ми един - не се побра в тавата - дайте идея какво да го правя пущината Simple Smile

# 76
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Аз за празниците съм качила само 1 кило. При това се теглих без да съм ходила до тоалетната. А аз се бях притеснила, че сигурно са 2-3 най-малко, че голямо плюскане падна, а и на фитнес не ходих.

# 77
  • Мнения: 1 599
Честит празник момичета!!!!

въпреки издънките вървиме на долу с качените килограми остана ми малко.... Laughing

Успешен ден

# 78
  • Мнения: 910
Добро утро!
Аз не съм от най режимните,все си намирам нещо да хапна,но добре че поне не е хляб или сладко,засега остана 1 кило горница,май чак след празниците ще съм режимна.
Да почерпя с кафенце и водичка Coffee
Честит празник на труда!
Лек ден!  bouquet

# 79
  • Мнения: 195
Честит Празник и от мен, момичета!   bouquet

Днес майка ми има РД, ще се помотам малко вкъщи и ще отивам на гости, дано не оплескам много режима Simple Smile
Деска, мерси за кафенцето Wink
Снеже, само едно кило! Браво! Simple Smile Метаболизма работи яко значи Simple Smile

# 80
  • Мнения: 1 599
Giggerotta весело изкарване... и аз ще излезна малко... дано успея да не се подам на изкушението
хайде всички режимни...   Naughty

# 81
  • Мнения: 546
Привет!
Отслабвате ли? Аз съм издънка. Но от 8-ми съм сериозна. Знам, че е четвъртък, но определено няма да чакам още дни до следващия понеделник. И без това доста изкарах в ядене. Постепенно ще ги наместя, така че неделята да ми е потопа. За сега имам 1,5 кг качени по празниците. Но като чета, че бързо ги смъквате, не се отчайвам. Успех, момичета! Като се върна следващата седмица, да чета само за минусчета  Hug

# 82
  • Мнения: 6 029
Аз съм режимна. 1 кило от празниците имам да елиминирам.

Прекрасно е, че метаболизма ни работи. Ако бяхме на друга диета да сме качили много повече.

# 83
  • Мнения: 1 599
И аз съм режимна на мен ми останаха грамове за смъкване от празниците ...даже си мисля , че с днешният ден и всичко е свалено... а по - хубавата новина е че апетита пак изчезна!!! не ми се яде и  минававам  по - диетично... днес 1/2 активия мюсли, 1 ябълка, обяд активия натурална с 1 филия бонус....

 Yoya   гледай до четвъртък да си си пак режимна  smile3525

Julie браво моите бяха 2 кг. ама аз нали съм си човек на крайностите  Joy добре, че вече ги свалих  Hug

# 84
  • Мнения: 1 599
Момичета къде се изгубихте ??? почвайте всички на режимите, че като гледам това хубаво време да не ни изненада лятото....

# 85
  • Мнения: 195
Здрасти, Айче Simple Smile Ами напече ни слънцето и се разбягахме навънка, кой ще ти седи пред пс-то в това разкошно време  sun
Кой каза, че ще ходи на  newsm41 ?  Еййй как му завиждааам Simple Smile
А ти какво правиш, свали ли последните грамчета днеска?

А иначе аз днес съм гоооре-долу режимна, малко нарушавам, ама от друга страна се утрепах да търча насам-натам, така че се надявам плюса и минуса да са се уравновесили (ама личи си, че съм учила много математика, а?  ppp )
Оф, а аз днес прекарах доста време навънка и не се намазах с кремче против слънце...то аз само на море като ходя се мажа де, затва и не се сетих днеска...обаче сега кожата на лицето малко ме опъва и сърби, много неприятно Sad Уж не съм хич беличка и не изгарям лесно, що така днеска... newsm78

Айде момичета, аз отивам на екскурзийка за 2 дена, като се върна ще докладвам как върви режима, мисля да не се отклонявам много, пък де да видим...

# 86
  • Мнения: 1 599
Giggerotta  ние днес цял ден скитахме... ама нали знаеш трябва да го слагам да спи... и аз какво да правя в форума....  едвам го прибрах в 8.30 да го нахраня не иска да се прибира мани...

# 87
  • Мнения: 6 029
Само в Дружба ли времето беше ужасно? Съдра се да духа. Не излизахме днес. Режимна съм си:)

# 88
  • Мнения: 241
Еха, Julie, и ти ли си от Дружба? Аз съм в Дружба 2, когато въобще се добера до Милата Родина. Никакви фитнеси там, уви  Thinking
А пък отивам утре за уикенда до Хюстън и съм с камара колеги... като ги знам, ще засилят по фаст фууда. Ама аз съм си решила - сега или никога. Ще си спазвам режима до дупка, защото като знам че като го наруша и ми става тегаво... не си заслужава да се разрушава
а ми е едно леко, ядох ягоди преди малко и ми е мн хубаво. И дрехите вече се заохлабват, което е супер. А от тоновете вода която пия се чувствам добре.. опъна ми се кожата:)) хайде успех на всички, упоритост, и до скоро!  Heart Eyes  bouquet

# 89
  • Мнения: 1 599
Добро утро момичета,

да ви почерпя с едно кафенце и водичка....

режимна съм свалих великденските козунаци и вече съм щастлива....  Hug

Общи условия

Активация на акаунт