Великденски яйца дузина след дузина боядисва Дюканската дружина - 99 тема

  • 40 150
  • 941
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 586
Цоп...... Mr. Green и аз в новата темичка.........супер е заглавието Peace
На първа страница, май за пръв път ми се случва.......... Crazy
Вещи  Hug

Поци Какаото е мазничко,аз лично от него не свалям.......... Crossing Arms

# 16
  • Провинция
  • Мнения: 313
Ама хич не мога да повярвам,че съм на първа страница.Вече сме толкова много,че да се запиша от първите не ми се беше случвало отдавна.Аз съм добре.Свалям си бавно,но надявам се завинаги.

# 17
  • Мнения: 49
Мацки дюканки страхотни сте .Направо бликате от идеи.Много се кефя и на рецептите .След малко отивам да търся някъде май че мернах бисквити /да имам като огладнея/ по време на работа.Стори ми се сутринта че видях 8 на кантара но не бързам - бавно и славно.Приятна вечер на всички

# 18
  • Мнения: 4 678
Цоп...... Mr. Green и аз в новата темичка.........супер е заглавието Peace
На първа страница, май за пръв път ми се случва.......... Crazy
Вещи  Hug

Поци Какаото е мазничко,аз лично от него не свалям.......... Crossing Arms

Какаото-мазно Shocked

# 19
  • Мнения: 745
Еййййййййй, все още не мога първа да се разпиша в нова тема Laughing

# 20
  • Мнения: 831
позаслабнало русо пухче wavey
tan4eto83 честита месечинка Hug и килца гледам доста си свалила smile3501
Tatitt  бравос за намалението Hug

# 21
  • Мнения: 1 875
Поци, мазно е и още как hahaha Внимвай, че тука нервозните лелки сме в повечко и сега ще видиш кон боб яде ли - или може ли да се кара вело с 45 км/ч или не Laughing

Вещи newsm51

Благодаря на всички за милите успокоителни думи, аз малко се поизхвърлих, но и аз душа нося, и тя  се мята в безсилие понякога Crazy

Ох, има на балкона един ник - птица с пружина, а аз го чета питка спържена, ужас, не съм добре smile3544 Crazy

# 22
  • Мнения: 1 170

Най- ниската масленост на пазара (по мое, а и не само мое търсене) е 12%. Не е малко за безмазнинен режим Peace . както ми каза ЗлаВещица перифразирам: ще забави процеса Peace. Така че прецени си Hug

# 23
  • Мнения: 1 586
Поци
 Каковите продукти, освен, че са приятни за ядене имат и хранителна стойност. Всички храни имат хранителна стойност свързана с количеството протеини, въглехидрати, мазнини, минерали и витамини в тях. Какаото и шоколадът съдържат мазнини под формата на каково масло. Усвояването му от организма е доста високо. Протеините имат славата на конструктори на телесна тъкан. Въпреки голямото разнообразие на аминокиселини в какаовия протеин и прибилизетелно количество на чист протеин от 25%, какаото и обикновения шоколад не са такъв важен източник на протеин както би могло да се очаква. Това е, защото под 40% от протеините биват наистина използвани от тялото и някои от тях се губят или преобразуват при обработката им.

Като казвам мазничко,нямам предвид,че съдържа мас или олио, а по-скоро,че е калорично .....освен това имаме какаово масло.

# 24
  • Мнения: 3 698
Честита темичка, да е пълна с минусчета   bouquet !

# 25
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Пльок и аз в новата тема. Вещи, Атракция   bouquet
 Днес една лелка поотнесе първите признаци на ПМСто ми.
 Не, че има общо с темата, ама аз да си споделя. Иначе съм си екстра - напълнила съм търбуха с телешки дроб със заливака, а и вечерята след малко ще слагам, изпуснала съм парата и съм ок.  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 526
Ауу нова тема  Mr. Green
Вещи, тези хубави яйца са финни като нас  Joy Супер си Peace Peace

# 27
  • Мнения: 1 314
След следобеден сън, ето ме отново, заредила съм няколко ястия на печката и ви чета Flutter.
Вещи, Атракция  bouquet Знаех си, че ще има следобедна изненада Sunglasses
Катетоджин, Гуш, Татитт- Честити минусчета! Peace
Лови, пропуснала съм момента, че още кърмиш. Според мен не сменяй млякото на нискомаслено, триците не е проблем да ги хапваш. Но недей да правиш 1 и 2 фаза, според мен. Знам, че искаш бърз резултат, но здравето на детето си аз бих поставила на първо място. Аз почнах с вталяването, след като спрях да кърмя окончателно.
Дидиживко, браво, че сваляш! Но да разбирам ли, че си изключила всякакви протеини? И караш предимно на зеленчуци?Това май не е съвсем Дюкан? Thinking Всъщност сега видях, че караш само на смесен. Твой си избор!
Пухче, ти наистина тихомълком си сваляш, и то във всякакви условия! Супер си!  bouquet
Ели, благодаря ти! Hug

# 28
  • Мнения: 745
Цвети с руса коса си още по хубава Hug Hug

# 29
  • Мнения: 1 027
и аз да се включа... честита ви нова Великденска тема Simple Smile честито на свалилите грам4ета и килограмчета. За какаото- споделям Peace Мазничко е( а как го обичааамммм), може веднъж-два пъти да се ползва малко...в 1-ва и 2-ра фаза като че ли не се отразява добре на свалянето.
Орелия, на утрешния празник да няма и следа от това днешното настроение... чееее  #2gunfire  Много целувки ти пращам!  lovekiss
Танчето, честит ти дюкански празник Simple Smile  Hug

Общи условия

Активация на акаунт