Великденски яйца дузина след дузина боядисва Дюканската дружина - 99 тема

  • 40 210
  • 941
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 678
Може ли да се примъкна в новата тема?
Моля ви помагайте  Praynig имам проблем с   smile3550
До сега триците помагаха, днес пих 2 лъжици течен парафин и нищо  Sad Преди само кафето вършеше работа, а сега...Сигурно сте обсъждали темата, съжалявам за това, че сигурно задавам обсъждани въпроси, но нямам време да чета.


Базилакс smile3521

# 61
  • Мнения: 3 640
Лео,  Hug Heart Eyes Честито намление!   Hands Clap Вино за готвене може по малко. При термичната обработка алкохолът се изпарява.  Peace

Ето ги и моите яйца  Flutter: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=240153&photo=1

# 62
  • Мнения: 7 474


Разрешено е виното в разумни количества като "подправка" при готвене, стига да не се слага капак, за да се изпари.
Моля, ако рецептата е видяна на блогосайта, и липсва подобно уточнение, дай знак, може да сме пропуснали  Embarassed

Тук в рецептите е пусната http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=135084.msg7254881#msg7254881


Сънче ти как си?  Hug Вече съм -6 с Дюкан, иначе общо -15  Crazy Crazy
Много красиви яйца   bouquet

# 63
  • Мнения: 3 216
Може ли да се примъкна в новата тема?
Моля ви помагайте  Praynig имам проблем с   smile3550
До сега триците помагаха, днес пих 2 лъжици течен парафин и нищо  Sad Преди само кафето вършеше работа, а сега...Сигурно сте обсъждали темата, съжалявам за това, че сигурно задавам обсъждани въпроси, но нямам време да чета.


Аз имам този проблем. Понякога не ходя по 4-5 дни. На мен мн ми помага маслената риба. Като хапна и след половин час сьм вьв Вц-то,чак болки в стомаха имам. И дуфалак сьм пила преди като крайна мярка.

# 64
  • Мнения: 663
Момичета днес ме нямаше ...и вие сте изписали ... безброй страници ( пък аз нали съм прилежна чета ли чета ) ...че и нова тема сте заформили .. БРАВО НА ТАКВИЗ ЕНТУСИАСТКИ ...
Днес шофирах като луда ...имах  УЖАСЕН ДЕН ...гадни тежки срещи и разговори ..уморена съм като пребито куче...
Да ви се оплача ..прибирам се почти влачейки се ...мъжа ми ме пита какво ще вечеряш”..докато аз се чудя ..въобще яде ли ми се и какво ..щерка ми казва смеейки се „Тате защо я питаш слагай пилето на сол и в печката ‘...ебати колко предвидима съм станала ...ноооооооооо не беше това най лошото ..тъкмо съм „омела „ едно пилешко бутче + две печени яйца ...и света вече не изглеждаше толкова черен ... и по телевизията дават реклама на някакви хапчета за отслабване мъжа ми ме пита пробвала ли съм ги „...аз казвам  небрежно „ ааа пробвала съм ги ама ефекта е нулев „...те двамата почват да ми се смеят  .........аз ги овиках и обясних „ абе вие не разбрахте ли двамата че вече спазвам диета в която НЕ ПИЯ НИКАКВИ ГЛУПАВИ ХИМИИ „.... и те гадините пак се смеят като питах ЗАЩО ...ми казаха че откакто съм на тази диета съм почнала ДА ЯМ КОЛКОТО ТЯХ ДВАМАТА ЗАЕДНО ..... ужасно се възмутих но съм толкова уморена че махнах с ръка и седнах да прочета какво сте написали вие днес ..и да ви споделя неволи

Fancy N....душо знам какво е да "стиковаш " изискванията на петдесетина човека ..към условията на един хотел ..(налагало ми се е да го правя за доста повече и напълно те разбирам ) затова ПОЗДРАВЛЕНИЯ ОТ МЕН за положените усилия
ПОЦИ ...сега да ти каже ЦОЦИ за какаото ...веднъж използвах (после питах и ми казаха че не е редно ) че и уж обезмаслено взех ...та след като   пих мляко с какао ...после седмица грам не паднах в килата че даже първите дни бях нагоре ..затова ...какаото съм го записал в графата с пастички .... ако искаш послушай съвета на "препатили "
оххх май се олях с писане

# 65
  • Мнения: 4 678
Цоци,не говоря за какаото като напитка,нито като продукт, който се използва в сладкарството.Говоря като сухо вещество(натурално)  bouquet
.......айде махам се ,че стана... Crazy

# 66
  • Мнения: 663
Поци ..точно за това говорех ...аз само сподех опит ... всеки си знае
Hrisula    направо ме развесели  ...с ”поясненията „ за твоя съпруг ... май с теб е най добре да „трампим „ домашните за малко .... моя е скаран с компютрите а аз тези дни точно с тази техника имам големи проблеми ...та за ден два хем „твоя „ ще вкара моите компютри в ред ...а „моя „ ще те ОТВРАТИ от мачове и коли ......... толкова съм уморена че ти обещавам „няма да го ПИПНА „.... а на теб ти давам право „прави каквото щеш „ с моя домашен любимец ( ако успееш да го отлепиш от стола на който заспива след вечеря)

# 67
  • Мнения: 485
Здравейте и то мен

Честито на всички с повод и без повод   bouquet

Поци, какво те води в тази тема, ти нали си добре с килограмите или просто прояви интерес към какаото  Simple Smile

За който не е видял, ще кажа че Поци е мъж и че отдавна е намерил своя режим

Яйцата са много хубави всичките, браво момичета.   bouquet

# 68
Зеленкото, Поци, Кремена, благодаря за инфото! Hug Утре ще пробвам някоя от препоръките ви!
Страшни яйца сте боядисали  всички smile3501 Аз ви напускам, че имам гадно и важно контролно утре!  smile3529
Приятна вечер на всички!

# 69
  • Мнения: 663
Лелеее........наистина съм уморена като пребито псе ... не бях забелязала че Поци е мъж и му се "хванах " като шаран ...да му се "обяснявам " за какаото ....svetlat...благодаря че ми обърна внимание .. ..
  

# 70
  • Мнения: 1 193
Цоцииииииииии,  Hug
Ори, мислех, че си ме забравила, душо  Wink Айде, скоро да ти се оправя настроението  Peace
Лео, честито ти напредване  Peace
Фенси, чак ми се прииска, да пътувам утре за СЗ  Party
За вц-то, аз съм си на "Хуск". Немам гржи  Mr. Green
Зеленко, това мнение, мисля, че е пуснато нарочно  #Cussing out Няма ли вариянт, да го премахнете. Що ни съботират режима, да си пишат в техните сайтове  Close
 Hug
п.с. Бамби, успех на контролното  Praynig

# 71
хоп отново съм тук и продължавам да ви чета  Wink

# 72
# 73
# 74
  • Universe
  • Мнения: 1 556

baciiiiiii, чупи ги от редакции тия яйца  Joy Joy Joy Joy

kremena, не само примам гости, ами не мога и да се отърва Wink Wink Wink Карвингът го направих за опит с непрофесионални уреди Laughing Laughing

bambitooo, успех на контролното Peace /тия пък, контролно на разпети петък  #Cussing out/
Браво на Фенси и Зеленкото за положените усилия     bouquet!
Лео, Сън, Цоци,Амери, Орелия, rivela и всички, които не мога да изброя поименно Hug Hug Hug
Специални целувки за майничките, увеличаваме се. Ами... какъвто войводата, такава и четата  Wink ... Вещи bowuu
Чатъркитееееееееееее, липсвате ми  Cry Cry Cry

            П.П. Днес пих суроватъчен протеин на прах / с вкус на ягода/ и се спуках да пия вода Rolling Eyes. Дали не слагат нещо, което да засилва жаждата, с цел по-доброто им преработване  newsm78 newsm78 newsm78

Последна редакция: чт, 24 апр 2008, 23:02 от lenny_pld

Общи условия

Активация на акаунт