ЮЛСКИ бебчовци '08 (тема 44)

  • 12 904
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 334
Аз получавам такова сърцебиене вече месец. Но чак лошо не ми става. Не съм се сетила да питам доки от какво е -- нямам високо кръвно, нито сърдечни проблеми. Не ти ли става по-добро ако се опиташ да дишаш дълбоко?

И аз така, особено ако ми се стори, че е задушно в помещението. Обяснявам си го с прекрасния букет от хормони, натоварена кръвоносна, отделителна и коя ли още не система плюс резките промени във времето  Crazy В такива ситуации най-добре ми действа свежият въздух.

Kokolin@, браво и мерси за темата! С inka_26 сте юнаци  Grinning

Тити, с голям кеф изчетох на мъжО твоите примерни разяснение за пазаруване - беше в доста лошо настроение заради разни проблеми, ама много се смя  Laughing Много хубаво си го описала, тъкмо като за мъж  Joy

Последните седмици и моята бебка я усещам повече! Като последните дни сякаш по-малко рита, а повече се намества и ме побутва  Heart Eyes Много е приятно Simple Smile И сега ме мушка  Laughing

# 16
  • Мнения: 4 371
Пърли верно я няма днес, на кю също не се е появявала Thinking
Ох, уморих се днес много, време е да си лягам май. И тоя зъболекар няколко дни подред ме изтощи.
Плюс това не мисля, че ще гледам д-р Хаус повече, нещо тия кървища не ми се отразяват добре на нервите.
Яйца съм боядисвала с Пепи като бях бременна, това за статистиката Laughing

# 17
  • Мнения: 556
представих се някъде из първите теми,но не се престрашавам да пиша като вас Embarassed а за яйцата го прочетох във форума,само че в раздела с градовете

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 9 724
аз съм на линия и без това няма да се върна на тази работа, работя в министерство и е голям КУР  Grinning
та, аз имам много скрити заложби, но обикновено дразня хората, че съм толкова организирана (при мене всичко винаги е организирано, подредено и по план, иначе мога да полудея)  Joy Joy Joy

Ох моите служители пък така и не успях да ги науча да водят списъци със задачите. Вечно нещо са забравили, все трябва да ги следя.
То и аз не съм 100% дали ще се върна на работа, искам да си почина, все пак ще получавам добри пари 9 месеца.

Моята кожа също се побърка. Сега от всяко мазало дето се цапотя заради стриите получавам леки червени точки. Дали не се прехидратирам? newsm78

И на дупето отзад ми излязоха няколко пъпки, какво е пък това чудо сега #Crazy Да не се окаже нещо гадно за бебето, че ще се гръмна. Записах се веднага на дерматолог да видим какво ще каже Confused Някой имал ли е такова чудо newsm78

РКРАСТЕВА, точно в предната тема обсъждахме положението на бебчетата, при повечето от нас вече са се обърнали, но според докторите имат още време да се въртят, така че нищо не се знае.

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Белинда, и аз съм още жива, да видим докога Mr. Green
Може и да не се гътна, но определено е на карък Confused Ники  ми удари зверска главичка, без да иска. Скулата ми посиня Cry Не стига, че под очите ми е синьо, заради тъпия дерматит, ами сега и скулата ooooh! Вече със сигурност никой няма да ми повярва, че мъжо не ме побийва Crossing Arms

# 20
  • София
  • Мнения: 334
представих се някъде из първите теми,но не се престрашавам да пиша като вас Embarassed а за яйцата го прочетох във форума,само че в раздела с градовете

Ама хайде все пак някой просветен да каже каква страхотия ще се случи, щото и аз мисля да цапам яйцата в събота  Laughing Но няма като Белинда и Марселито да ги глезя с кристали и перушинки, дано по-малко нещастие ме сполети  Joy Кажете де, каква е страховитата заплаха?  Laughing

Ох, днес май прекалих с писането. Нищо, утре няма да имам толкова време и ще си отдъхнете от мен.
А Пърли може да се е укрила пак на някоя вила  Peace

Лека ноооощ на всичкиииии!

PS А, виждам, че Белинда вече е описала едно от наказанията. Впрочем сериозно: Сложи лед  Sad Дано мине скоро!

# 21
  • Мнения: 556
и аз мисля да боядисвам,пък ще чукна на дърво всичко да е наред защото лежах няколко дни в болницата заради контракции и сега съм на хапчета Cry 

# 22
  • Мнения: 9 903
литъл ейнджълс, помисли сериозно има ли връзка между контракциите и боядисването на яйца? Simple Smile

белинда, лошото е, ако го няма мъжа ти. тогава всички ще се питат "кой всъщност я побийва?" Simple Smile

по-грозни яйца от моите скоро не бях виждала.....

# 23
  • Мнения: 556
Ето това прочетох преди малко относно боядисването,а относни връзката между контакциите и яйцата,няма такава.

Това си е чисто езически обичай, възприел християнски облик, както много други от сорта.
По отношение на вярването, че бременната не трябва да боядисва яйца,  яйцето символизира плода в утробата и по правилата на имитативната магия, която много често е основен фактор при тези практики, боядисването ще доведе до появата на обриви и родилни петна върху бебчето. По тази логика почервеняването на яйцето символизира също ПРОКЪРВЯВАНЕ, което може да означава и спонтанен аборт или преждевременно раждане. Затова бабите споменават кръвта и не разрешават бременна да боядисва яйца. Тази забрана е типична за малко райони в страната.

# 24
  • София
  • Мнения: 334
и аз мисля да боядисвам,пък ще чукна на дърво всичко да е наред защото лежах няколко дни в болницата заради контракции и сега съм на хапчета Cry 

Оф, милата  Hug Боядисвай си на воля и си мисли през това време, че е за здраве - и за теб, и за бебчето!

Тити, Белинда, сетих се за един виц: Прибира се мъж вкъщи, помъкнал 4-5 торби с покупки и се чуди как да си отвори входната врата, като са му заети и двете ръце. Минава съседка и ехидно му подхвърля: "С рогата, комшу, с рогата бутни"  Mr. Green

Това беше наистина последно за днес, че оспамих темата, извинявам се  Embarassed

# 25
  • София
  • Мнения: 18 679

белинда, лошото е, ако го няма мъжа ти. тогава всички ще се питат "кой всъщност я побийва?" Simple Smile

ти сега ме подреди, тази вечер наистина го няма...Айде сега ходи обяснявай, че нямаш сестра  ooooh!


по-грозни яйца от моите скоро не бях виждала.....
не си, щото не си виждала мойто с перушината Joy

Джули, вицът е супер як hahaha
Развеселихте ме страхотно! Лека нощ Hug

# 26
  • Мнения: 556
лека нощ и от мен newsm46 
сигурно ще се включвам по-често защото вече съм болнични.

# 27
  • Мнения: 152
Стига сте спали, хайде на кафето!
Добре сте се посмяли снощи!  Wink Ако не е нахално, да разкажа и аз един виц свързан с Великден.  Mr. Green
Отива един мъж по празниците на уролог и се оплаква, че го болят яйцата. Доктора ги разгледал, мацнал едното с червена боя , написал нещо на 1 листче, сгънал го и го изпратил при колегата си за 2-ро мнение. Вторият уролог прочел бележката, разгледал и той "проблема", мацнал другото със синя боя, написал и той нещо, сгънал бележката и пак го върнал при първия доктор. На човека му станало любопитно защо го разхождат толкова и взел , та отворил бележката, а на нея пишело - "Христос  Воскресе!" и от долу "Во истина Воскресе!" Laughing
Айде стига толкова спам и от мен за тази сутрин, отивам да си оправям болничния!  Hug

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 337
Добро утро на вси4ки май4ета,


Само едно бързо съобшение,което не знам защо съм пропуснала да ви спомена...ако някой се е насо4ил към кенгуру за коли4ка или за някаква друга стока, моля да ми пише на ли4ни, 4е имам оферта Simple Smile  Peace

# 29
  • Мнения: 4 371
Добро утро Simple Smile
Попаднах на едно боди:

Имам боя за текстил, бяло боди да намеря и съм готова. Само дето няма да пише Джоан в мамата Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт