Номинации за най-голяма муня

  • 3 512 028
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 480
  • Варна
  • Мнения: 428
Готина тема! Да се включа и аз. Пресичам с отрочето за ръка на кръстовище с пешеходна пътека, в същия момент една кола завива със страшна скорост и аха - аха да мине отгоре ни. А аз понеже съм на пеш.пътека и се разкрещявам на шофьора "Абе идиот, спри!" и той спира и ми сочи нещо . Аз гледам -  светофар и червеното човече ми се пули насреща Embarassed!!

# 481
  • Мнения: 2 759
...и той спира и ми сочи нещо . Аз гледам -  светофар и червеното човече ми се пули насреща Embarassed!!
                   Това не е непременно муньовско  Naughty. Днес видях светофар на Македония, на който зеленото човече се показва само за по 15-30 секунди - абсурдно време за пресичане на булевард  newsm78...
                   Пижулинка, направо ме разби последният ти букет от случки  hahaha...

# 482
  • София
  • Мнения: 2 884
Когато детето ми беше на 4 месеца, бях при майка ми . И се оправяме да излизаме и бързаме за някъде. Аз се обличам  набързо и  обличам детето , майка ми пригоготвя шишета води , дрешки слагам чентата на количката и се прескачаме по коридора , аз влизам в тоалетната и излизам след секунди /много бързаме/ и гледам как майка бута количката навън и вика асансьора и вика " Айде дее......бързо" и аз я гледам тъпо казвам  "Ама ти взе ли бебето  Rolling Eyes"  И тя поглежда количката-празна  Embarassed   Mr. Green Mr. Green Mr. Green Голям смях падна  rotfImbo

П.п. А и закъсняхме Wink

# 483
  • Мнения: 1 230
Лято. Жега. Бързам за детската кухня. Приготвям детето, грабвам десагите и бутайки количката отивам навреме преди да затворят Sunglasses Доволна и спокойна се прибирам вкъщи и тъкмо да събуя чехлите, като се поглеждам  Crazy Ами в бързината на единия ми крак останала джапанката, която нося вкъщи, а на другия съм обула чехъл за навън  Blush Много фешън съм била...издържана в бяло... дано никой познат не ме е видял  Praynig

# 484
  • 1st floor
  • Мнения: 9 110
Лято. Жега. Бързам за детската кухня. Приготвям детето, грабвам десагите и бутайки количката отивам навреме преди да затворят Sunglasses Доволна и спокойна се прибирам вкъщи и тъкмо да събуя чехлите, като се поглеждам  Crazy Ами в бързината на единия ми крак останала джапанката, която нося вкъщи, а на другия съм обула чехъл за навън  Blush Много фешън съм била...издържана в бяло... дано никой познат не ме е видял  Praynig
аз пък , пак в твоя дух, преди няколко години, си навивах дънките/ ама високо , да станат от дълги , 7/8 Mr. Green / ,  обаче заваля, захладня и съм решила да си обуя маратонки...с тях обаче, си свалях крачолите...в бързината съм си свалила , само едния и така съм се разкарвала из целия квартал, чак като се прибрах се видях hahaha

# 485
  • Мнения: 100
Справедливостта изисква да си признаем, че и ние ги вършим едни понякога... И тая приказка за споделения срам, дето бил половин срам... НЕ Е ВЯРНА! Ей ме и мен:
Отиваме на танци-манци с две приятелки като се почват едни шортове - от всички по много! По едно време решихме да сменим питието и подпукахме водки с порткалов сок. Та така- подскачаме си на дансинга, бегом до бар за глътка и пак на дансинга.. При поредния ми еленски скок до бара за глътка, някой ме тупа по рамото и ми вика: Ама моля ви се, стига сте ми изпивали питието,  ще ви поръчам едно... Симпатяга едни такъв, смугъл и висок... Та се черпихме бая. На сутринта се събуждам, слава богу сама и в моето си легло, с  бели петна в мозъка, от телефонен звън- обажда се въпросния младеж да ме води на кафе. Срещаме се и той ми показва едн станиолче от цигара, на което с прекрасен ситен почерк съм изписала домашен тел, мобилен тел, служебен тел, тел. на майка ми, тел. на сестра ми и справки 144 - да не би д не може да ме открие Embarassed..  Абе  явно много съм го харесала  Hug Само че всеки път като се видехме, все ми се случваше нещо- втория път се треснах в един стълб и ми хвръкнаха очилата, после се изсипах по стълбите на една дискотека и понеже бях с пелерина, така се омотах в нея, че едвам се отвих и станах- като Батман бях.... То момчето определено се уплаши - няква луда прави непрестанни опити да се утрепе... Сигурно и дсега ме мсли за жена с два леви крка и операция на вестибуларния апарат....
rotfImao

# 486
  • Мнения: 2 467
Прясна муньовщина от вчера. Гледам в кухнята на плота мравки. Прибрах на детето бисквитите във фурната, разтребих и другите джунджории и умъртвих гадините...
2 часа по-късно готвя пиле с ориз на фурна. Докато забъркам манджата в тавата, си включвам фурната да загрее  ooooh! Гребах след това от дъното на фурната пекани бисквити , гарнирани с разтопена найлонова торбичка  #Cussing out

# 487
  • Мнения: 12 745
Това с разтопената торбичка във фурната хем ми е смешно, хем не е, понеже и аз съм го правила  ooooh! На всичко отгоре имахме гости и бяхме сложили да се пекат едни мръвки, докато си пием ракията, а вместо на тях, познайте на какво замириса апартамента  Sick

# 488
  • Мнения: 2 374
Справедливостта изисква да си признаем, че и ние ги вършим едни понякога... И тая приказка за споделения срам, дето бил половин срам... НЕ Е ВЯРНА! Ей ме и мен:
Отиваме на танци-манци с две приятелки като се почват едни шортове - от всички по много! По едно време решихме да сменим питието и подпукахме водки с порткалов сок. Та така- подскачаме си на дансинга, бегом до бар за глътка и пак на дансинга.. При поредния ми еленски скок до бара за глътка, някой ме тупа по рамото и ми вика: Ама моля ви се, стига сте ми изпивали питието,  ще ви поръчам едно... Симпатяга едни такъв, смугъл и висок... Та се черпихме бая. На сутринта се събуждам, слава богу сама и в моето си легло, с  бели петна в мозъка, от телефонен звън- обажда се въпросния младеж да ме води на кафе. Срещаме се и той ми показва едн станиолче от цигара, на което с прекрасен ситен почерк съм изписала домашен тел, мобилен тел, служебен тел, тел. на майка ми, тел. на сестра ми и справки 144 - да не би д не може да ме открие Embarassed..  Абе  явно много съм го харесала  Hug Само че всеки път като се видехме, все ми се случваше нещо- втория път се треснах в един стълб и ми хвръкнаха очилата, после се изсипах по стълбите на една дискотека и понеже бях с пелерина, така се омотах в нея, че едвам се отвих и станах- като Батман бях.... То момчето определено се уплаши - няква луда прави непрестанни опити да се утрепе... Сигурно и дсега ме мсли за жена с два леви крка и операция на вестибуларния апарат....
  Joy rotfImbo rotfImao

# 489
  • Мнения: 376
Ако ще си говорим за фешън и аз мога да заема достойно място. Зима е, нооо аз по много къса рокличка и сакце, а отгоре еко палто, но разкопчано. Та пресичам аз градинката на НДК посока Аптека с високо вдигната глава, защото видиш ли всички в мен се оглеждат. На кой да му мине през главата, че има нещо нередно в тази работа. Наближавам аз вече светофара, а две ченгета ме заглеждат, та даже и ми се хилят разбираш ли. В този момент светвам аз да се огледам и О Ужас, роклето на кръста, а аз по дантелени прашки минавам през един тон народ.  Embarassed Излишно е да споменавам, че дълго време пропусках този маршрут.  Laughing

Последна редакция: пн, 01 окт 2007, 23:33 от Пижулинка

# 490
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
И аз днес бая се изложих.
Чакам уж пред кабинета на личната лекарка сто часа, накрая влизам, изплювам си набързо какъв ми е проблемът и тя ми казва: "Трябва да говорите с личния си лекар". И аз: "Ама Вие сте ми личният лекар!" Laughing А те били 2 лекарки с едно и също име. ooooh!
По време на бременността ходих на кардиолог (тази, при която влязох), после смених личната и съм се записала при другата, а аз мислех, че е кардиоложката и си викам - брей, тая жена хем кардиолог, хем личен лекар, хем педиатър hahaha, но се учудих, че не си я припомних от първия път. Днес само кабинетът ми изглеждаше различен от този, в който си смених GPто. А пък двете лекарки нямат нищо общо, най-малкото цветът на косите им е различен.
Кардиоложката сигурно си е помислила, че от сутринта съм надигнала бутилката, та да не мога да си разпозная личната.  Laughing

Пижулинка, брутално  Joy

# 491
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Имах една колежка, голяма фръцла беше! Една зимна сутрин идва на работа с кожено палто, чисто ново, дълго, прави едно победоносно кръгче  в офиса , да я видят всички и после театрално си сваля палтото и отдолу.....по комбинезон..... JoyУмряхме от смях!!! А тя, милата в бързината да си  облече и покаже новото палто , забравила да си облече пола и блуза!! : smile3532

# 492
  • Мнения: 2 631
Снощи се присетих за още една моя муньовщина  Twisted Evil

8 декември, ресторант 'Стадиона'
Празнуваме 3-4 университета и колежа... Народ много и всякакъв... Разгара на вечерта - танци!!!
Моята най - добра приятелка решава да ми направи изненада и отива при диджея, за да го помоли да пусне моето любимо парче - спомени, радости, емоции големи всеки път като го чуя...
И в момента, в който го пускат и ме поздравяват, аз си бутам стола назад, ставам, извъртам се от място и със свит юмрук замахвам напред и крещя "якооооо"..... (само да спомена важна притурка - на този си десен юмрук имах около 13 пръстена - аз така си ходя...)
Та... Крещя аз "якоооооо" и в един момент усещам как радостния ми юмрук се стоварва със страшна сила и бързина върху бузата на най - добрия приятел на моята приятелка  box, който просто минавал покрай масата ни... Аз буквално падам от смях и се държа за крака на стола, за да почна да се изправям от земята, моята приятелка гледа стреснато, неразбрала какво се случва  Shocked, а Филип се потрива по бузата и ме гледа жално...  Joy

# 493
  • София
  • Мнения: 2 884
И аз днес бая се изложих.
Чакам уж пред кабинета на личната лекарка сто часа, накрая влизам, изплювам си набързо какъв ми е проблемът и тя ми казва: "Трябва да говорите с личния си лекар". И аз: "Ама Вие сте ми личният лекар!" Laughing А те били 2 лекарки с едно и също име. ooooh!
По време на бременността ходих на кардиолог (тази, при която влязох), после смених личната и съм се записала при другата, а аз мислех, че е кардиоложката и си викам - брей, тая жена хем кардиолог, хем личен лекар, хем педиатър hahaha, но се учудих, че не си я припомних от първия път. Днес само кабинетът ми изглеждаше различен от този, в който си смених GPто. А пък двете лекарки нямат нищо общо, най-малкото цветът на косите им е различен.
Кардиоложката сигурно си е помислила, че от сутринта съм надигнала бутилката, та да не мога да си разпозная личната.  Laughing

Пижулинка, брутално  Joy

Имам подобна случка Embarassed Тъкмо си смених Педиатърката на детето и си бях подавала док. при социалните............. Двете жени много си приличат Mr. Green и двете с къси черни коси Sunglasses еднаква структора................и двете съм ги виждала по-два пъти  Crazy

И излизам от входа и съм се запътила на консултация и гледам пред блока нашата Педиатърка говори с една жена.
Аз "Здравейте, вие в този квартал ли живеете Grinning"
Тя " Не , днес съм на адреси"  Thinking
Аз  Shocked "А , ама аз мислех, че днес сте втора смяна и съм тръгнала към вас"
И жената " Еми не на четно сме първа"
Аз " уф , пак нещо не съм разбрала, еми тогава ще дойда утре" Rolling Eyes
И жената " Еми добре" Rolling Eyes  " А за какво става въпрос" Thinking
Аз " на консултация сме и нещо се е обринал, ако може да ми изпишете някакво кремче Rolling Eyes"

Жената ме гледа Shocked Thinking, после се усмихна и ми казва....... " Ама аз не съм Лекар, аз съм от социалните"  Laughing
И аз  Embarassed Embarassed ooooh! Embarassed ooooh! Ауууууууууу,  ooooh! много се извинявам Shocked ooooh!
Посмяхме се бая, ама аз си умрях от срам Mr. Green
   

# 494
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Ето и една моя изцепка. Работя към онлайн-магазин, където се правят тениски с щампи по дизайн на клиента. Обаждам се на един клиент от Зоологическата градина в София, който си поръчал тениска със снимка на непознато за мен животно. И аз го питам с риск да се изложа: "Това на снимката СКУНКС ли е?". А той отговаря: "Не, това е ЯЗОВЕЦ" hahaha  Такова хилене настана, че започнах да се извинявам на човека, не стига, че обърках животното, ами и не запазих поведение Joy
Язовец и скункс е едно и също   Wink Hug

Стига бе Shocked Как тогава служител в зоологическата градина ми каза, че не са?

Общи условия

Активация на акаунт