А какви цветове лакове предпочитате?

  • 4 629
  • 97
  •   1
Отговори
# 45
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
нещо не съм от модерните и тези крещящи червени , оранж и други нокти не ми харесват. обичам бяло и бежово!

# 46
  • Мнения: 4 335
По4ити вси4ки нюанси на 4ервеното,други не признавам Peace

# 47
  • Мнения: 150
розаво и бежаво

# 48
  • София
  • Мнения: 1 176
Предпочитам по наситени цветове- червено, лилаво, понякога сиво. Според настроението ми и дрехите.
Харесвам френски маникюр също. Много.
Избягвам много светлите и бледи цветове, особено на ръцете.

# 49
  • Мнения: 2 448
Телесни тонове, почти никога не слагам крещящи или ярки цветове. Не знам защо, но така съм свикнала да възприемам ръцете си, даже напоследък само с безцветен ходя.

# 50
  • Мнения: 2 957
Всички нюанси на червеното (тъмните сякаш повече ми харесват) и черно.Задължително на къси нокти.Не харесвам дълъг маникюр.

Последна редакция: пн, 28 апр 2008, 17:44 от amber

# 51
  • Мнения: 67
предпочитам светли цветове , също така и декорация

# 52
  • Мнения: 234
Харесвам ярките лакове- розово, оранжево, цикламено и всякакви циганийки- рисунки, камъчета...  Mr. Green

# 53
  • София
  • Мнения: 4 052
С годините минах през няколко периода. Телесни не набиващи се цветове, ярки, черни и тъмни, безцветни, декоративни, френски маникюр и т.н. според настроението. Винаги съм била с подържан и добре "отгледан" маникюр, но напоследък не мога и не мога да пусна нокти и това е...затова наблягам на безцветния (уж заздравител)

# 54
  • Мнения: 1 243
Аз малко бягам от собствената си тема,  Crazy, ама да ви попитам тези, които харесвате тъмните лакове, как ги триете бе мацки после?! В чудо съм се видяла. Отнема ми половин час докато изчистя почти идеално ноктите, дори и след това имат жълтеникав отенък  Twisted Evil

# 55
  • Мнения: 6 017
всякакви, стига да подхождат на тоалета... Simple Smile

# 56
  • Мнения: 1 234
Имам почти всякакви пастелни цветове LaughingПерлени лакове не харесвам Naughty,въпреки че стоят много стилно.Харесвам ярки,крещящи цветове за лятото-червено,електриково оранжево,жълто,наситено розово и кремаво  Crazy Зимата и есента-тъмно лилаво,винено червено,с две думи-тъмни.
Ако все пак трябва да определя фаворит това е червеното и френския маникюр Flutter

# 57
  • София
  • Мнения: 1 176
Отнема ми половин час докато изчистя почти идеално ноктите, дори и след това имат жълтеникав отенък 
Това ми е болната тема, пожълтяването. Неизбежно е след нанасяне на червеното особено.
Чух, че лимона помага, да видим.

# 58
  • София
  • Мнения: 4 052
Винаги слагайте основа преди лака, за да не пожълтяват ноктите. Peace

# 59
  • Мнения: 516
Когато съм с къси нокти, предпочитам тъмночервено. На по- дългите нокти слагам предимно светли телесни цветове.

Общи условия

Активация на акаунт