А какви цветове лакове предпочитате?

  • 4 630
  • 97
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 376
Най-често в червената гама.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Не харесвам светли лакове, предпочитам почти черни с лек вишнев или лилав нюанс. Чисто черен лак не ми харесва, черното трябва да е по-меко. Скоро ми попадна каталог на Ейвън, та двата им нови цвята лак са точно цветовете, които ползвам от години.

# 32
  • Мнения: 1 174
Мноого почитатели на червеното! Laughing

Лакирам се само в неутрални тонове и само с пастел - не използвам перлени лакове.Харесвам и често си мисля, че ще мога да се лакирам "според тоалета" и да сложа някакъв, различен от любимите цветове лак, но...купувам, правя ноктите и...дотам!  CrazyНещо все не ми дава да изляза от вкъщи навън с цветни ръце!
И сега пак си мисля, че ако намеря един специааален цвят, нюанс на синьото, ще си го взема и него вече щеси го нося, ама... Wink

# 33
  • София
  • Мнения: 5 289
Обожавам цвят пепел от рози,падам си  по телесните нюанси,също ползвам кафяво,розово и червено. Flutter

# 34
  • Мнения: 2 229
На периоди съм - преди си умирах за ярки розово-лилави лакове, после ходих с месеци с френски, сега съм на вълна полу-прозрачни лакове - розови и си търся с телесен цвят... Crazy

Черен лак никога не съм си слагала, веднъж пробвах, но беше -  Sick. Трябва да имаш абсолютно перфектна плочка (симетрична), добре късо изпилени нокти и да внимаваш да не си оцапаш кожичките, защото е супер грозно. С последните условия се справих, но с първото - не, седеше супер на кутрето и безименния, но другите ми нокти са леко закривени, което не личи с други лакове, но с черно е  Sick.

# 35
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Цялата гама на червеното.

# 36
  • Мнения: 577
харесвам френски маникюр, розово ,бежово ,бяло, червено -с две думи  почти всичко Crazy.обичам перлени и пастелни цветове.не харесам декорации.

# 37
  • Мнения: 2 897
Тъмно червено - слабост ми е.

# 38
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Сменям непрекъснато - според облеклото , дължината на ноктите и случая  Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 1 508
Ползвам само безцветен заздравител за нокти, иначе си падам по бледите цветове.

# 40
  • Мнения: 119
Харесвам всякакви цветове съобразени с облеклото,но нещо обединяващо -че обичам предимно перлени,а не матови лакове

# 41
  • Мнения: 3 641
Харесвам всякакви цветове съобразени с облеклото,но нещо обединяващо -че обичам предимно перлени,а не матови лакове
И аз така, нещо не съм по ексцентричните цветове

# 42
  • Мнения: 1 322
Харесвам френски маникюр и лакове в телесни цветове.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Преди една седмица установих, че имам 5 лака в една гама...от онези не съвсем безцветните, ами леко розови които са...за завършек на френски маникюр...обожавам светлите цветове (бяло, но не онова, което прилича на боя, розово, бежово)...като видя нокти лакирани в такива цветове или с направен френски маникюр някак си ми лъха на чистота ...не че не съм привърженик и на червеният цвят, но много бързо се бели и няколко часа след лакирането маникюра ми изглежда неподдържан... Crossing Arms а декорациите по ноктите и аз не ги харесвам особено...
ако има един начин винаги щях да ходя с френски маникюр...ама съм малко некадърна, за да го правя самичка Mr. Green

# 44
  • Мнения: 1 313
Преди се лакирах само в светли цветове, имах 5-6 различни нюанса на светло розовото Crazy, но напоследък купувам по-тъмни и много ми харесват.

Общи условия

Активация на акаунт