А какви цветове лакове предпочитате?

  • 4 625
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 695
харесвам светли цветове - бледо розово и кафяво   Laughing

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 135
Розовко - всякакви нюанси  Flutter

# 17
  • Някъде тук
  • Мнения: 168
Преди предпочитах бледите нюанси, но от известно време съм на вълна червено - заредила съм в къщи 7-8 шишенца с различни нюанси на червеното и се лакирам само с тях. Blush

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Алено или френски маникюр. Никакви декорации.

# 19
  • Мнения: 1 925
Червен, розов - ярки най-вече, зимата по-тъмно червено. Но най-често съм само със заздравител, че с това бебе, все съм във вода...  ooooh!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 956
Преди години ходех само с червен лак и червено червило. После се поосвестих и сега предпочитам бял или леко бяло-розов. Понякога нося и един лилаво-сребрист. Бялото поне на мен ми стои стилно и същевременно чистоплътно -секси. Поне по моите представи. А иначе имам 30-40 шишенца с лак - всякакви цветове.

# 21
  • Мнения: 1 243
Сега, като попрочетох някои от отговорите, се сетих, че и на мен ми харесва френски или бял маникюр, но отдавна не съм си правила. Хубава идея ми дадохте, малко разнообразие, че ... в ноктите целогодишно съм като  Великденско яйце с тези червени лакове  Joy

# 22
  • Мнения: 163
Най-често използвам светли, перлени цветове. Често си правя и френски маникюр.

# 23
  • Мнения: 6 039
харесвам, обичам и ползвам само червената гама
ниакви други лакове не могат да привлекат погледа ми

# 24
  • Мнения: 1 149
Харесвам френски маникюр, всякакви нюанси на розово и от време на време червено  Peace
И аз така Peace

# 25
  • Мнения: 1 149
Малена извинявай ама не можах да се здържа-това на аватара ти  вероятно е твоята дъщеричка.Страхотно детенце,чаровно,сладко... Peace
Моля и авторката на темата да ме извини.

# 26
  • Мнения: 3 830
Харесвам светлите и полупрозрачни лакове.
По тази причина най-често съм с френски маникюр. Обичам да стои нежно и елегантно.
Бял, светлорозов, прасковен, прозрачен лилав, бежов. Предпочитам млечните и не харесвам много перлените лакове.

Зимата понякога слагам огненочервен, който е перлен...лилав, златист...

# 27
  • Мнения: 27 524
Хубава тема  Hug

Аз съм по-светлите, но не бежови цветове. Харесвам и нося розово, перлено, прасковено, бяло, латексово бяло, червено - рядко. Никога черно, никога бежово, никога цвят люспи от лук  Crazy Laughing
Лакът си зависи като отиване според формата на нокътя, дължината, тена на кожата, бижутата... различно е. Важното е, според мен, да има просто едно спазване на естетиката. Оттам насетне нещата са ок  Hug

# 28
  • Мнения: 1 418
Харесвам всякакви цветове.Според настроението е и лакът ми.
За лятото предпочитам по-ярки.

# 29
  • Мнения: 8 917
Всякакви. Зависи от настроението ми.

Общи условия

Активация на акаунт