А какви цветове лакове предпочитате?

  • 4 631
  • 97
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Вкъщи има сигурно 30 шишенца с най-различни цветове лакове, но се усещам, че най-често посягам към червения, вишневия и черния! Rolling Eyes Някакси те ми лежат най-добре./Ето на аватара си пак съм с такъв  ooooh!/ Освен това никак не харесвам рисувани ноктета, нейл арт или както там му викат. Приятелките ми умират за всякакви цветенца , звездички и точици..Аз сигурно съм без въображение... Crossing Arms
При вас как е?

# 1
  • София, България
  • Мнения: 5 597
харесвам неутралните, небиещи на очи цветове. А и ръцете са ми много ама много малки и ако сложа тъмен или ярък лак, изглеждам като детенце с лака на майка си  Mr. Green

Колкото до всякакви там цветенца, линийки и т.н нито мога да ги правя/много съм несръчна/ нито ми харесват.
 

# 2
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Аз също харесвам по-неутралните цветове, защото по ми подхождат. Аз също съм с малки ръце и малки плочки на ноктите. Като съм с тъмен лак, още по-малки ми изглеждат ноктите. А иначе харесвам рисувания маникюр.

# 3
  • Мнения: 3 622
Аз имам само един цвят и това е червения  Grinning
Много, много рядко се лакирвам в други цветове

# 4
  • Мнения: 4 175
Розов.Във всякакви нюанси.

# 5
  • Мнения: 1 424
Харесвам френски маникюр, всякакви нюанси на розово и от време на време червено  Peace

# 6
  • Мнения: 686
Предпочитам ярко червен лак. Неутралните, бледите цветове не ми харесват. Иначе си падам по цветенца и украси.

# 7
  • Мнения: 3 459
Харесват ми светлите нюанси на розовото и лилавото  Wink

# 8
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Харесват ми всички нюанси на розово,синьо и такива все светли цветове Grinning
Червен лак маи не съм слагала,но черното много ми харесва Heart Eyes
Като бях ученичка имах страхотен маникюр и въображението ми беше голямо да си правя различни фигури Rolling Eyes
Сега обаче хич ме няма Crazy

# 9
  • Мнения: 483
Всички нюанси на розово  Heart Eyes И аз не харесвам рисувани нокти, а напоследък и френския маникюр взе да ми дотяга.

# 10
  • Мнения: 7 474
Розов.Във всякакви нюанси.



Това са и моите цветове  Peace

# 11
  • Mонтана
  • Мнения: 413
е аз пък харесвам вси4ки останали цветове,колкото може да са по изкрящи и по цветенца и на 4ерти4ки и голяма шарания да има,любими цветове са ми цикламено,зелено,жълто,слатисто.

# 12
  • Мнения: 5 299
Червеното...класика... Heart Eyes Задължително изчистено!
Малко е тъпо, защото с това се занимавам (маникюристка съм ) и съм най-силна в декорациите, но понякога като се изцепя пред някой клиент, че не ходя с декорации, защото ми е ужасно циркаджийско...ме гледат опулено Mr. Green Blush
В началото като бях начинаеща ужасно много си шарех ноктите, но това беше само първоначална тръпка, а и така ми беше по-лесно, че моите нокти си ми бяха винаги под ръка за опити. Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 277
Червен

# 14
  • Мнения: 1 952
Червено, лилаво и оранжево+ френски.

# 15
  • Мнения: 3 695
харесвам светли цветове - бледо розово и кафяво   Laughing

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 135
Розовко - всякакви нюанси  Flutter

# 17
  • Някъде тук
  • Мнения: 168
Преди предпочитах бледите нюанси, но от известно време съм на вълна червено - заредила съм в къщи 7-8 шишенца с различни нюанси на червеното и се лакирам само с тях. Blush

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Алено или френски маникюр. Никакви декорации.

# 19
  • Мнения: 1 925
Червен, розов - ярки най-вече, зимата по-тъмно червено. Но най-често съм само със заздравител, че с това бебе, все съм във вода...  ooooh!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 956
Преди години ходех само с червен лак и червено червило. После се поосвестих и сега предпочитам бял или леко бяло-розов. Понякога нося и един лилаво-сребрист. Бялото поне на мен ми стои стилно и същевременно чистоплътно -секси. Поне по моите представи. А иначе имам 30-40 шишенца с лак - всякакви цветове.

# 21
  • Мнения: 1 243
Сега, като попрочетох някои от отговорите, се сетих, че и на мен ми харесва френски или бял маникюр, но отдавна не съм си правила. Хубава идея ми дадохте, малко разнообразие, че ... в ноктите целогодишно съм като  Великденско яйце с тези червени лакове  Joy

# 22
  • Мнения: 163
Най-често използвам светли, перлени цветове. Често си правя и френски маникюр.

# 23
  • Мнения: 6 039
харесвам, обичам и ползвам само червената гама
ниакви други лакове не могат да привлекат погледа ми

# 24
  • Мнения: 1 149
Харесвам френски маникюр, всякакви нюанси на розово и от време на време червено  Peace
И аз така Peace

# 25
  • Мнения: 1 149
Малена извинявай ама не можах да се здържа-това на аватара ти  вероятно е твоята дъщеричка.Страхотно детенце,чаровно,сладко... Peace
Моля и авторката на темата да ме извини.

# 26
  • Мнения: 3 830
Харесвам светлите и полупрозрачни лакове.
По тази причина най-често съм с френски маникюр. Обичам да стои нежно и елегантно.
Бял, светлорозов, прасковен, прозрачен лилав, бежов. Предпочитам млечните и не харесвам много перлените лакове.

Зимата понякога слагам огненочервен, който е перлен...лилав, златист...

# 27
  • Мнения: 27 524
Хубава тема  Hug

Аз съм по-светлите, но не бежови цветове. Харесвам и нося розово, перлено, прасковено, бяло, латексово бяло, червено - рядко. Никога черно, никога бежово, никога цвят люспи от лук  Crazy Laughing
Лакът си зависи като отиване според формата на нокътя, дължината, тена на кожата, бижутата... различно е. Важното е, според мен, да има просто едно спазване на естетиката. Оттам насетне нещата са ок  Hug

# 28
  • Мнения: 1 418
Харесвам всякакви цветове.Според настроението е и лакът ми.
За лятото предпочитам по-ярки.

# 29
  • Мнения: 8 917
Всякакви. Зависи от настроението ми.

# 30
  • Мнения: 3 376
Най-често в червената гама.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Не харесвам светли лакове, предпочитам почти черни с лек вишнев или лилав нюанс. Чисто черен лак не ми харесва, черното трябва да е по-меко. Скоро ми попадна каталог на Ейвън, та двата им нови цвята лак са точно цветовете, които ползвам от години.

# 32
  • Мнения: 1 174
Мноого почитатели на червеното! Laughing

Лакирам се само в неутрални тонове и само с пастел - не използвам перлени лакове.Харесвам и често си мисля, че ще мога да се лакирам "според тоалета" и да сложа някакъв, различен от любимите цветове лак, но...купувам, правя ноктите и...дотам!  CrazyНещо все не ми дава да изляза от вкъщи навън с цветни ръце!
И сега пак си мисля, че ако намеря един специааален цвят, нюанс на синьото, ще си го взема и него вече щеси го нося, ама... Wink

# 33
  • София
  • Мнения: 5 289
Обожавам цвят пепел от рози,падам си  по телесните нюанси,също ползвам кафяво,розово и червено. Flutter

# 34
  • Мнения: 2 229
На периоди съм - преди си умирах за ярки розово-лилави лакове, после ходих с месеци с френски, сега съм на вълна полу-прозрачни лакове - розови и си търся с телесен цвят... Crazy

Черен лак никога не съм си слагала, веднъж пробвах, но беше -  Sick. Трябва да имаш абсолютно перфектна плочка (симетрична), добре късо изпилени нокти и да внимаваш да не си оцапаш кожичките, защото е супер грозно. С последните условия се справих, но с първото - не, седеше супер на кутрето и безименния, но другите ми нокти са леко закривени, което не личи с други лакове, но с черно е  Sick.

# 35
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Цялата гама на червеното.

# 36
  • Мнения: 577
харесвам френски маникюр, розово ,бежово ,бяло, червено -с две думи  почти всичко Crazy.обичам перлени и пастелни цветове.не харесам декорации.

# 37
  • Мнения: 2 897
Тъмно червено - слабост ми е.

# 38
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Сменям непрекъснато - според облеклото , дължината на ноктите и случая  Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 1 508
Ползвам само безцветен заздравител за нокти, иначе си падам по бледите цветове.

# 40
  • Мнения: 119
Харесвам всякакви цветове съобразени с облеклото,но нещо обединяващо -че обичам предимно перлени,а не матови лакове

# 41
  • Мнения: 3 641
Харесвам всякакви цветове съобразени с облеклото,но нещо обединяващо -че обичам предимно перлени,а не матови лакове
И аз така, нещо не съм по ексцентричните цветове

# 42
  • Мнения: 1 322
Харесвам френски маникюр и лакове в телесни цветове.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Преди една седмица установих, че имам 5 лака в една гама...от онези не съвсем безцветните, ами леко розови които са...за завършек на френски маникюр...обожавам светлите цветове (бяло, но не онова, което прилича на боя, розово, бежово)...като видя нокти лакирани в такива цветове или с направен френски маникюр някак си ми лъха на чистота ...не че не съм привърженик и на червеният цвят, но много бързо се бели и няколко часа след лакирането маникюра ми изглежда неподдържан... Crossing Arms а декорациите по ноктите и аз не ги харесвам особено...
ако има един начин винаги щях да ходя с френски маникюр...ама съм малко некадърна, за да го правя самичка Mr. Green

# 44
  • Мнения: 1 313
Преди се лакирах само в светли цветове, имах 5-6 различни нюанса на светло розовото Crazy, но напоследък купувам по-тъмни и много ми харесват.

# 45
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
нещо не съм от модерните и тези крещящи червени , оранж и други нокти не ми харесват. обичам бяло и бежово!

# 46
  • Мнения: 4 335
По4ити вси4ки нюанси на 4ервеното,други не признавам Peace

# 47
  • Мнения: 150
розаво и бежаво

# 48
  • София
  • Мнения: 1 176
Предпочитам по наситени цветове- червено, лилаво, понякога сиво. Според настроението ми и дрехите.
Харесвам френски маникюр също. Много.
Избягвам много светлите и бледи цветове, особено на ръцете.

# 49
  • Мнения: 2 448
Телесни тонове, почти никога не слагам крещящи или ярки цветове. Не знам защо, но така съм свикнала да възприемам ръцете си, даже напоследък само с безцветен ходя.

# 50
  • Мнения: 2 957
Всички нюанси на червеното (тъмните сякаш повече ми харесват) и черно.Задължително на къси нокти.Не харесвам дълъг маникюр.

Последна редакция: пн, 28 апр 2008, 17:44 от amber

# 51
  • Мнения: 67
предпочитам светли цветове , също така и декорация

# 52
  • Мнения: 234
Харесвам ярките лакове- розово, оранжево, цикламено и всякакви циганийки- рисунки, камъчета...  Mr. Green

# 53
  • София
  • Мнения: 4 052
С годините минах през няколко периода. Телесни не набиващи се цветове, ярки, черни и тъмни, безцветни, декоративни, френски маникюр и т.н. според настроението. Винаги съм била с подържан и добре "отгледан" маникюр, но напоследък не мога и не мога да пусна нокти и това е...затова наблягам на безцветния (уж заздравител)

# 54
  • Мнения: 1 243
Аз малко бягам от собствената си тема,  Crazy, ама да ви попитам тези, които харесвате тъмните лакове, как ги триете бе мацки после?! В чудо съм се видяла. Отнема ми половин час докато изчистя почти идеално ноктите, дори и след това имат жълтеникав отенък  Twisted Evil

# 55
  • Мнения: 6 017
всякакви, стига да подхождат на тоалета... Simple Smile

# 56
  • Мнения: 1 234
Имам почти всякакви пастелни цветове LaughingПерлени лакове не харесвам Naughty,въпреки че стоят много стилно.Харесвам ярки,крещящи цветове за лятото-червено,електриково оранжево,жълто,наситено розово и кремаво  Crazy Зимата и есента-тъмно лилаво,винено червено,с две думи-тъмни.
Ако все пак трябва да определя фаворит това е червеното и френския маникюр Flutter

# 57
  • София
  • Мнения: 1 176
Отнема ми половин час докато изчистя почти идеално ноктите, дори и след това имат жълтеникав отенък 
Това ми е болната тема, пожълтяването. Неизбежно е след нанасяне на червеното особено.
Чух, че лимона помага, да видим.

# 58
  • София
  • Мнения: 4 052
Винаги слагайте основа преди лака, за да не пожълтяват ноктите. Peace

# 59
  • Мнения: 516
Когато съм с къси нокти, предпочитам тъмночервено. На по- дългите нокти слагам предимно светли телесни цветове.

# 60
  • Мнения: 1 234
Винаги слагайте основа преди лака, за да не пожълтяват ноктите. Peace


М-м-м тъкмо и аз това щях да напиша-винаги слагам заздравител-от този дето е като безцветен лак-преди да се лакирам и никога не са ми пожълтявали ноктите Stop

# 61
  • Мнения: 5 103
Коралово, розово, червено все ярки харесвам и задължително с декорация

# 62
  • София
  • Мнения: 2 428
Вкъщи има сигурно 30 шишенца с най-различни цветове лакове, но се усещам, че най-често посягам към червения, вишневия и черния! Rolling Eyes Някакси те ми лежат най-добре./Ето на аватара си пак съм с такъв  ooooh!/ Освен това никак не харесвам рисувани ноктета, нейл арт или както там му викат. Приятелките ми умират за всякакви цветенца , звездички и точици..Аз сигурно съм без въображение... Crossing Arms
При вас как е?


Ами при мен е по абсолютно същия начин, само черния е заменен от много тъмно червен! А лятото - леки вариации към по-светло червено. Всичките са дюс, без брокати, без апликации. На О.P.I. - не за друго, просто са ми най-издръжливи и цветовете им са супер наситени.  babydust7

# 63
  • Мнения: 994
Червено,червено и пак червено  newsm03

# 64
  • Мнения: 3 050
харесвам от скоро и червено но много ми оцветява ноктите
иначе светли цветове, бледо розово, понякога и само заздравител.
Зимата си харесвах и тъмно вишняво, лилаво Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 4 292
Всякакви, според зависи.  Grinning

# 66
  • Мнения: 2 910
За лятото харесвам по- наситени и ярки цветове, предимно в розовата гама. Отскоро се лакирвам и с червен лак и много ми допада.

# 67
  • Мнения: 9 865
Неутрални цветове, близки до естествения розов цвят на ноктите или класически френски маникюр. Когато искам да се забелязват, избирам нещо ярко или се рисувам. Харесвам всякви цветове, с изключение на лаковете с плуващи звездички и лъскави клечици в тях.

# 68
  • varna
  • Мнения: 676
Предпочитам по-агресивните цветове-червен,черен,графит,тъмно лилаво.А преди години използвах само бледи и едва забележими цветове.Но хората се променят,както и вкусовете им. newsm03

# 69
  • Мнения: 852
За лятото харесвам по- наситени и ярки цветове, предимно в розовата гама. Отскоро се лакирвам и с червен лак и много ми допада.




Аз също Peace

# 70
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Само френски.

# 71
  • Мнения: 2 199
Кафеникави цветове харесвам  Flutter
Телесни - да не бият на очи.Имам слабост и към червеното( никак не бие на очи нали   Crazy  )

# 72
  • Мнения: X
Телесни,розови,а в някои случаи и червени.

# 73
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Само и единствено червени........правила съм опити с други цветове,но те не са моят цвят.....примирам за тъмно червен лак на къс нокът

# 74
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Класически френски маникюр, тъмно червено или слонова кост. Дори и да си купя други цветове просто не ги ползвам, тези са ми любимите Heart Eyes
Не харесвам ярките цветове, а и не ми отиват на стила на обличане.

# 75
  • Мнения: 3 294
Розови , близки до телесния цвят , френски маникюр , не харесвам перлените лакове  Peace

# 76
  • Мнения: 31 197
Къси нокти с червен лак. Харесвам перлени, бързосъхнещи лакове. Телесни и бежови не. Напоследък ползвам лилаво. А розовото си е класика.

# 77
  • Мнения: 961
Харесвам френски маникюр. Обичам бежавите и телесните лакове, както и розовите и прасковените.

# 78
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
ЗА трети път чета мнение "къси нокти , червен лак "  Rolling Eyes
Аз правя точно обратното , когато ноктите са ми къси слагам светъл лак , сложа ли тъмен или ярък , ноктите ми приличат на динени семки  ooooh!

# 79
  • Мнения: 31 197
На дълги пръсти, къси нокти с червен лак. Иначе ми изглежда вулгарно. Светли лакове на матова кожа, моята е бяла и стои безлично.

# 80
  • Мнения: 606
Обичам да си сменям цвета на ноктите постоянно-червен,черен,бежав,розов,оранжев

# 81
Любими са ми розово и бяло, но сега май ще се лакирвам по-често и с жълтия заради новите ми обувки в жълто с отворени пръсти Mr. Green

# 82
преди всичко френски и червен

# 83
  • Мнения: 2 090
Светли пастелни тонове-розово,слонова кост и прасковено.

# 84
  • Мнения: 983
Всякакви наситени цветеове. Зарибила съм се много по декорациите от този форум и се зареждам с подходящи за рисуване цветове.

# 85
  • Мнения: 2 386
Ярки, шантави цветове, както и френски маникюр. Не харесвам розовки и червени лакове.

# 86
  • Мнения: 3 647
Винено червено, бордо- за лятото  доматено червено Wink

# 87
  • Мнения: 2 478
Лакирвам се във всички нюанси на червеното.Рядко използвам други цветове.
Харесвам и класическия френски маникюр,но не и рисунки,камъчета и прочие глупости по ноктите.

# 88
  • Мнения: 59
червен, бял, френски маникюр

# 89
  • Мнения: 1 505
Най-вече с безцветен zаzдравител се лакирам,но понякога слагaм и много светли цветове,почти като кожата.Обичам също и френския маникюр.

# 90
  • Мнения: 2 414
Аз пък съм луда на тема френски маникюр.

# 91
  • Мнения: 146
Напоследък само пастелни цветове искам, няма значение какви са. Ако са перлени, не ми допадат, но това го отдавам на моментно настроение. Сега съм с нежно бебешко розово. baby_neutral

# 92
  • Мнения: 4 784
Не си падам по ярките цветове. По изключение веднъж съм се лакирала с червено. Предпочитам нежните бледи цветове.

# 93
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Есен- зима залитам по червената гама. Или наситено тъмно винено червено, или светъл ярко червен цвят.
Пролет- лято- френски. Като основния цвят се мени: безцветен, бледо розов, бледо лилав, бледо оранжев, бледо бежав. Ама наистина много бледи оттетъци.
Без декорации  Naughty

# 94
  • Мнения: 576
Индиго, червено, цикламено , черно
и понякога френски

# 95
  • Мнения: 310
Винено червено, бордо- за лятото  доматено червено Wink
и малинено червено Peace

# 96
  • Мнения: 1 081
Аз обожавам розово и тъмно червено, но и разнообразявам според настроение и облекло, И задължително с декорации  Mr. Green

# 97
  • Мнения: 931
харесвам всички нюанси на червеното, всички ярки цветове, много често съм и с френски ,но не ми допадат перлените цветове.И съм супер зарибена  по декорациите, наскоро си купих печати за декорация и само товами е в главата и при всеки удобен слуай сменям декорацията  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт