111000 двоична US тема

  • 13 417
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • usa
  • Мнения: 2 113
Малайзия беше чудесна
...
Рапорт даден.

рапорт приет Simple Smile!
на албена най-добрата приятелка в 4 и част от 5 клас беше малайзийче. на бащата договорът с интел тук изтече и се върнаха в малайзия. изобщо не искаха да се прибират. въпреки добрата работа и приличните доходи, майката не беше във възторг от живота в родината. добро дете беше стефани, много ме радва, че две години и повече години по-късно попродължават чат-пат с албена да си разменят по някой имейл и да си чатват на яху. току-виж се срещнали някой ден по широкия бял свят.

Определено ще пропуснем тази година, сигурно и следващата.

май и при нас нещата вървят в тази посока. не мога да кажа, че съм разочарована, още са ми пресни неприятните преживявания там от лятото на 2006.... като си разсъждавам май единственото, което ме влече към бг това лято, е перспективата да пийнем заедно с голяма част от вас по бира или боза.

днес ми е криво и депресирано Sad. много съм си навила да си взема юли и август офф и да си ги прекарам с децата. от март месец го обработвам шефа ми по темата и днес за пореден път повдигнах въпроса, а той седи и ме разиграва. перспективата да ме изреже става по-реална от колкото ми е по-вкуса  Confused... хубаво ми казваше супругът като нямам намерение да градя кариера да не започвам работа за азиатски шеф-работохолик, ама кой да слуша... ще взема да се замисля дали пък да не напусна като ми откаже  newsm78. и без това туй не е работата на моите мечти.

и да взема да се разведря. като напусна и се чудя как да си прекарам лятото, споделете кой къде е ходил на карибите и как му се е харесало. съпровождащи снимки ще бъдат грейтли апришиейтед. благодарности предварително!

# 16
  • Мнения: 3 491
Определено ще пропуснем тази година, сигурно и следващата. Като им казвах на нашите приятели, че поне 5 г. няма да се приберем, те ми обясняваха, как нямало да издържим. Трябваше да се хвана на бас...
Ами да, и живи примери има.  Laughing Ние сме с една такава посетителска пауза - от лятото на 2001-ва до лятото на 2006-та. Така и не разбрах как се търкулиха, какво ли не стана за това време.
миз, стискам палци да си починеш. Каквото съм чувала за азиатски шефове, та и колеги, все е било като това, което ти е казвал твоят съпруг.  Confused
За Карибите - аз съм казвала не веднъж, че ми хареса на Плайа дел Кармен, защото е градче, истинско, и с хубав дневен и вечерен живот, и с хубав безплатен плаж, и детски площадки, и обществен транспорт, който може да те кара насам-натам до забележителностите, включително до летището в Канкун. Удобно за всякакви възрасти.

# 17
  • Мнения: 1 147
Лятото гарантирано в България, но за Коледа се замислям сериозно да сме някъде другаде.. Малко ми поомръзна цялото това щуране и безкрайни и безуспешни опити да угодиш всекиму.. та, май и ние ще си изберем друга дестинация зимата...

Анет, мерси, мила. Мъкнах детски лаптоп, всякакви електронни самоучители на Leap Frog и Vtech, и май само това остана ... за съжаление, тия неща изискват участие и на родителите, а сестра ми няма време да се обърне от бачкане.. другият вариант е нещо като караоке, ама откъде да го търся...

# 18
  • Мнения: 7 837
Блажка и за мен 3 г. вече минаха неусетно  Simple Smile Вече се чудя, как да отговарям на въпросите, защо не се прибираме  Laughing А, ако майка ми се реши да дойде за малко, изобщо няма и да мисля за пътуване за БГ.

Миз, ураганния сезон почва от юни, не ти трябват Карибите през лятото.

Мечтая си за почивка с чаша с чадърче в ръка, може и на нашия двор, а децата в детски хотел за една седмица...

# 19
  • Мнения: 3 367
Кейси,мятай децата насам,като 1ви клиенти на хотела ще са с 75% офф Grinning
*
Зора,така и допуснах,сори за намесата,ма много я мразя тая вещ пусто

# 20
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
Бистре - имаш много тънък усет и разказваш много хубаво! Искаме още...

Миз - влизам ти в крачка Simple Smile 3 год бачках за работохолик-немец, единствената хубава разлика беше, че като го изнудя да обещае ваканция, после нямаше очи да ме разиграва! Иначе все още не съм решила дилемата кой от шефовете ми е бил по-стиснат - евреина, швабата или класическите азиатци Simple Smile))

Заминавай за Карибите бързо, гледай да влезете в рамките на май месец и се наслаждавай, препоръчвам силно и аз Ривиера Майа, резортът е ммм Ел Дорадо Ройал /адълтс онли !!!/, ходили сме и на Ангуила - прекрасно и по-скъпо, отколкото ми се харесва /видяла жабата, че... и тя вдигнала крак - та и аз така Wink/, Бахамите на мен лично не ми легнаха на сърце... накратко, линкове на лични, че много експожър напоследък, а уж съм агент инфилтре  Mr. Green

Аз благодарих ли от името на суетната си щерка за комплиментите  newsm78 старост-нерадост  Blush

# 21
  • Мнения: 7 837
Зимата пак ще си говорим, Анет. Мъжът ми, откога мечтае за автомобилния салон в Детройт  Laughing

# 22
  • Мнения: 3 367
Кейси,ол инлузив го раздаваме,с хелти снакс,чаршафи по избор на букви или животни, и вода и книги на корем преди запиване. В интерес на истината идеята ми срещна добри отзиви на локалния борд на к' вися..

# 23
  • usa
  • Мнения: 2 113
Миз, ураганния сезон почва от юни, не ти трябват Карибите през лятото.


хич и въобще и не мож` ме стресна с ураганния сезон! след почти осем години в най-скучния и депресиращ дъждовен климат, колкото повече климатични катаклизми, толкова по-добре!

Agent Provocateur , давай линковете! адалтове онли подозирам, че за сега няма да можем да го докараме, но ако анет открие хотела, току виж сме се уредили  Simple Smile.

# 24
  • Мнения: 1 147
Анет, като гледам, първите клиенти са на линия, не знам какво се моташ още.  Grinning

# 25
  • Мнения: 3 491
Блажка и за мен 3 г. вече минаха неусетно  Simple Smile Вече се чудя, как да отговарям на въпросите, защо не се прибираме  Laughing А, ако майка ми се реши да дойде за малко, изобщо няма и да мисля за пътуване за БГ.

Като беше майка ми тук за 5 месеца, установих, че не ми и минава през ума за България.  Simple Smile Само това, че баща ми е в България, разваляше чувството за хармония, те двамата винаги са били много привързани един към друг и си липсваха. А тях няма вече какво да ги задържа в родината, освен гробовете на близките ни и работата на баща ми, която е престъпен вид каторга, не знам ако вдигнат пенсионната възраст, дали ще издържи физически. Та така, размечтавам се понякога някой ден да сме тук, всичките.

Последна редакция: ср, 30 апр 2008, 17:36 от блажка

# 26
  • Мнения: 1 800
да се запиша и аз в новата тема...


На А.Джей му излезе от няколко дни пъпка на д..-то. Снощи беше с връхче и доста голямо червено петно на около. Аз сложих крем с антибиотик и сутринта беше текъл боклук от пъпката. Днес е червено и на пипане твърдо, продължавам да мажа с лекарството... Него го боли, не иска да сяда и плаче... Cry Утре, ако не започне да се подобрява ще го водя на лекар Tired


# 27
  • Мнения: 393
да се запиша и аз в новата тема...


На А.Джей му излезе от няколко дни пъпка на д..-то. Снощи беше с връхче и доста голямо червено петно на около. Аз сложих крем с антибиотик и сутринта беше текъл боклук от пъпката. Днес е червено и на пипане твърдо, продължавам да мажа с лекарството... Него го боли, не иска да сяда и плаче... Cry Утре, ако не започне да се подобрява ще го водя на лекар Tired
Най-вероятно е цирей. Помага ихтиол, ама "у америчко" го няма. Възможно е да изтече гнойта и да се оправи, но щом  е твърдо на пипане, може и да се наложи да го цепнат. Не искам да те провокирам сама да извършваш каквито и да е интервенции (освен ако не си ги правила). Все пак всичко трябва да е стерилно и да не ти треперят ръцете. Моят съвет е, заведи А. Джей на лекар. Дупката, която остава след изтичане на цялата гной е доста дълбока.

# 28
  • Мнения: 2 425
Здравейте момичета  Hug
Извинявам се че нахълтам в хубавата ви темичка, но просто нямаше как да пропусна да ви благодаря  Simple Smile. Писах и в другата тема, получихме си витамините. Много ви благодаря, че ме свързахте с жена, която ми помогна. Благодаря ви Hug
Най-вече благодаря на Зора  Hug  bouquet, че ви помоли и в тази тема.

# 29
  • Мнения: 1 593
честит празник с голямо закъснение, препрочитах, но по диагонал и няма да се изказвам.
Биз, сигур ще изтриеш линк-а, но аз ще си го поискам по-късно на лични Wink

Общи условия

Активация на акаунт