Юбилейна стотна тема със Дюкан - топим 3-хилядния килограм!

  • 48 713
  • 1 074
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 3 202
evich, получих същия съвет от Кри за стягане на ръцете. Тя го доказа с упражнения  newsm10
Аз съм във фаза - купени гирички  newsm47
Привет на всички  Grinning
Atrakcia, на Богдана отдавна съм и предписала Дюкана.
Само пекат и ядат.....някои и копър желират  Joy Joy Joy
  Joy Joy Добре, че не обичам копър. Иначе на сред нощите щях да се развъртя из кухнята  Joy
dorchester, като чукнеш яйцата в тигана, веднага ги похлупи с капак.

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 09:38 от baci

# 901
  • Мнения: 526
Здравейте сладурани! Много ми липсвахте  Hug
Как сте? Как искарахте празниците?
Сега се връщам да почета, че сте се постарали Joy

# 902
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 366

Стартирах деня със кексче и кафенце и сега се опитвам да спра да чувам синфонията в корема ми  LaughingСилен психологически момент за мене щото знам че съм на диета - ако не знаех щеше да е по-лесно  Crazy


 newsm78 що не спреш симфонията с някоя пържолка? или яйце на очи (може и от снощната лекция на Цоци  Joy )?
хапвай винаги, когато ти се хапва, особено първите дни! Ако не ти се яде на всеки 2-3 часа - пак яж.  Peace
свидничка - хлебец може (режимен  Wink Бачи го измисли) а друга светла душа разясни как да го панираме и стават пържени филийки
  Crazy изпих кафето, изядох бисквитките и сега ръся мозък  Blush бЕгам

# 903
  • Мнения: 88
Добро утро на всички! Денят ви да е слънчев, отслабващ и пълен с радости! Аз вчера направих 2 месеца с вас и режима! Отчет: Започнах 77 килограмова, след 10 дни ударна фаза (трябваше по-малко, ма кой да чете newsm78) стигнах 74 и започнах смесения етап 5/5. След два месеца ЯДЕНЕ вече съм 67, т.е.  -10 кг. Изключително съм доволна! Страшно съм ви благодарна Вещи, Гуди, Зеленко, Сънче, Атракция, Орелия, Бачи, Кри и... всички ветеранки (сигурно ще пропусна някого, да ми прости - без да ща Heart Eyes). Намушквам се в дрехи, които бях отписала и мислех да изхвърлям. Ще ме изтипосат в "преди и сега", аз ще ви кажа като стане. Прегръщам ви и много newsm51от мен и моето ново АЗ със самочувствие!!!

# 904
  • UK
  • Мнения: 727
  Гуди, мен режимен не ми се дояде снощи....  EmbarassedАма за другия само си помислих, нищо повече. Само мисли, но ме стреснаха, защото досега не ми се беше дояждало толкова силно нещо от 3-та фаза. За това го пиша тук, някой да ми каже да се стегна, че когато човек е сам, нали знаете, как по някое време капитулира с думите: "Е, какво пък толкова..."

# 905
  • Мнения: 663
Малееееее не съм си изпила сутрешното кафе, спала съм има нема 2 часа и двата мобилни запищяха още в 8:30 часа ... не мога да си глутна от кафето ...подпухнали са ми и ноктите ( не само пръстите ) .....и за капак пускам телевизора и ОНАЯ от "Часът на МАМА " .... Ива ли Ева ли .... тая дето е "веща и компетентна ПО ВСИЧКИ ВЪПРОСИ ".... нали някога се бараше "култур трегерка " ( от тогава не я дишам ..и най вече наставническия и тон ) .....та СЪЩАТА ТАЯ КОМПЕТЕНТНИЦА ...ОБЯСНЯВА пред целокупния български народ ..."АУУУУ колко била ВРЕДНА диетата на ДЮКАН и месото като цяло "...... лелеееееееее тая ми дойде в повече ....
ама то и личи ....гледай я ТРЕВОПАСНАТА ... що не вземе да погледне историята на човечеството ... хората още като са живеели в пещерите са ЯДЕЛИ МЕСО .... не са ПАСЛИ ТРЕВА ... ..и като погледна в животинското пъстро разнообразие предпочитам да съм ТИГРИЦА - месоядна ...от колко Кравичка - Тревопасна
малеееееееее тая направо ме разсъни ....
че и Рубрика Диети те двечките щели да "заформят " ... щото много знаели по въпроса .. да ни съветват нас "неуките "

# 906
  • Мнения: 10 758
Малееееее не съм си изпила сутрешното кафе, спала съм има нема 2 часа и двата мобилни запищяха още в 8:30 часа ... не мога да си глутна от кафето ...подпухнали са ми и ноктите ( не само пръстите ) .....и за капак пускам телевизора и ОНАЯ от "Часът на МАМА " .... Ива ли Ева ли .... тая дето е "веща и компетентна ПО ВСИЧКИ ВЪПРОСИ ".... нали някога се бараше "култур трегерка " ( от тогава не я дишам ..и най вече наставническия и тон ) .....та СЪЩАТА ТАЯ КОМПЕТЕНТНИЦА ...ОБЯСНЯВА пред целокупния български народ ..."АУУУУ колко била ВРЕДНА диетата на ДЮКАН и месото като цяло "...... лелеееееееее тая ми дойде в повече ....
ама то и личи ....гледай я ТРЕВОПАСНАТА ... що не вземе да погледне историята на човечеството ... хората още като са живеели в пещерите са ЯДЕЛИ МЕСО .... не са ПАСЛИ ТРЕВА ... ..и като погледна в животинското пъстро разнообразие предпочитам да съм ТИГРИЦА - месоядна ...от колко Кравичка - Тревопасна
малеееееееее тая направо ме разсъни ....
че и Рубрика Диети те двечките щели да "заформят " ... щото много знаели по въпроса .. да ни съветват нас "неуките "
Joy Joy Joy Joy Joy

# 907
  • Мнения: 37
Тая и мен от кога ме дразнита  тъкмо се мъчех по по-мил начин да пиша колко ме нерви мис компетенция,затова реших изобщо да не пиша,че нямам нерви за кози LaughingТа тя отдавна започна да ме дразни,,още откакто коментира че младите майки не сме били като по-възрастните,неспособни сме били-Да и такива има,ама те не са Всички,и оттогава почти не ги гледам,ама ей сега ще ги гледам,че мн ме изнервиха.Айде лек ден на всички,и който е от софия,можете да се организирате и да им покажете резултатите,особено ей тва тревопасно както Цоци правилно определи. smile3521

# 908
  • Мнения: 3 640
Добро утро, милички!  Hug

Зеленко, Франц, благодаря за кафето с бисквитки!  Hug
Голденова, добре дошла и успех!   bouquet
Лабелло, изглеждаш чудесно!  Hug
Вани ник, и аз много се радвам, че се видяхме и запознахме "на живо"!  Hug
Не съм, честито намаление!  Hug
Зарибената, честити 2 месеца! Чудесен резултат!  smile3501

Хубав ден на всички, успешна седмица и много усмивки!  Heart Eyes

# 909
  • Мнения: 5 026

Atrakcia, на Богдана отдавна съм и предписала Дюкана.


тя каза преди около 2 месеца,че започва диета и аз все я наблюдавам дали е заслабнала. ама не е Simple Smile

Зарибената,  Hug Съвсем не съм ветеранка аз, едва 3 мецеца, но другите изброени мацки си  заслужават благодарностите и от мен   bouquet

# 910
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 418
 Абе много им е лесно на тях, почти мога да се хвана на бас, че диетата на тази пълничката ще е по малко от всичко и спорт, ааа да и много зеленчуци, а като и е много гладно или просто и се дъвче да гледа тъжно.

Цоци  Peace

# 911
  • Мнения: 3 202
А, моля! Хлебеца го измислиха други светила. Аз само го направих достъпен през моя поглед и опит  Flutter

# 912
  • Мнения: 958
Здравейте и от мен, милички Hug
Да се отбележа в Юбилейната тема, мислех,че съм я пропуснала и ме беше яд Sad Върнах се и имам да чета още от темичката, но исках да се отчета, днес се претеглих и съм -2кг,вече съм 67, остават ми 4кг до целта,1 до определените ми от Дюкан, но аз мисля да не го послушам, продължавам си с 5/5, като от днес съм на П.Днес ще ходя и на фитнес, така че се надявам нещата да си вървят надолу Rolling Eyes

# 913
  • Мнения: 516
Здравейте на всички   Hug

     bouquet    ЧЕСТИТ          bouquet     РОЖДЕН          bouquet      ДЕН         bouquet   

НА      bermudez       smile3510
Пожелавам ти много здраве , щастие , постигане на целта , много happy bd    и     Tada


Довечера чакам водната дружина     Joy    Joy    Joy

Пожелавам  на всички приятен ден  и   newsm10

# 914
  • Мнения: 1 517
Привет!
Днес ще я карам постно: 3 яйца, 1 кисело мляко, а за вечеря ще видим, пак нещо П, ама какво  newsm78

УЖАСНО МИ СЕ ЯДЕ ЕДИН ГОЛЯЯЯЯМММММ ШОКОЛАД............................

Общи условия

Активация на акаунт