Юбилейна стотна тема със Дюкан - топим 3-хилядния килограм!

  • 48 713
  • 1 074
  •   1
Отговори
# 930
  • Пловдив
  • Мнения: 14 134
Мамче, и ние имаме ремонти. Просто след майчинтвото имам много отпуска и ме задължават да си я взема, затова няма да имам удоволствието да съм бояджийка и чистачка  Mr. Green

# 931
  • Мнения: 24
Здравейте на всички!
Поздрави за Вещи,страхотна работа си свършила!!! newsm10 newsm51 newsm10 newsm51
Днес вече съм на работа и виждам че имам доста да наваксам-докато изчета всичко....... smile3508.....но ще се справя сигурна съм до края на деня newsm44
Имах Рожден Ден преди 3 дни и да се похваля не съм се изкушила с нищо,черпех като за световно,а относно килограмите съм -1.500 надолу newsm44 newsm44
Лек и режимен ден на всички!
За сега Stop

# 932
          


            bouquet   bouquet   bouquet


        Здравейте сладурки ....., аз съм нова и от днес съм решила да съм на режима, нямам книжката, но още преди празниците съм навила, четох статията в Жената Днес, тук почетох доста, но сега няма да имам време да прочета всичките 47 страници - БРАВО НА ВАС  много се подкрепяте и поддържате, супер сте, през цялата почивка си мисля - как ще си дойда и ще ви пиша....

            А ако знаете откога само пробвам някакви тъпи деити и чудеса и нищо , а времето си минава, имам важна сре6та към края на Май и искам да изглеждам добре, за нея - а и не само за нея - ИСКАМ ПО ПРИНЦИП  да се харесвам като се погледна в огледалцето.....  

            И ако може да ви попитам колко време да ми е ударния режим около 70 килограма съм, 169 съм висока, днес на обяд мисля да ям млекце киселко и 2 варени яйчица...., довечера съм планирала да ходя да си купя книжката, ама ще видим как да се организирам - ама си купих снощи трици     chef

       Желая ви един красив ден и до после !!!

# 933
  • Мнения: 1 875
Честит рожден ден, Бермудез! Да си много здрава, усмихната и волева! bdbaloni

 goodscale  Whistling fadein

maria_m, brymbyr44e welcome

Вещи, Сънче,  Бачи, Боби,  Атракция, Мамче, Надя 73, josefins, играчка-плачка, Фен, KIMM  bouquet  bouquet  bouquet

Чатърките -  Kissing Heart

# 934
  • Мнения: 201
Здравейте на всички Simple Smile
От днес и аз съм във вашите дюкански редици  Hug
Вие сте ми вдъхновението и се надявам да имам такива страхотни резултати, като вашите  Peace
Момичета, имам един въпрос. Прочетох зелената книга и там Дюкан дава за първа фаза неограничено ядене от разрешените храни. В тези разрешени храни влизат и нискомаслените кисели и прясни млека. А на места във форума и блога прочетах, че трябва да се ограничат до 1кг. дневно. Защо? Благодаря ви предварително и успех на всички дюканки  Hug
Честит рожден ден на Бермудез!

# 935
  • Мнения: 3 640
КИММ, честит рожден ден, макар и със закъснение! Да си жива и здрава и безкрайно щастлива!   bouquet  Честито намаление и браво за проявената воля!  smile3501
Бръмбарче, добре дошла и успех!   bouquet 5 ударни дни са ти достатъчни. След това редувай 5/5. Яж на 2-3 часа по малко и не пренебрегвай месото - то е най-важно.  Peace
Ори,   Hug
Дижонка, добре дошла и успех!   bouquet Обезмасленото прясно мляко Дюкан разрешава НЕ неограничено, а го разрешава само като добавка - до 250 мл на ден - в кафето или за приготвяне на сосове.  Peace Млечните се ограничават до 800 г - 1 кг, ако има период на задържане, за да се преодолее застоят.  Peace

# 936
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 418
Бермудез, ЧРД, много здраве, щастие и успехи!  happy bd

Добре дошли на новичките!

Ей ме и мене (без глава) преди да напълнея (лятото на 2006, около 55 - 57 кг), есента на 2007 (някъде към 72 - 74 кг.) и днес сутринта (65кг).
 

baci, и аз си го харесвам, ама ще трябва покрай паласките и с бюста да се разделя. Важното е, че за сега съм свалила основно в паласките и подгръдната и като сложа по-тясна фанелка все едно съм със силикон  Mr. Green Ша им се радвам докат мога, а после ще събирам за операция. тия редакции са голям купон, изглежда все едно отговарям преди коментара



Последна редакция: ср, 07 май 2008, 11:33 от Не съм

# 937
  • Мнения: 3 202
Дижонка, режима набляга на белтъчините. 1 кг млечни си е даже нормално и задоволително. Успех!
brymbyr44e  wavey ще умреш от глад. Настрой се за хранене. И ... яж.

  Laughing Не съм  Laughing Хубав бюст Simple Smile)

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 11:41 от baci

# 938
  • Мнения: 516
Мамче, и ние имаме ремонти. Просто след майчинтвото имам много отпуска и ме задължават да си я взема, затова няма да имам удоволствието да съм бояджийка и чистачка  Mr. Green

Надявам се поне в началото на септември да сме свършили с всичко и да ми дадат седмица
отпуска - за едно моренце  Joy Joy Joy

# 939
            

        Много мерси SUN   Flowers Bouquet и  въпреки , че малко ме е срам искам да повторя дали правилно съм разбрала -   Rolling Eyes  Thinking  5 дни да хапвам млекце кеселко 0.1% + яйчица + месце , после 5/5 ми е малко мъгла - 5 дни месце и млекце и яйчица + ЗЕЛЕНЧИЦИ ли ??? и после другите 5 само месце ли, ох извинете ме, че така - ама не го сванах  Weary




 newsm51 newsm51 newsm51

# 940
  • Мнения: 201
Много благодаря за отговорите  Hug Страхотни сте  Peace
Аз освен килограмите си премерих и мерките, така най-добре ще мога да следя дали отслабвам  Simple Smile Имам да сваля десетина килограма.

# 941
  • София
  • Мнения: 421
Здравейте, дами!
Домъчня ми за вас  Hug !Не съм чела и писала 6-7 дена.Сега ще наваксвам.
Изкарах празниците на ПЗ.Днес се премерих -държа си килограмите.Щастлива съм и смело се впускам в четвъртия месец от моето вталяване.
На 9.05. имаме семейно тържество и ще пусна снимки.
На всички много целувки от мен  bouquet !

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 11:37 от La Fornarina

# 942
  • Варна
  • Мнения: 3 363
Здравейте и от мен  wavey

Бермудез, Честит Рожден Ден, желая ти винаги да си обичана и да се сбъдват мечтите ти  newsm18 bdbaloni newsm18

Цоци, това, че в Часът на мама са плюли режима още по-добре, поне по -лесно ще си намираме режимни неща за ядене  Wink . Пък и ние нали си знаем че дава резултат, другите да си говорят каквото си искат.

brymbyr44e, да - 5 дни протеини / месо, нискомаслено мляко, яйца, извара / после 5 дни протеини със зеленчуци , от зеленчуците не се яде царевица и в никакъв случай картофи.  И 3 суп. лъж. овесени трици дневно. Общо взето това е.

# 943
  • Мнения: 1 701
Дотътрям тромави бедра във вашата тема!
Мисля да започна с диетата на Дюкан.
Няколко дни само четох и мисля, че мога да се справя!

Да се представя на кратко...
От Бургас съм на 27 години. Забременях 58 кг., влязох да раждам 72 кг., изписаха ме 60 кг....
До преди месец бях пак 72 кг и успях да сваля 5.
Но това беше с чист глад почти...
Висока съм 173 см и се надявам с вашата подкрепа и съвети да си върна старите 58 кг... Simple Smile

# 944
  • Варна
  • Мнения: 2 787
Привет! Пожелавам ви хубав ден!  Heart Eyes

Лабелло - много добре изглеждаш, съвсем мъничко ти трябва от Дюкан!  Peace

Бермудез, честито - бъди здрава и обичана!   bouquet

Жедира, раздвам се за теб, дано бързичко стигнеш целта!  Hug

Боби, перфектна си - хич не му мисли!  bowuu

Бачи, мерси за съвета.  Hug

Вещи, дишай дълбоко, малко остава до лятото. Само от нас тук да не вземеш отпуска.  Wink

Бръмбърче, карай 5 ударни дни (стандартно), но имай предвид, че яденетата за деня трябва да са поне 3. Изтървала и закуската, гледай да се поправиш.  Flutter

Не съм, браво, още малко остава!  Party

Изобщо - добре дошли на всички нови момичета, заредете се с търпение и режимна храна - и напред!

Общи условия

Активация на акаунт