Месец май е - искам вече месец без трагедии

  • 19 274
  • 400
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 3 016
Днес отново е празник за мен ,но нали знаете те бледнеят............ Навършват се 8 години от  нашата сватба.

# 331
  • Мнения: 3 166
Ники, браво за чудесните новини!  Hug

Ренка, гушни половинчето си. "В мъка, и радост...", нали така беше? Колко вярно се оказва за някои от нас? Sad

# 332
  • Мнения: 611
Светлито е много права  Sad
Мила Рени наистина прегърни силно половинката си , поплачи си ако трябва , важното е че се подкрепяте взаимно Hug


Желая ви още дълги години семеен живот , нека пътя ви от тук нататък  е без препядствия Hug

# 333
  • Мнения: 1 369
Рени, честита ви годишнина. Колкото и да ти е тъжно, ти имаш любящ съпруг и красиво дете до себе си, погледни към тях и в този ден те имат нужда от теб. Опитай се да започнеш да виждаш и хубавото в живота, за да успееш да стъпиш на крака, да продължиш напред и скоро... няма да повтарям предишното пожелание. Hug Hug Hug Hug

Светлее, ко прайш Hug Не помня разказа ли ни за тържеството на първикласника newsm78

# 334
  • Мнения: 3 166
Светлее, ко прайш Hug Не помня разказа ли ни за тържеството на първикласника newsm78

Наближава ми прегледа утре + резултатите от кръвта и урината и  ми е малко свито де. А иначе за тържеството - беше супер. Не беше никак кратака програмата и се притесних, че толкова време не съм си вкъщи, но на практика бях седнала. Важното е , че всичко мина ок. Вики участва в една сценка, рецитал и пя на английски /и на български де, ама то на български всички пяха./ Най-смешното беше на  края - Имаше предвидена почерпака за децата. След  като разададоха на всички деца, дадоха и на мен порция. Аз се изумих, обясниха ми, че е за бебето, не за мен. Ама всичкото сладко на моето д... се лепи, не на бебето на дупето. Joy Joy Joy

# 335
  • Мнения: 108
Рени,Немога да смогна с честитките . Пак честито  Hug Дано вече пишем само по такива поводи!

# 336
  • Мнения: 7 132
Ренка, гушни половинчето си. "В мъка, и радост...", нали така беше?
Hug
Честита годишнина, Рени!
Тъгата няма кой да ви отнеме, но с другарчето ти ще продължите напред, където ще има и по-добри дни.  Hug

# 337
  • Мнения: 3 621
Ренка, гушни половинчето си. "В мъка, и радост...", нали така беше?
Hug
Честита годишнина, Рени!
Тъгата няма кой да ви отнеме, но с другарчето ти ще продължите напред, където ще има и по-добри дни.  Hug

Рени, гушни тези които са до тебе...и се усмихни на ангелчето ти , от сърце ти пожелавам следващата годишнина да ви боли по-малко

# 338
  • София
  • Мнения: 1 098
Рени, честита годишнина. Дано наистина болката ви другата година бъде по-малка, подплатена с детска прегръдка.

# 339
  • Мнения: 515
Честита годишнина Рени  bouquet
Рени, честита годишнина. Дано наистина болката ви другата година бъде по-малка, подплатена с детска прегръдка.
Peace Hug

# 340
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Рени, честита годишнина, още дълги години да се обичате и разбирате! Да се радвате на дом, деца  и внуци! И кураж, защото има много хубави събития, които тепърва ви предстоят!    bouquet

# 341
  • Мнения: 3 016
Благодаря Ви отново !Чувствам Ви толкова близки ,макар и да не се познаваме лично .
 Бъдете живи и здрави !!! Hug

# 342
  • Мнения: 1 409
Ехооооооо  Hug
Докато ви изчета свят ми се зави.Много сте се разписали.
Честити празници на всички,да не изброявам,че ще взема да изпусна някой.
Честита бебка на Мейз.Да носи само радост и щастие в дома ви   bouquet
Ние се стягаме вече за морето.Изпрах една камара дрехи и вече нямам търпение,не ме свърта на едно място.
На Марти му избива поредното зъбче и е ад.Не спи,плаче и иска постоянно да го гушкам.Дано да избие скоро,вече прозира през венеца.
А аз така хубаво си насиних ръката в събота и не знам с какво да се мажа да изчезне по бързо,че да мога да си ходя спокойно на плаж.Взех,че се направих на чистница и това е резултата.И след като миналата година си направих няколко поражения на корема,моя мъж вече категорично заяви,че готвенето и домакинската работа са опасни за мен.
Дайте съвети с какво да си излекувам ръчичката. Sad
Ритка,как  сте с малката красавица? Hug
Ако имам нет по-късно пак ще пиша.

# 343
  • Мнения: 604
ЧЕСТИТО БЕБЕНцЕ НА МЕЙЗ!МНОГО КрАСИВИ мИГОВЕ И УСмИВКИ Им ЖЕлАЯ! Hug
РЕНКА ЧЕСТИТ ПрАЗНИК И ОТ МЕН!СЕМЕЙНО ЩАСТИЕ И МНОГО ЛЮбОВ ВИ ЖЕлАЯ!!! Hug
СВЕТлЕ ВСИЧКО ЩЕ БЪДЕ НАрЕД ЩЕ ВИДИШ! Hug
БЕрНИ СИлНО  HugЗА МАрТИ!Щом зъбчето се подава скоро той ще се успокои!
За ръката не мога да помогна но ВЕСЕлО ИЗКАрВАНЕ НА МОрЕТО ТИ ЖЕлАЯ!сАмО СлЪНчЕВИ ДНИ

# 344
  • Мнения: 390
Рени, само приятни изненади и чудото, на което се надяваш да се случи

Общи условия

Активация на акаунт