Дъжд от МАЙски бебета вали,на ден по две,по три(33)

  • 13 716
  • 275
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 369
Добро утро
Моето дете ще се окаже голям инат.Откакто влязох в 9месец всяка вечер започнах да имам контракции,а преди три дни и тапата ми падна.Снощи контракции 2часа на 5мин. и като отидох в болницата всичко спря.Не ще да излиза и тва е добре му е вътре.В крайна сметка съм с 2см разкритие,а на записа на тоновете бебко заспа и акушерката въпреки че го натиска бута той така и не пожела да мрадне,а цял ден ми посини корема от ритане.Та имам си дете с характер отсега,опитвам се да си представя какво ще бъде като се появи щом отсега проявява претенции.Това е засега от нас дано и днес темичката ни се напълни с бебоци
Алабала мерси за чудесната темичка!

# 16
  • Мнения: 961
Ха ха, Слънчо_, на мен това ми напомня как аз си обувам обувките - то е едно пъшкане и пуфкане - ако ме чуе човек отстрани и не знае в какво положение съм, ще реши, че си падам нещо извратена.  Joy

mam4e82, явно вашият бебок си има твърдо мнение по въпроса с излизането навън.  Laughing Но по-добре така - той сам да реши, а не някой да ти предизвиква раждането, защото са празници, както бяха писали някои мами в предишната тема.

# 17
  • Габрово
  • Мнения: 12
Привет и от мен в новата темичка! Алабала чудесна е!   bouquet

Вики много се радвам, че всичко с бебчо е наред!!!  Hug
Колкото до кг не съм се теглила, ама тук от 2-3 дни такъв апетит имам, че чак се чудя, за пръв път през бременността ми се случва такова нещо! Ама гледам да хапвам по-умерено, че както добре вървях досега с кг да не се отпусна точно накрая!  Laughing
Ох Слънчо, и аз като реша да си обувам чорапи е голямо изпълнение, ама вече си измислих тактика и долу горе се спрявам сама! Добре че обувките ми нямат връзки или цип и само си пъхам крака вътре, че иначе не знам!
Колкото до записа на тонове на мен досега не са ми правили!  newsm78
Отиваме на разходка, че времето е страхотно днес!
Приятен ден на всички!

# 18
  • у нас
  • Мнения: 5 714
Честита ни нова темичка. Да е пълна само с хубави новини! Алабала   bouquet

Вики В, радвам се, че с бебчето сте добре. Много трябва да се пазиш сега при излизане!

# 19
  • Мнения: 1 792
добро утро и от мен.
хайде да видим днес кой ще обади с бебе. Grinning
Вики радвам се че всичко е ок Hug
 а за килограми аз няма да говоря че съм боримечкова.....
И ПАК ДА КАЖА НА МАМИТЕ КОИТО ВЕЧЕ ИМАТ БЕБЕТА-ЕМИ СТИГА ГИ КРИЙТЕ ДЕ ПУСНЕТЕ ПО ЕДНА СНИМЧИЦА ЕЕЕ МА СТЕ ЗНАЧИ Crossing ArmsАйде лек ден на всички Hug

# 20
  • Мнения: 1 492
Alabala, мерси за хубавата темичка.
Днес, кой ли е наред? Laughing

# 21
  • Мнения: 9
Alabala,  мерси за новата темичка ! Нека и нея да  напълним с бебенца !  ylinfant  ylinfant  ylinfant  ylinfant  ylinfant  ylinfant
viki_v радвам се, че всичко е наред с вас !
За килограми, апетит и обуване на обувки няма да пиша, че не е за писане   261uu

# 22
  • Мнения: 102
Добро утро и от мен. С този козметичен ремонт 2-3 дни нямахме нет и съм изпуснала почти цяла темичка.
А сега честито на всички нови мами-Alvanova, Sundey,Pessa,cvetka1,greta_kr,Prizmo,Sisity,Mr.Jan i mu6muro4e
Честито и на завърналите се в къщи.Зная, че нямате никакво време, но все пак при наличие на малко такова споделете някоя и друга емоцийка около появата на малкия човек.това са най-хубавите и запомнящи се първи мигове на съжителство.
Вики В дано всичко след падането е ок Praynig
Аз съм без дете от вчера сутрин и ми е супер тъжно и умирам от притеснение.Баща ми го заведе с жена си на Велинград, като се има предвид, че го взима за първи път откакто се е родила малката.Но тя тръгна по собствено желание, въпреки че я уговарях да си остане в къщи. Утре трябва да се приберат уж и дано ми върнат детето здраво и добре, че ще ги обеся иначе. Хич не ми бяха необходими такива емоции точно преди раждането, ама това е то родата...

# 23
  • Мнения: 332
добро утро и от нас:)
Алабала   bouquet мерси за темата, страяно хубава е, и само с хубаво новини и сладки бебета да я изпълним.
Вики, и аз много се зарадвах като прочетох, че човечето в корема вече ритка, и ти си по-спокойна.

Почерпка за именния ден на малкото ни съкровище Борис! Наяите майски мами като не показват снимки, аз слагам една на именника, когато беше на 2 дена, Mr. Green


И на всички именници, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН, САМО С ДОБРО ДА СЕ ПСОМЕНАВАТ ИЕМНАТА ВИ!
]Добре дошла на новата мама!

Честито и на младата мама МАя ! много здраво и щастливо бебенце, само радости да носи на родителите[/bдошла и Хубав ден и много честитки да има днес!

# 24
  • Мнения: 48
Добър ден и от нас. Още сме си 2 в 1
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМИ !!!!!!!!!!!!!!!! МНОГО ЗДРАВИ БЕБЧЕТА, КОИТО ДА ИМ НОСЯТ САМО РАДОСТ   newsm51  newsm51  newsm51
БРАВО МОМИЧЕТА. МНОГО СЕ РАДВАМ ЗА ВАС.
АЛАБАЛААААА - СТРАХОТНА ТЕМИЧКА. СУПЕР СИ Я ОФОРМИЛА.   bouquet ЗА СТАРАНИЕТО
ДА Я ИЗПЪЛНИМ САМО С ХУБАВИ НОВИНИ ЗА БЕБЕТА МОМИЧЕТА
Aleksi - ДА ТИ В ЖИВО И ЗДРАВО МОМЧЕТО. МНОГО ДА ТЕ СЛУША И ПОМАГА. ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАЗНИКА  bouquet
На всички празнуващи - ЧЕСТИТООООООО
Това е май за сега от нас. Весел ден момичета и ЧАКАМЕ НОВИ БЕБЕТАААААА

# 25
  • Мнения: 247
Алабала, мерси за темичката! Супер е!  bouquet
Вики, радвам се, че всичко с теб и бебето е наред. smile3501
Честит празник на всички именници! newsm51

# 26
  • Мнения: 94
Ooo, нова темичкаа, мерси, Аlabala!

jerry, така е, скъпа, следя постоянно трафика на варненските шкембенца  Joy, то и никак не е трудно,  hahaha просто отдалеч се забелязваме..

viky_v миличка, много се радвам, че бебка е ОК, аз си мислех, че е, защото щом веднага са казали, че има тонове и че са ок, това е най-показателно ( мое мнение, де.. )

абе аз ли съм в грешка или Sinara роди? пък не я виждам в списъка на родилите? някоя да се сеща??

Ех, камелия, не си ли и ти на ред да раждаш Peace мисля, че е ред на първата 10-дневка майчета да стават мамчета  Hug

Аз си мисля, че след седмица може и аз да ида в "Окръжния" хотел .. не знам за вас, но аз почнах обратното броене на дните до термина ми  Shocked
остават 15 дни.. утре 14, 13, 12, 11, 10....

mu6murok, споко, миличка, всички сме ошашкани, ама искам на всички ви да вдъхна кураж с една моя любима мисъл, която си повтарям ВИНАГИ, когато ми предстои нещо, което ме притеснява и то много:


"Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си"


( нормално е да се страхуваме, но като всяка емоция, трябва не ние да сме подвластни на страха, а той на нас - да го контролираме и да не му позволяваме да ни завладее... защото само ако запазим самообладание и кураж, ще се мобилизираме, няма да се стягаме и всичко ще мине гладко и като по вода  Peace ) - това поне е моята философия не само за раждането, а и за живота.  Flutter

# 27
  • у нас
  • Мнения: 5 714


абе аз ли съм в грешка или Sinara роди? пък не я виждам в списъка на родилите? някоя да се сеща??



Още сме си 2 в 1  Hug

# 28
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ей ме на и мен!

Алабала - супер темичка! Много е красива!   bouquet

# 29
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Основно исках да ти отговоря,че номерът с тоновете не ми е ясен особено newsm78
В смисъл,на 25 ходих по мое желание в МД и си поисках !!!!!запис на тоновете! Акушерката каза,че запис се правел само при наближаващ термин и преносване,и при медицински показания,т.е. ако смята тя или доки че има някакъв проблем при слушането на тоновете newsm78 Това ме учуди,но тя ми показа картони на момичета,които през ден им правят запис още от осми месец. Направи ми запис,макар че бебо спеше-тук четох, че в този случай пак ги викат,а на мен нищо не каза...не знам,вече много съм изнервена и не ми остана никакво търпение #Cussing out
Алабала, страхотна тема! Отново! Искам да благодаря на всички момичета, които се грижат и грижеха да имаме поле за писане!  newsm51 smile3525 newsm51
Искам да споделя на мен какво ми обясниха за записа на тоновете! Това, което се поема от ЗК е така да го нарека:чуване на тоновете, т.е. слагат те на апарата за минута- две и ако усетят нещо притеснително, тогава ти правят запис(държаха ме на апарата около 20 мин), но той не се поема от ЗК, струва 8 лв(поне аз толкова плащам)!Моята докторка ме пита искам ли, независимо, че имам 20 дни до термин!За съжаление не мога да ви отговоря къде във Варна правят, защото аз го правя в Добрич! На 7-ми пак ще ходя, по мое желание, не мисля да си спестявам някакви 8 лв, а с тях си плащам спокойствието! Да кажа, че нямаше нищо притеснително, това си беше мое желание да го направят записа!Това е, което на мен ми е казвано, което аз знам и начина, по който практикува моята лекарка!
Поздравявам именниците днес, да са живи и здрави!   love001 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт