Дъжд от МАЙски бебета вали,на ден по две,по три(33)

  • 13 718
  • 275
  •   1
Отговори
# 30
Здравейтеееее  Hug

Аз докат се наканя да пиша и тя темата свърши  Embarassed но сега се записвам в новата  Wink.При нас всичко е наред,растем хармонично.Аз спрях да качвам килограми,явно ми се изчерпа капацитета  newsm78.Иначе получавам контракции от време на време,но безболезнени.От време на време ме пристяга и корема,като менструални болки,но незнам това за контракции ли се брои  Sick?  На последната консултация лекарката потвърди диагноза - секцио,но аз още си имам едно на ум,че може и нормално да успея. Blush

Честито на всички нови мами и чакаме още да се включат.На всички пожелавам леки оставащи дни и на финала безболезнено раждане.   bouquet

# 31
  • Мнения: 420
Мамичета,от снощи съм с болки ниско долу и в кръста.Днес ходих до болницата ,но ме върнаха.Казаха ,че съм с 2см. разкритие и подготвителни контракции.Аз си помислих ,че раждам,толкова много ме болеше.Сега ме отпусна малко,лежа и чакам да се случи нещо.

# 32
  • Мнения: 1 492
Ех, камелия, не си ли и ти на ред да раждаш Peace мисля, че е ред на първата 10-дневка майчета да стават мамчета  Hug
Каня се аз всеки ден, ама то - божа работа, не ме пита мен Grinning

# 33
  • Мнения: 87
.........аз какво да кажа като от 24-ти април съм така с болки
Пия си магнерича 3х2 -като си изпия дозата и ми минава за малко и така,ама са страшни болки  Sad
Ще раждам ли кво става не знам-все по голяма нужда ходя по 4-5 пъти на ден-чак мъжа ми ми вика че съм Самосвалче Blush
Нощем не спя защото пак ме стяга корема ниско долу.По 100 пъти се ходи до тоалетна.
Ааааа искам да се срещна с бебооо вечееее,макар че нищо не съм купила за него и за мен.Амаа това не ме притеснява-нали за това са близкитее да помагат.
..........относно тоновете на бебо на мен са ми ги слушали два пъти и то последните два месеца защото влизах в болницата на 2 пъти.Аз като си усещам бебо и съм си спокойна. Wink
Мойто доки ми каза ако не родя до 15-ти май да съм ходила на консултация и сега стоя и си чакам.
Това е от мен за сега.
Много усмивки желая на Всички Ви!!

# 34
  • Мнения: 37
Оооо така както се очертава Joji04 е следващата майска мама май май  Hug Flutter стискам палци Joji04 всичко да мине гладко и бързичко  Peace
Алекси -честит именник  smile3525 много да те слушка малкия да му е честито името Flutter

# 35
  • Мнения: 2 910
Алабала, по- добре не би могла да изглежда темичката ни  bouquet
Вики, много се радвам, че всичко с бебето е добре и ти си възвърна спокойствието Hug
joji04, мила, лекарите нали уж знаят по- добре от нас. Ти си бъди нащрек, все пак раждане ни предстои.
Алекси, да ти е живо и здраво именничето  bouquet

Кой каза кг. и, че много е наддал, да не съм ви чула да се оплаквате Mr. Green, аз от 48 сега се измерих 83 Rolling Eyes Embarassed Смятайте колко прави , че на мен ми стана лошо Crazy, но все пак и аз много се надявам повечето кг. да са в резултат на подуването и оттичането Praynig

# 36
  • Мнения: 94
ВНИМАНИЕ, ВНИМАНИЕ !!!
ВСИЧКИ ВАРНЕНКИ НА СЪБРАНИЕ
УТРЕ В 13 ЧАСА
ВСИЧКИ ДА СТЕ В "КРАМЕР"-а


Не се приема - "заваля"
"ми аз закъснях, закога.."
Ще пишем неизвинено отсъствие
на лишилите ни от присъствие  #2gunfire

Майтапа настрана, но утре тъй и тъй ще вали
ако сме заедно, ще се веселим
ако сме вкъщи, ще ни е спек
денят и да е мрачен, има лек  bowuu

# 37
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
Хайде и аз да се отчета в новата темичка!
Alabala благодаря за новата темичка,страхотно си се постарала!
Вики радвам се че всичко е наред с бебката и си риткате вече!
Алекс да ти е жив и здрав именника!
И моя мъж днес е именник,по този повод ходихме малко сутринта на пазар да си избере подарък за празника Simple SmileАз пък си купих последните нужни неща за родилното,добре че за бебчо всичко е готово вече и не се притеснявам Simple SmileОбаче пак се заглеждам по детските щандове,направо съм готова да изкупя всичко което ми хареса,добре,че нямам толко пари Simple Smile
За килцата...от 64 сега 82 обаче доки много ми се кара и ми казва да внимавам да не качвам повече..Аз от великден качих 1.5 ама имам още време до термина,а и ме гони някакъв вълчи апетит...незнам дано да успея да си запазя теглото...Пък то и без това едвам ходя,горкото ми мъжле като е с мене ходиме като костенурки Simple Smile

Хайде да видим днес кой ще се обеби  ylinfant
Между другото момичета, вие готови ли сте с покупките за бебчо?

# 38
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
Сори за спама ама исках и друго да попитам-има ли някъде онлайн чат на форумчето?

# 39
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Сори за спама ама исках и друго да попитам-има ли някъде онлайн чат на форумчето?

Доколкото ми е известно няма!

# 40
  • София
  • Мнения: 448
Хайде да се запиша и аз в новата ни темичка.Надявам се,че докато я изпишем ще съм родила,защото от вчера съм с контракции на 5 мин,3 мин,отидох в Майчин дом и те пък  спряха.Сега се върнахме вкъщи и ще си чакам.
Вики,радвам се,че с бебка сте добре! Hug
Честито на всички именници днес!
Алабала,темата е страхотна  bouquet

# 41
  • Варна
  • Мнения: 45
Здравейте включвам се за да се похваля че и аз станах мама на малката Симона която се роди на 26.04.Честито на всички които вече гушкат своите бебчета и търпение на тези които още чакат.Късмет на всички   bouquet

# 42
  • Мнения: 207
  Abelia , честито мила,пожелавам ти да си най-щастливата мама ,много здраве и на двете ви с бебка и страхотно име сте избрали - едно от фаворитите ми   bouquet Ако поостане време пиши как е минало !

Честито на именниците днес - всички мами,бебешори и останали части от родата до 9-то коляно  Joy

# 43
  • Варна
  • Мнения: 175
Честито,Абелия,ВСИЧКО НАЙ-ПРЕКРАСНО НА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА!
Тъй като мамите явно нямат време,аз си позволих да кача 2 снимки на близнаците на Плампетя,които тя ми прати Hug Толкова сладки бебчета са,да е жива и здрава да ги гледа! Hug

# 44
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
ЧЕСТИТО АБЕЛИЯ!!! МНОГО РАДОСТ ДА ТИ НОСИ МАЛКАТА ПРИНЦЕСА!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт