Дъжд от МАЙски бебета вали,на ден по две,по три(33)

  • 13 744
  • 275
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 43
Честито бебче на Бубелина!!! Да ти е жив и здрав малкият Цветан!
Хайде бе мамчета пускайте снимки на бебчетата. Praynig
Мноооого са сладки бебенцата в нашето албумче. Hug Hug Hug

# 61
  • Мнения: 961
Честито на мамите Abelia и bubelina. Много радост и здраве пожелавам на вас и вашите рожбички!    bouquet

Ех..., колко ли е хубаво да си гушкаш бебчето... нямам търпение.
Аз вече приключих с основните покупки за бебо. Остава да си стегна моя багаж за болницата и да чакам датата на секциото... ако малкият не реши сам да излиза по-рано.

Стискам палци на всички майчета, които от няколко дни са с разкритие или болки, всичко да мине добре и безпроблемно!

# 62
  • Мнения: 420
Мамичета,от снощи съм с болки ниско долу и в кръста.Днес ходих до болницата ,но ме върнаха.Казаха ,че съм с 2см. разкритие и подготвителни контракции.Аз си помислих ,че раждам,толкова много ме болеше.Сега ме отпусна малко,лежа и чакам да се случи нещо.

А корема ти стяга ли се или са само болките  Embarassed? Питам защото и аз съм така от 2 часа,но много нерегулярно ме прерязва.Тръпна в очакване да видим дали е фалшива тревога или ....  Whistling

Оказа се фалшива тревога.Първо беше постоянна болка,като менструална.После почна на интервали през десет минути и траеше по 10 секунди.Сега нямам вече.

# 63
  • Мнения: 258
ЧЕСТИТО ЗА ПРЕКРАСНИТЕ БЕБЕНЦА НА ABELIA И BUBELINA

ДА РАСТАТ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ ДЕЦА, А МАМИТЕ БЪРЗО ДА СЕ ВЪЗСТАНОВЯТ.

Радвам се за всички хубави новини.

Желая успех и леко раждане на всички, които ще са запътят към родилното 
Hug



Alabala - темата е страхотна   bouquet

# 64
Деси,много е готина,колко струва, ако не е тайна?

Ами понеже ще ни я донесат  от щатите ... в лева излиза 170. не сам сигурна колко ще излезе общо с доставка понеже на мен ще ми я подарят  Mr. Green, може би мамите които са правили поръ4ки от там ще кажат с точност колко е доставката.
 

# 65
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Благодаря за инфото,май наистина в чужбина нещата са по-евтини! Аз разчитам на това мъжа ми лятото да ми носи прах за пране и памперси от Италия и Германия!  Flutter

# 66
  • София
  • Мнения: 376
Ехоо, привет и от нас Hug, благополучно се прибрахме от Искърското дефиле, беше ми мноого благо, едно слънчице чист въздух, спокойствие Mr. Green, бебчо беше послушен  не е давал зор да излиза, въпреки, че си усещам коремчето вече по-надолу newsm78
Вики, радвам се че всичко е наред с бебка и с тебе, ама как така си паднала, спъна ли се , уфф така като чета се притеснявам много, като знам какво е Rolling Eyes

Записвам се в темичката,  и отивам да изчета остатъка от другата, Алабала мерси за темичката  bouquet
За ходенето по голяма нужда някой беше писал - и аз така от една седмица съм много редовна по честичко ми е Embarassed, явно бебчо почва да се намества все по надолу
Хайде хубава вечер мамчета, галки по тумбаците, отивам да се изпъна малко, че имам да гладя бебешки дрешки
 Hug Hug Hug

# 67
  • Мнения: 60
Лелееееееее! Много бебчета са се родили тези дни!

МИЛИ МАМИ, ДА СА ВИ ЧЕСТИТИ РОЖБИТЕ И ДА ВИ НОСЯТ МНОГО ЩАСТИЕ  newsm51 !

Момичета, толкова съм погълната от малката принцеса, че не ми остава много време за каквото и да било. Коремчето и е по-добре и вече не плаче, когато и се наложи да напълни памперса  smile3521. Кърмя я и дано за на пред да имам кърма, а и тя да иска да бозае. Спокойно бебе е на този етап и плаче само когато е гладна. Все още караме жълтеницата, но това е нормално за недоносено бебче. Нощем не иска да яде и може би така е по-добре и за нея и за мен. Харесва и да спи в количката на двора, но май времето ще ни осуети излизанията.
От нас толкова за сега. Стискам палци на всички ви, дано ражданията са леки и бързи   love001 .

# 68
  • Перник
  • Мнения: 211
Честити слънца на мами Abelia и Bubelina! Да са здравички и много да папат и слушат!

Последна редакция: пт, 02 май 2008, 22:22 от mona-bonbona

# 69
  • Мнения: 37
Честито на мама бубелина за малкия и мъж Hug Hug Hugда расте здрав и послушен и много радост да носи във дома ви Flutter
Хей мамчета рожбите ви са прекрастни да са ви живи и здрави миличките бонбончета на мама Плампетя и мама Лапенцето Flutter чакем снимчици и на др ни бебчета Wink Peace

# 70
  • Мнения: 94
ЧЕСТИТИ БЕБЕНЦА НА АБЕЛИЯ И БУБЕЛИНА, ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ДА ВИ СЛУШКАТ!!!  Hug

ех, не остана.. абе варненки, я си кажете коя ще идва утре в Крамер-а?

jerry,nuncheto, аз, kontesa-ако може.. засега тези са отговорили..

nelesita, ти днес само във форума, в скайпа никаква те няма, ааа  #2gunfire

heliana71
, и ти не казваш нищо за утре..

да не продължавам поименно, че ще досадя вече..

ех, сметките с милото нещо не ни излизат и мислим да спираме нета от юни..  newsm45 за... 4 месеца...  smile3518
или пък да си спрем договора с този доставчик и да намерим друг.. 30 лв са си 30 лв... вече ги конвертирам в бебешки неща и.. ако може да са 20.. е по-добре..
не знам дали ще се стигне до тая крута мярка, нооо шефа и НОИ с взаимни усилия ми прекършват семейния бюджееееет и.. пред нас е таз дилема - да има ли нет или да немааа.. те това е проблема  #Crazy newsm78

ама и да го спрем, барем се надявам тоя месец да родя и да ви кажа.. тъй,че.. пак не е от утре!  ooooh!

# 71
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Insatiable, не знам в кой район на Варна живеете, но ако е някъде около автогарата,Зимно или лятно кино Тракия, Спартак, и центъра, има доставчик Варналан, нета е 15 лв, неограничен достъп.Все пак цената е наполовина и скоростта не е никак лоша!

# 72
  • Мнения: 217
Е няма сън и това си е! Ама поне изчетох темите! Честити нови бебчета, мамини слънчица!
И аз не знам вече, хем ми се ще веднага да раждам, хем си викам , че е добре още малко бебка да си седи в коремчето! И въпреки че ми е за втори път, малко не знам какво да очаквам, защото с Яна ни води ми текоха, ни тапи, ни подготвителни контракции. Преносих десет дена, докторът ме вкара в болницата на единадесетия, че нямаше и помен да раждам. Аз от ужас не спах цяла нощ, слушах родилките как викат и към четири сутринта почнаха контракциите. Така и не ми изтекоха водите, докторът ги спука. И сега не знам, като как ли ще изтекат тия води? Но от друга страна някак си съм спокойна, знам, че природата си знае работата.
За тоновете и аз се чудя, защо е нужно да се слушат, като има модерни видеозони, които измерват сърдечната дейност, изкарват я на графика и т.н. Преди 10 години видеозонът беше лукс, за цялата бременност един-два пъти ме видяха, ама сега е друго. Моята лекарка, при която ходя по здравна каса, ме гледа всеки месец на видеозон. Отделно аз си посещавам и доктора, при който ще раждам, и той ме гледа. А това с тоновете си е много притеснително, лежиш там и слушаш, все едно че цяло стадо кончета препуска и се чудиш така ли трябва да е. След тоя ферман дали ще мога да подремна, а?

# 73
  • Мнения: 207
Добро утро,преди малко се излюпих,вече 7ч като стане и ми е време за ставане,поне нощем е все още добре,че като гледам някои мами ...  1countingsheep

Gery_s,толкова ми стана мило като чета за грижите по малката бебка,направо нямам търпение вече.А и както казваш,че е спокойна засега,дано така си и остане,още веднъв честито мила   bouquet Само да питам,понеже писа,че обича да спи на двора,а мен ме съветват до 20тия ден да не и показвам носа на чист въздух,кога започнахте да я изнасяте?

Insatiable,недей ни стряска и ти така,как без нет ... Сега при бтк има промоция 6 мегабита за 20лв,поне ние сме на това,незнам дали има по-ниска скорост с по-малка такса?Стискам палци да вържете двата края,че и в нашия бюджет откога има пукнатини ,ама сега като започнат да дават големите пари от Нои  Joy Най-важното да сте живи и здрави,раждането да мине нормално,пък и други начини на комуникация има,закъде сме без теб ( и особено без стихоплетството ти )   bouquet

# 74
  • София
  • Мнения: 186
Добро утро мами,
хубав,спокоен  и пълен с нови здрави бебета  ден пожелавам  Peace

Общи условия

Активация на акаунт