Дъжд от МАЙски бебета вали,на ден по две,по три(33)

  • 13 763
  • 275
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 37
Добро утро и от нас Hug
Insatiable-как така без нет бе мила  Cryта ти си ни организаторката  Flutterкакто казват др майчета има и за 20 лв  Praynigдано да намерите изход от това и да не си спирате нета Peace
Аз за крамер пак ще пиша по късно или във скайп ще се чуем че за сега не съм сигорна дали ще мога да се довлача Wink
Лек и приятен ден на всички  newsm44

# 76
  • Мнения: 236
ЩЪРКЕЛОВИ НОВИНИИИИИИИ
Вчера на 02.05 в 18.50  SINARA е родила свочта втора рожба,казва се Нелина,3 750кг 53 см
Пише ми че е родила в линейка пред кооперацията им,и че са добре!!!!!!
Честитооооо!!!! ДА и е жива и здрава малката принцеска!!!!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 77
  • Мнения: 420
Veni ,изпревари ме с новината Grinning Голямо преживяване е да родиш в линейката.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Честито на Sinara!

# 78
  • Мнения: 207
Урааааааааааааааа, и днес ще има бебоци !!!

Честито на мама SINARA, да са живи и здрави с малката Нелина   bouquet
Бързо да се възстановява мама след раждането,сигурно е минало бързо щом не са успели да стигнат до болницата,чакаме повече новинки  Peace

# 79
  • Мнения: 3 468
честито, Sinara! да ти е жива и здрава бебката Heart Eyes   bouquet и аз съм родена на 2ри май, че наминах да видя дали има бебчета, родени на рд-то ми  Embarassed

# 80
  • Мнения: 87
Честито на мама Sinara- нека се радва много на малката принцеска  НЕЛИНАSimple Smile

....Абе МАЙчета искам да ви питам нещо-от известно време -някаде близо месец все си ходя с превръзка-някаква течност ми изтича.Със сигурност не е бяло течение-то вече спря Wink.Възможно ли е да са околоплодни води и да си изтичат малко по малко.... аз вече се чудя кво да мисля....или пък щото бебо вече се намество по надолу и ме притиска и не се усещам как се изпускам newsm78.Нека на някой ако му се е случвало това да сподели-вземам да се шашкам!?

Приятен ден Ви желая и дай Боже и днес много здрави и щастсливи мами и беб4ета baby_neutral

# 81
  • Мнения: 37


Ехаа честита радост на мама Синара   bouquetнека малката Нели да слушка и да папка много да раств здраво и красиво детенце Hug Hug Hug
На това му викам раждане пред блока във линейката  Flutterбравооо бързичко възтановяване на мамчето

# 82
  • София
  • Мнения: 448
Честита рожба и на мама Sinara!Много да я радва малката Нелина и бързо да се възстановяват!



# 83
  • Мнения: 2 910
Ехааа, настръхнах направо, бързичко трябва да е родила, след като не са успели да стигнат до болницата.

SINARA,ЧЕСТИТА ТИ РОЖБА НЕЛИНА, НЕКА БЪДЕ ВСЕ ТАКА НАСТОЯТЕЛНА И УПОРИТА, КАКТО СЕ Е И ПОЯВИЛА НА БЯЛ СВЯТ Hug

AIvanova, честит рожден ден  bouquet Много сбъднати мечти и дом пълен с усмивки и любов ти желая  bouquet

slyn4o_bebe и аз имам някакво подобно изпускане, което е без цвят и мирис засега, но си мисля, ако са околоплодни води стерилната урина не би трябвало да ми бъде хубава newsm78

# 84
  • Мнения: 102
Честити бебешорчета на Бубелина, Абелия и Синара.
Абре таз последната мама много стискала Joy, но всичко е добре, когато свършва добре!
Моя приятелка роди едва ли не пред стълбите на Шейново второто си дете. Разправяше ми, че му се показала главичката и тя я придържла докато я качат в родилната зала hahaha

# 85
  • Мнения: 96
Честити бебенца на всички мами! Да са им живи и здрави и много да ги радват! Бързо възстановяване на мамите! Когато имате време пишете как е ежедневието с малките сладури.

slyn4o_bebe бих те посъветвала да вземех една превръзка и да отидеш в болницата, да проверят дали е околоплодна течност. Аз като раждах баткото на една мама от 3-4 дни й изтичали водите по малко и тя не разбрала.

# 86
  • Мнения: 529
Слънчо бебе чувала съм ,че може така да изтичат околоплодните води по малко ,трябва да питаш доктора си.ЧЕСТИТО НА МАМА СИНАРА тъкмо си мислех ,че 2ри остана празен ,а то хоп имаме бебе при това родено при екстремни условия.Много здраве и късмет на всички lovekiss baloni

# 87
  • Мнения: 50
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА  НА СИНАРА, МНОГО МНОГО ДА Я РАДВА И ДА ИМА МНОГО КЪСМЕТ. ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА. Докато нахраня малкия, Joji i Veni са се включили. Хайде момичета неискате ли вече да раждате. Joji, като чета из форума май ти си следващата  Laughing . Veni определихте ли датата?

# 88
  • Варна
  • Мнения: 30
Здравейте, да ви почерпя за рожденния ден

# 89
  • Варна
  • Мнения: 30
Качих 2 снимчици на Андрея в албумчето. По късно може да кача още.

Общи условия

Активация на акаунт