
Самата операция не е страшна, а след това боли малко, тъй като ще те обезболяват с епидурална и като не те боли се раздвижваш и се възстановяваш много бързо.


Бебето го виждаш веднага като го извадят (ако си със спинална анестезия). Веднага след операцията, докато бях в реанимация, показаха бебето на родителите ми и ги пуснаха в реанимацията при мен. Мъжът ми също ме последва след операционната в реанимацията и му позволиха да остане там, докато не докараха и останалите родили секцио.
Бебка ми я донесоха да я кърмя на другата сутрин, след като мина рехабилитаторката да ми помогне да стана и да се раздвижа. Ели веднага засука. Нямах проблем с гърдите що се отнася до рагади и т.н. Кърмих беба през цялото време в болницата, но за съжаление след около месец кърмата ми почти изчезна и първоначално дохранвах, а след това и започнах да я храня изцяло с АМ.

Надявам се, че съм била полезна.
Стискам палци всичко да мине от добре по-добре.
