АГ клиника Селена гр. Пловдив - 3 част

  • 38 324
  • 284
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 417
Утре ще ми правят секцио в Селена.Уговорила съм се с д-р Топалова.Много ми е притеснено и се надявам всичко да мине добре.
malevolent Ще пиша с подробности всичко как е минало щом се прибера.Секциото е 950 лева,но не съм много сигурна.
maminka_sladinkaЧестито!  bouquet
Само искам да те попитам кога се плаща?Предполагам при изписването или преди това?

# 76
  • Мнения: 158
мерси момичета,това един луксозен хотел за раждане Peace
малинка плаща се като те изписват,дват ти бележка
malevolent за секциото колко е цената незнам,но предполагам,че е също със 100лв отгоре, в багажчето ти е нужно,чехли,джапанки,хавлия голяма и малка за ръце,тоалетни принадлежности,там ти дават веднага сок от ябълка и минерална вода постоянно ти ги подновяват,не се срамете като свърши нещо да си искате,даже и обезболяващи,абе каквото вземе да посвършва,също така и питайте докато сте там за абсолютно всичко каквото се сетите,че после да не се чудите,успех на всички на които им предстои раждане там,докато бях роиха доста мамчта,почти не ги чух да се мъчат всичко ставаше доста бързо и професионално

# 77
  • Мнения: 519
Вече имаме поканаааа! Crazy
Ще се видим на 31ви. Party

# 78
  • Мнения: 521
И ние днес си получихме поканата , така че ще се видим на 31-ви Simple Smile

# 79
  • Мнения: 690
Нинка-Малинка, пак ли има увеличение на цените???  Shocked

# 80
  • Мнения: 534
да и аз бях чула че от 1 май ще увеличават цените в Селената значи е вярно

# 81
  • Мнения: 45
privet maminki.
otnosto pitaneto na malevolent
da ima uvelicenie na cenite v Selena. I na men  mi predstoi suvsem skoro rajdane sekcio tam. Kato se obadih mi kazaha ce cenata e 960 lv.

# 82
  • Мнения: 120
Значи за 1 година цените са вдигнати с 200лв.Дано повече мами имат възможността да се възползват от грижите и професионализма на лекари и персонал в Селена.

# 83
  • Мнения: 82
Виждам,че пак се обсъждат цените.Като ни исписаха и се видяхме с едни приятели и моя мъж им разказва как е било в болницата-колко хубаво,прекрасно,как ти обръщат внимание и т.н.те го питаха колко струва удоволствието,а той им каза"Накрая като плащаш,имаш чувството че малко пари ти искат и бъркаш в джобовете за още" Simple SmileЕ,много добре го каза,наистина ти се струва,че малко плащаш след престоя ти там.

# 84
  • Мнения: 690
е за тия цени остава да нямат и свястно обслужване  Flutter

# 85
  • Мнения: 354
е за тия цени остава да нямат и свястно обслужване  Flutter
Абе в София вижте цените на частните АГ клиники - под 2 хилядарки май няма. и пак не винаги е на ниво

# 86
  • Мнения: 690
Абе в София вижте цените на частните АГ клиники - под 2 хилядарки май няма. и пак не винаги е на ниво


ама и заплатките в Сф не са както в Пв  Hug

сори за спама  Stop  Hug

# 87
  • Мнения: 6 206
Цената ми се вижда повече от приемлива...
ако се отиде на друго място - с уговорката на доктора, която няма да е под 100 евро, вип стаята по 50 лв, епидуралната и другите екстри, цената няма да по-малко в никакъв случай.
Макар че цената е последното, което гледам в случая, ама най-най-последното. Сигурно до декември пак ще се вдигнат.

# 88
  • Мнения: 519
Според мен цената е наистина приемлива за това, което получаваш в замяна. Peace
Ами в Торакс цените как са? Знам, че и там обслужването е добро, но май е по-скъпичко, а никой не казва нищо. oops

# 89
  • Мнения: 2 531
Цената ми се вижда повече от приемлива...
ако се отиде на друго място - с уговорката на доктора, която няма да е под 100 евро, вип стаята по 50 лв, епидуралната и другите екстри, цената няма да по-малко в никакъв случай.
Че може и по скъпо да е! Преди 3 г. платих 450 лв. за гореизброените екстри, като носех със себе си един куфар багаж пълен с пижами, превръзки, памперси за бебето... Отделно мъжа ми трябваше да мъкне туби с мин. вода, сокове, храна и т.н. по 2 пъти на ден .... На всичкото отгоре във ВИП- стаята ми нахълта един водопроводчик докато ползвах банята  #Cussing out А като калкулираме  и инфлацията за тези 3 г...... май по скъпо ми е легнало

Общи условия

Активация на акаунт