Пазарували ли сте от тук?

  • 12 736
  • 184
  •   1
Отговори
# 105
  • София, Хаджи Димитър
  • Мнения: 130
Момичета ,извинете ме ако се повтарям с въпроса, но размера на дънките как е?32 на 32 тук ли отговаря?И какво означава  този размер 1 extra Pillwcase-пробвах с преводач, но нищо не стана.

# 106
  • Мнения: 5 209
Момичета ,извинете ме ако се повтарям с въпроса, но размера на дънките как е?32 на 32 тук ли отговаря?И какво означава  този размер 1 extra Pillwcase-пробвах с преводач, но нищо не стана.

Виж сега, на мъжките дънки поне размерите са например 33х32, което означава 33 инча обиколка на кръста, 32 инча дължина на вътрешния шев (от чатала до края на крачола), като на сайта се избират тези размери с отделни падащи менюта (waist за кръста и inseam за вътрешния шев). На дамските гледах, че размерите са 4, 6, 8, 10 и т.н., така че не знам. Дай линк за конкретна марка.
Pillowcase е калъфка за възглавница. Пак моля за пример.

# 107
  • София, Хаджи Димитър
  • Мнения: 130
Виж сега, на мъжките дънки поне размерите са например 33х32, което означава 33 инча обиколка на кръста, 32 инча дължина на вътрешния шев (от чатала до края на крачола), като на сайта се избират тези размери с отделни падащи менюта (waist за кръста и inseam за вътрешния шев). На дамските гледах, че размерите са 4, 6, 8, 10 и т.н., така че не знам. Дай линк за конкретна марка.
Pillowcase е калъфка за възглавница. Пак моля за пример.
[/quote]
http://www2.jcpenney.com/jcp/X6.aspx?catnum=RN523-4126Q&acti … 3&CmCatId=Bag
това са дънките-предварително благодаря

# 108
  • Мнения: 5 209

Този линк не работи. Дава  We are sorry, but this product is not available at this time.

Последна редакция: ср, 11 юни 2008, 21:04 от guess who

# 109
  • София, Хаджи Димитър
  • Мнения: 130
http://www2.jcpenney.com/jcp/X6.aspx?DeptID=53006&CatID=5304 … amp;CmCatId=53006|53010|53040
Вече работи.

# 110
  • Мнения: 5 209
Това са мъжки дънки и размерите са точно както обясних малко по-назад.

# 111
  • София
  • Мнения: 1 270
Кажете ми колко време след като получихте е-майл , че поръчката е шипната я получихте? И сигурно ли е , че идва на шипинг адреса.Много се тревожа , че може да я пратят на билинг адреса.Ще съм благодарна , ако някои вече получил поръчка сподели опит

# 112
  • В море от любов
  • Мнения: 519
На мен първата ми поръчка дойде с куриер, но и двата ми адреса са едни и същи Peace
Сега чакам другите 3 поръчки, които също са шипнати, двете са по куриер, а едната е по пощата. Пуснах и още 2, но тях още не са ми ги шипнали. Hug

# 113
  • София
  • Мнения: 1 270
Как разбираш кога е по куриер и кога по поща?

# 114
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Как разбираш кога е по куриер и кога по поща?
Както си го пуснеш Peace, с куриер излиза с 5 $ повече, но пък пристига за 3 раб. дена Hug
Пристига с UPS Peace
Като завършваш поръчката долу си избираш експресна или обикновенна да бъде и то си изчислява цената Hug

# 115
  • София
  • Мнения: 1 270
Когато са изпратили поръчката по UPS дават ли ти тракинг номер ?Възможно ли е да си избереш обикновена доставка и да ти я пратят по UPS?

# 116
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Когато са изпратили поръчката по UPS дават ли ти тракинг номер ?Възможно ли е да си избереш обикновена доставка и да ти я пратят по UPS?
Дават нещо май newsm78, а нееееееее обикновенната си е по пощата USPS (техните пощи).
Няма как да си платиш пощенска услуга, а да ти я пратят по куриер Mr. Green Mr. Green

# 117
  • Мнения: 5 209
И с UPS, и с USPS дават номер за проследяване, но проследяването на USPS не работи.
Колетът с пощите пристига за около 2 седмици, така че спестете някой лев от куриери.

# 118
  • София
  • Мнения: 1 270
Да считам ли , че като избирам обикновената доставка , поръчката ще идва винаги по пощата и независимо от стойността ще се разминавам с митница?

# 119
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Да винаги ще идва по пощата ако е обикновенна поръчка, но за сумата трябва да е в рамките на 45 евро или 70-72$, защото ще ти начислят мито и ДДС. Ако е с някой друг $ отгоре не е проблем( примерно 5$), но само с пощите минава Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт