Кога мога да забременея пак?

  • 15 438
  • 100
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 166
Асенка, така мъчно ми стана като прочетох поста ти. Понятно ми е това чувство. Да искаш да си със загубената рожба. Първите дни след като изгубих момиченцето, именно това не можех да проумея - по силата на каква гавра тя си отиде, а аз останах тук. Най-жестоко ми се виждаше, че съм останала жива след нея. Аз ЗАБРАВИХ дори, че имам друго дете. Месеци живях така. Бях физически с Вики, но само до там. Докато той се разболя малко по-сериозно. Тогава осъзнах, че трябва не само да живея, защото съм му нужна, но и че трябва да продължа духовно да съществувам. Вики нямаше нужда само от това да съм вкъщи. Осъзнах, че имам и друго дете. Никога след вотрата загуба не се запитах защо съм останала жива. Никога не поисках да ида при тях. Липсват ми, но знам, че са двамата заедно, че са добре и че Бог се грижи за тях и че един ден ще сме пак заедно. Но че има време до този ден. Че тук съм необходима повече. И искам да съм тук.
Лилибон го е казала прекрасно.Чакат те поне две дечица! Peace А те ще имат нужда от теб! Дълги години. После ще имат нужда и внуците. Имаш мисия тук. Ще дойде ден и животът ти ще е изпълнеен със смисъл. Врявам, че и сега е, просто понякога на фона на безмерната мъка не у спяваме да го открием.
 Hug

# 46
  • Мнения: 3 016
Ася Hug те силно!
Знаеш ли какво чух наскоро? Мъжът е създаден да създаде поколение и след това може да си отиде, но жената е тази която трябва да го отгледа .

# 47
  • Мнения: 3 621
Ася, когато се разбра че моето бебе няма сърдечна дейност от родилното ме качиха горе на 7-мия етаж в патологията. Cry та като се качих в патологията гледах през прозореца и си мислех че единственото което ми остава да направя е да се метна през прозореца и да си отида заедно с детенцето ми, и точно тогава в стаята влезе мъжа ми и без да му казвам явно разбра какво си мислех, тогава ме прегърна и ми каза че не иска да живее без мене.
Няколко пъти сме си говорили след това и защото аз казвам че единственото нещо което искам е да родя едно бебе, да го гушна само за миг и после ако трябва да си отида ... а той милия ме пита толкова ли малко го обичам ... толкова е трудно и толкова много боли ...
кураж Ася   Hug

# 48
  • Мнения: 825
Миличка Ася, и аз още си задавам този въпрос, защо останах, а тя си отиде. И аз искам да отида при нея, но осъзнах че и тук имат нужда от мен. Снощи пак много плакахме с мъжа ми, и аз му казах, че ми е много мъчно защото не можах да го направя щастлив, не можах да му подаря дъщеричка. А той ми вика, ти ме направи щастлив защото се върна жива при мен, а можеше и аз да си отида с бебето. Ти , каза, си ми обещала да имаме бебе и никъде няма да ходиш докато не си изпълниш обещанието.
 Hug те.

# 49
  • Мнения: 794
И моят съпруг все това ми повтаря, че в края на краищата важното е, че съм жива, защото състоянието ми е било много тежко... Има едно изследване на психиатрите, че при самоубийство мъжете обикновено вземат със себе си жените си /тоест убиват и тях, за да не се разделят/, докато жените често взимат със себе си децата си... Гадна е тази статистика, но показва, че мъжете държат най-вече на любимата жена, докато жените поставят на първо място децата си...
На 15-ти си направих изследвания за два вируса - цитомегаловирус и токсоплазмоза. Накара ме д-р Димитрова от ВМИ, която ме израждаше. Токсоплазмозата излезе отрицателна, но цитомегаловируса е положителен - IgG e 117.2 Au/ml, а IgM e 0.628 Au/ml. Днес повторих изследването, но в друга лаборатория, да видим какво ще излезе...

# 50
  • Мнения: 3 621
На 15-ти си направих изследвания за два вируса - цитомегаловирус и токсоплазмоза.

Ася аз токсоплазмозата я правих още като забременях и си беше отрицателен /а и доколкото знам има ли токсоплазмоза е голяма вероятноста да направиш спонтанен аборт още в първите три месеца а този цитомегаловирус го чувам за първи път , лекарката каза ли ти защо те кара да го правиш

# 51
  • Мнения: 604
Ася недей така бе мила!След загуба на детенсе винаги ще ни боли но трябвао да се живее гадния живот!Не е важно само да ги родиш де4иЦата по вожно е да ги отгледаш!Нали знаеш приказката за сирака:Детенсе без баща половин сирак но без маи4иса цял сирак!И е вярно  малко са бащите които могат да се справят сами с отглеждането на едно детенце!
Виждам 4е си млади4ка още и имаш време да родиш не две а три де4ица!Болката от загубата няма да стихне но трябва да продължим
Имам много близка позната която изгуби дъщеря на 18години НЯмАм думи какво преживявя но има още едно моми4енце на 17години·Та и тя много иска да отиде при по4иналата си дъщеря но един отец и каза следното:По4иналото ти детенце е при Бог за него не се тревожи по важно е да се грижиш за това което е тук при теб защото то има нужда от теб.....Истина или не вие преценете сами.....
Ася Hug Hug Hug
 Flowers Rose Flowers Roseза малкото ти ангелче

# 52
  • Мнения: 604
Марморанка Hug
Нефертити Hug
Светле Hug

за нашите ангел4ета Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 53
Здравейте! Аз за пръв път пиша във Форума. Моето бебнце също почина-живя само един ден. Беше лекарска грешка. Много ужасно раждане, в следствие на което - увреждане на иначе здравото ми детенце. Беше ужасно. Случи се декември 2007г. Опитвам се да се справям някак си. Разбирам какво сте преживели-просто е ужасно.

# 54
  • Мнения: 3 621
Здравейте! Аз за пръв път пиша във Форума. Моето бебнце също почина-живя само един ден. Беше лекарска грешка. Много ужасно раждане, в следствие на което - увреждане на иначе здравото ми детенце. Беше ужасно. Случи се декември 2007г. Опитвам се да се справям някак си. Разбирам какво сте преживели-просто е ужасно.

съжалявам че си станала една от нас
Flowers Rose Flowers Rose  и за твоето ангелче

# 55
  • Мнения: 108
 smile3518 smile3518  ужас!! Съжалявам за детенцето ти.
Знам какво е моето детенце също почина декември държа се благодарение на момичетата тук пиши ако така ти става по-леко
 Flowers Rose Flowers Rose за ангелчето ти
А ако задаваш въпроса кога можеш да забременееш пак-когато се чустваш готова

# 56
  • Мнения: 3 166
mima_31 Cry
 Отново нечия "кадърност"! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 57
  • Мнения: 3 016
Ето това е най- лошото... Да износиш и родиш здраво дете и накрая някой некадърник да ти преобърне живота завинаги. Мима ,аз също загубих моето бебе, но аз през цялата бременност съм носила бебето без да знам че има малформация, благодарение на една бургаска докторка -Калчева.И в двата случая болката е жестока. Съжалявам и те  Hug силно.

# 58
  • Мнения: 825
mima_31, съжалявам за това , което си преживяла. Просто е кошмарно, знам, и не мога с нищо да те утеша. И аз загубих моето бебе на 08.03. пак поради лекарска грешка. Не знам до кога ще продължава това безхаберие.  Hug те. Пиши по често.

# 59
  • Мнения: 827
Не съм я чела цялата тема, че вече е много късно (затова се извинявам ако нещо съм пропуснала)
Много съжалявам и при мен беше така- бебето без тонове.Това се случи на 19 октомври а както виждаш сега вече съм бременна отново.Казах си че няма да се откажа защото направя ли го това значи да се откажа да съм щастлива някога. Аз забременях след четири месеца. Все пак има значение на колко си години и как е минало самото раждане и какви последствия има.

Последна редакция: сб, 31 май 2008, 00:11 от ladybebi

Общи условия

Активация на акаунт