Закусвайте за да отслабнете

  • 56 626
  • 1 456
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз също не закусвам  Blush

# 16
  • Мнения: 2 631
И аз не закусвах сутрин в продължение на мноооооого години! От малка ми омръзна закуската сутрин  Crazy
Преди 4 месеца обаче почнах да закусвам, защото започнах да пия Ревалид. Не знам да ми се е променил метаболизма...  Rolling Eyes
Днес пак не съм закусвала!  Tired

# 17
  • София
  • Мнения: 2 958
Благодарение на един режим, който спазвах, се научих да закусвам. Наистина се отслабва. Peace 


"Закуската изяш сам, обяда сподели с приятел, вечерята дай на врага!" Китайска поговорка

Днес закусих Активия.  Wink

# 18
  • Мнения: 577
Не си спомням от колко години не закусвам newsm78
И не си спомням от колко години вече се боря с тия килограми newsm78



и аз съм така Tiredсутрин кафета и цигари .от скоро се опитвам да ям плод/ове за закуска(ако 11часа  може да се нарече закуска newsm78 Laughing)

# 19
  • Мнения: 106
И аз ще започна да закусвам от утре - кисело мляко или мляко с овесени ядки/мюсли.

# 20
  • Мнения: 2 631
Пусто не ме кефят мюслите и овесените ядки. Мога да ям само корнфлейкс с прясно мляко.  Whistling

# 21
  • Мнения: 177
и аз съм по корнфлейкса. Този "Фитнес"  дали ще помогне ако реша да закусвам  с него?

# 22
  • Мнения: 2 631
Предполагам, че говориш за Фитнеса на Нестле. И аз ядях от него, но сега залагам повече на тези корнфлрйксове, които се намират на щанда със здравословни храни, съдържат повече витамини и какви ли не ценни вещества, минерали и прочее, а млякото ми е с 1.5% масленост.

# 23
  • Мнения: 737
като не обичаш тези работи можеш да хапваш 1/2филия хляб,извара и домат,евентуално с фреш.

абе хем не закусвам,хем давам съвети newsm78
в общи линии на теория всички знаем как да се храним здравословно,ама на практика.......
практиката все ми бяга на някъде newsm78

# 24
  • Мнения: 3 036
Аз отдавна не ям сутрин.
Като ставам в 6 ми е трудно да гледам,какво остава да ям.
Не знам може би  наистина е грешно.
Но като говорите за закуска - какво имате предвид - какъв вид закуска да е ?
Защото не смятам че грейпфрут и кафе е закуска или някаква мазна баница.
Може би наистина мляко,овесени ядки натурален сок или...

# 25
  • Мнения: 4 678
овесени ядки с прясно мляко и мед  bouquet

# 26
  • Тук и сега
  • Мнения: 445
Добро утро,
след сутрешната фи зарядка Simple Smile
закусих(още от снощи забъркано) кисело мляко Култура-1%(ако някой знае по-хубаво нека пише) с Мюсли
горе долу около една чаена чаша...
Снощи вечерята ми беше едва 50гр Бадеми,мисля,че Поци е многоооо прав Hug

# 27
  • Мнения: 2 631
......кисело мляко Култура-1%(ако някой знае по-хубаво нека пише)........

Аз също харесвам културата, но напоследък взимам на Верея - Калций! Пак е нискомаслено и е много хубаво... И пише по - хубави неща!  Crazy

овесени ядки с прясно мляко и мед  bouquet

Поци, ми корнфлейкс не може ли??  Rolling Eyes Царевичен, диетичен...  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 6 029
Аз хапнах филийка бонус и малко парченце сирене:)

# 29
  • Мнения: 4 678
Кафе-може  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт