Закусвайте за да отслабнете

  • 56 635
  • 1 456
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 22 461
не закусвам особено често, а и закуската ми не е преди 10-11ч. ако това се смята за закуска. обикновенно е някакъв плод
и не смятам, че закусването променя по някакъв начин метаболизма

# 32
  • в баира
  • Мнения: 861
250 мл фреш брои ли се за закуска? Така съм от 6 месеца и съм отслабнала 5 кг без абсолютно никакви диети.

# 33
  • Мнения: 910
Аз си хапнах пак кисело мляко с мюсли.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Ми като се замисля,наистина за  да се отслабва,трябва да се закусва.Преди няяколко години  реших че трябва да отслабвам и започнах имнно така  -  със закуска от овесени ядки и други такива.и трябва да ви кажа че аз по този начин отслабвам най-добре.Просто закусвам и обядвам а вечерята я избягвам старателно.Много ми е трудно ама нямам друг избор.Оказа се че този начин на хранене за мен е най-подходящ.

Последна редакция: чт, 08 май 2008, 15:19 от gin4e32

# 35
  • Мнения: 2 631
Аз досега съм на доза корнфлейкс с прясно мляко; таратор с бира  Mr. Green и много вода.
2 кафета без захар са си дежурни!  Peace

# 36
  • Мнения: 269
Закусвах като бях бременна (овес + кисело мляко + мед), добре ми беше, но логично не съм отслабнала  Joy
Сега като ви чета май пак ще почна, ама само като си спомня за овеса и.. Sick Филийка-две бонус с нещо (домат, краставица, извара, мед) добре ли е?
Спомням си, като малка много мразех да закусвам и на вечеря - порция за 3-ма и допълнително. Развалих си стомаха (гастрит, колит) и лекарите казаха: "закусвай". Баща ми ставаше в 5, за да прави пица. Като ми замеришеше, тичах в кухнята и омитах половин тава  Laughing Иначе казвах че мразя да закусвам  Mr. Green. Та си има значение какво хапваш - дали ти харесва Wink
  bouquet и приятна закуска на всички - полезно е  Peace

# 37
  • Мнения: 4 406
За закуската пишат на много места, че е полезна за отслабване.
Аз ако хапна сутрин, след 2 часа имам митинги и революции в стомаха

# 38
  • Мнения: 4 678
Кафе,таратор с бира е супер newsm44

# 39
  • Мнения: 2 631
Кафе,таратор с бира е супер newsm44

Какво говориш!
Това ми е любимата комбинация!  Hug ... Да не казвам пък колко хора съм научила на нея!  Party  bowuu

# 40
  • Мнения: 483
Днес-овесени ядки с прясно мляко  и мед Party
+сока на 2 лимона+протеин ,аминокиселини,карнитин,фет бърнър,27 витамина и минирали,легалон,зелен чай на таблетки,жен-шен и гинко билоба,кофеин,калций-магнезий-цинк,требистан,ленено масло Crazy
Моляяяяя! newsm78
това сериозно ли .... Whistling

# 41
  • Мнения: 4 678
Напълно Laughing

# 42
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Привет  bouquet
От както съм дюкеса  bowuu - закусвам  Peace:
 - 1 чаена чаша кисело мляко 0,1%  с 3 суп.л.овесени ТРИЦИ и 1 с.л. ленено семе
 - понякога дюкански сандвич -  овесени ТРИЦИ, 1-2 яйца/или само белтъци/,3 .л. кис.мляко, извара
 - ако прибавя пресни домати и чубрица към горното - дюканска пица"Маргарита"
 - много рядко /  ooooh! защото не си падам по подсладителите и разни Е...номера  #Cussing out/-  пр. мляко 0,1%, овесени трици, ванилия, канела, степ "Ябълка" /вкусът е на щрудел/
 - 1-2 пъти приех протеин на прах с кисело мляко

Горното винаги е придружено с чаша ароматно кафе без захар


Ами, това е  Hug - вече закусвам  #Crazy #Crazy #Crazy и слабея   Laughing Laughing


         П.П. 1. Овесените трици не са овесени ядки - http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://biozona.eu/images/s … 6hl%3Dbg%26sa%3DG
                 2.    Thinking Не мислете че губя много време за приготвянето на сандвича и пиците - 6 мин в микровелето на макс и преди това 1 мин. объркване с проста вилица   chef

Последна редакция: чт, 08 май 2008, 20:44 от lenny_pld

# 43
  • Тук и сега
  • Мнения: 446
к. мляко с мюсли има няма една чаена чаша

# 44
  • Мнения: 910
и аз съм на кисело мляко с мюсли и горчиво кафе

Общи условия

Активация на акаунт