Чак СЕПТЕМВРИ ще проплачат нашите бандити малки

  • 9 844
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 571
Веч благодаря за темичката!Супер е   bouquet
Ехей утре има доста мами за ФМ!!!МНого се радвам момичета ще се нарадвате на малките си бебчета! HugАз съм на 9ти и ще ми е много полезен вашият опит!! LaughingКато се върнете да разказвате!И аз вече нямам търпение пък и да видим дали ще ни се потвърдят розовите гащи!! Heart Eyes
Диде твоя мъж май сега си наваксва за това че толкова време се спотайваше и не риткаше мама!!И ние сме много активни тези дни особено вечер!Снощи даже забелязах помръдването на кормчето когато бебчо риткаше! Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 2 658
Айде на тематааа  Wink
да ви раzкажа,мъжът ми има един колега,дето жена му също е бременна.Днес била при тях,щяла да ражда след 3 седмици.Но преz цялото време до сега им каzвали,че момче ще имат,а последния път каzали момиче.Те естествено учудени,нямат име..Ма много ми е странно де,нали вече уж не бъркат така като едно време,пък..Аz не ща такива иzненадки да ми се случват,искам си да си zнам едно и също до края  Praynig Joy Joy
А и да не говорим,че ми каzа,че грам не била качила и имала корем колкото моя сега  newsm78 Абе всякакви случаи...
А,Мирката,и аz гледам как мърда,но понеже при мен е по отдавна,вече се вижда яснои отвън..Много ми е сладко така

# 17
  • София
  • Мнения: 3 114
Иринче, добра дошла!  Hug Радвам се, че успешно сте преджапали по задръстените пътища.  Simple Smile
Според мен отоците по краката ще да са от пътуването. Аз също се притесних един ден, като бях от сутринта до вечерта на крак, и вечерта глезените ми бяха станали на възглавници....казах си "ето на, почва се". Обаче после се оправиха. 

Деси, в повечето случаи опитните гинеколози не бъркат пола. Е, освен ако на прегледите все  заварват в някаква подлъгваща поза  Laughing....Вчера говорих с една позната, която си следи бременността при гинеколог в кварталната поликлиника- много незаинтересован, лош специалист. Та той вече няколко пъти й казва ту момче, то момиче. Иди разбери....  ooooh!

# 18
  • Мнения: 1 226
Пльос и от мен в новата  тема. Ве4 мерси.
Иринка   Hug

# 19
  • Мнения: 30
Честит празник на всички мамита които празнуват днес! Много здраве и много усмивки!
Момичета вчера минах при д-р Марков и сега съм по-спокойна защото с бебо всичко е наред-разгледахме всичко-главичката ръчичките краченцата чух му сърчицето - беше много мило и много красиво...Нямам думи...

# 20
  • Мнения: 391
Бърз запис и от мене. Мерсаж Веч!

Успех на всички които сте се запътили към ФМ. Казвайте веднага новините.

Айде, че лудница малко тука.

# 21
  • Мнения: 883
Привет и от нас! Ние се завърнахме от ваканцийката. Сега ще ви прочета... само исках да се похваля, че се видяхме с бебчето. И май е девойка... Praynig Много е пъргава и не спря да мята ръчички и крачета. Доктора не можа да я засече в подходяща поза и не е много сигурен за пола, но се съмнява за момиченце, защото не видял бубка... Порастнала е цели 22см. Ох, ама аз вече й говоря в женски род. Май избързвам...

# 22
  • Мнения: 1 226
dididi   кьде се губиш?

# 23
  • Мнения: 883
Ходихме до Силистра - оженихме братчето. Изгоря момчето... изгоря! Ама време му беше - 30г.!!!

# 24
  • Мнения: 1 226
Ееееееееее  поживял е 4овека.Не бьди ревнива.Снахата не е ли готЕна? Joy

# 25
  • Мнения: 400
Dididi-хайде честита розова радост  bouquetАбе,аз от известно време гледам,че си сложила розова торба на щъркела,ама не видях да си се похвалила GrinningЩо изгоря момчето,бе?Пожар ли е жена му? JoyДа са живи и здрави и много да се обичат/пък после да се уважават/ Laughing
Ирина-Сиртакева- welcomeСега има да дигаш краката,а? tooth
Деска,абе как го правят тоя номер тез жени-да не слагат грам??? newsm78Пфу-завидях Joy
Успех на тези,които ще гледат бебчетата тази седмица Peace
Стелка-не мож та познай човек с тоя аватар,бейби Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 571
Деси аз познавам много мами с объркан пол!!И на 3Д им ги бъркат бе как става не мога да си обясня! #CrazyАз съм чувала че ако ти кажат момиче първо може да се окаже момче!Но кажат ли че е момче не бъркали!!Не знам аз не вярвам мисля че лекаря трябва да не е много добър за да сбърка! newsm78
dididi И аз говоря в женски род на моето бебе макар че около мен продължават да твърдят че не е възможно да е мома!Явно всички искат мъж само аз си умирам за девойка! Mr. Green

# 27
  • Мнения: 883
Розовата торбичка я сложих на майтап отдавна. На пук на един приятел с две дъщери, които ме дразни, че пак ще е момче. Аз пък се шегувам с него, че ще взема и двете му дъщери за снахи. Но в петък доктора (който е много добър в определянето на пола) не беше 100% сигурен, защото бебето не стоеше никак мирно. След малко като изтегля снимките ще се похваля и със снахата.

# 28
  • Мнения: 400
Абе като вземат да говорят,че не е възможно еди какво си,еди що-си много се ядосвам!Те да нямат ехографи вместо очи JoyМирка-не се връзвай Peace
Пък лекарите дето бъркат-ами не всички знаят какво и къде да гледат.А на 3Д апарат/изключвам самата опция 3д/  да объркат.... newsm78че за кво са дали толкоз пари за такава апаратура  като не са се научили? newsm78

# 29
  • Мнения: 1 226
Уанди4 и аз това се 4удя.И на мен постоянно ми пеят, 4е ще е мом4е.Направо не знам.Ще тормозя пак док. Whistling

Общи условия

Активация на акаунт