СЕПТЕМВРИйче щом роди, мама пак ще се втали

  • 11 054
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 45
вики, аз исках 1 възможен час понеже се притесних че ще изпусна седмицата и успяха да ме намърдат за понеделник.
да ти кажа и аз за варна се стягам и смятам да поразпитам като отида там. после ще ти кажа какво съм научила Simple Smile
много мерси за инфото

# 16
  • Мнения: 53
Здравейте момичета и честити щъркели   bouquet

# 17
  • Мнения: 0
Anjelika, Mirka  Hug честити щъркелчета!
Мирка, ха сега им натрий носовете на тея дето разправяха, че няма как да е девойка.  Crossing Arms С тея работи няма такова нещо като "няма как"  Mr. Green
А за това, което каза за Марков малко ме разочарова. Аз съм се записала при него заради тези снимки и клипчето и подробното оглеждане на бебето.
Момичета, да ви питам нещо - кръвно 110/60 ниско ли е? Мойто вчера беше такова и днес нещо ми е лошо Sick
Мерлинката,  Hug много е гот да си от синия отбор, а? Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 413
Момичета, според мен е трябвало в началото да кажете че искате диск със запис и снимки на него. Доктора ми се видя твърде фин човек за да предлага или записва без да е поискано.
А и забравяте че за лекарите най-важно е дали бебето е добре, дали всичко с органите му е наред, а не дали може да видим нослето чипо ли му е или право, и дали има устните на мама или очите на татко.
Аз останах изключително доволна от д-р Марков. Много внимателен и обясняваше всичко. Доста време прекарахме в кабинета, не ми се стори да е претупан прегледа(поне моя).

# 19
  • Мнения: 571
Аз съм страшно доволна Grinning!!!Не ми е било важно да има клипчета!!!!Не съм се сетила сама но и не съм знаела че трябва да си кажа!!!Голяма работа!Нали с тати го видяхме!И нали е живо и здраво!!Не съм мислела че така подробно ще му видя всички органи и кости и всичко!!!!Видях и се убедих че няма заешка или вълча муцунка-нещо което много ме притесняваше не зная защо!!И доктора ме увери  че с бебето ми всичко е наред и че се развива перфектно!!А сърчицето......не бяхме чували толкова прекрасен звук!!!Голяма работа единя филм!!Дето вика мъжа ми-всички еднакво изглеждат на това 3Д!!както Дидка ми каза "толкова подробно обяснява че като те пита имаш ли въпроси и не знаеш какво да питаш"Аз мълчах като риба а мъж ми беше зает да гледа влюбено към бебка на екрана и да обяснява как го сочи с пръст ooooh!!!!Заслужава си независимо дали ще имате клипче но значи ето още нещо което научава човек обикновенно след прегледа!Кажете му в началото че ако бебето е в добра позиция и позволява бихте искали да го снима!!!
Lucicity не знаеш само как ми е вирнат носа и се пъча и само повтарям "аз казах ли ви ааа да се научите да ме слушате" Mr. GreenЗная че ще е глезлата на семейството!!Да ми е жива и здрава на пръстчето си ще ги врътка родата!!
Долното ти е малко нисичко!!!Хапни един шоколад или малко кафенце...мож и 3в1 ако го обичаш!

# 20
  • Мнения: 11 315
Аз днес прерових сандъците и наизвадих дрешките за Зрънчо.
Вече сме готови с името. Много им хареса на всички.
Деси, много ме трогна от вниманието, че си чела блога. Само да вметна, че и писаното, и снимките са мои.
Петка, предлагам ти за по-лесна корекция на първия ти пост, да копнеш направо моя от предната тема. Мисля, че всички корекции по преброяването на синьо-розовото бебешорество бях нанесла.
Само вкарай новите предложения за заглавия.

# 21
  • Мнения: 1 666
Ще е нахално ли и аз да си поискам розов щъркел? То вярно, че доктора не каза 100% и че почти никой не забеляза вчерашния ми пост, ма все пак като ще се оцветяваме...
Аз съм много доволна от моята ФМ. Докторът много подробно обясняваше, чак мъжа ми каза, че прекалено много е говорил. Толкова подробно беше всичко, че накрая не остава какво да се пита. И записът на диск и снимки се подразбират и без да си ги искаш. Ходих при д-р Даскалов в Пловдив.

Някой има ли представа какви стойности трябва да има нухалната гънка в тези седмици (20-22)? Не намирам нищо в нета. На мен вчера докторът ми каза, че е в норма. А на моя позната преди мен нищо не е казал, намерихме къде е написано, но нищо не ни говори...

# 22
  • Мнения: 133
Люси, не ти е много ниско кръвното. Нормалното е 120/70. А моето е 90/60 нормално. Като вдигна повече и  Sick
За ФМ явно наистина е трябвало по-рано да се казва за диска. Ще ги имам предвид и аз като ходя при него. Но пък мисля, че е редно да даде снимки на основните показатели, които гледа - главичка, стомахче и бедрена кост. Поне при мен така беше като ходих при Карагьозова.
Веч, от вчера сутринта се каня и аз да ти кажа, че блогът ти е великолепен  Hug Не съм прочела всичко, но пък разгледах снимките с мъжлето и двамата бяхме ето така -  Shocked Може аз нещо да съм пропуснала, но нали не си професионален фотограф? Simple Smile А дечицата ти са същински ангелчета Simple Smile Пу, пу, да не са им уроки Wink

# 23
  • Мнения: 0
Els, съжалявам ако съм пропуснала да ти честитя розовоте щъркелче   bouquet Било е неволно  Blush
Леле увеличават се мадамите, няма бъзик. Да видим накрая какъв ще бъде резултата  Party
За съжяление за гънката нищичко незнам Blush. Мислех, че в този период вече не се мери  Thinking
Мирка, тръпката да купуваш панделки, шнолки и т.н. е мнооого голяма. Аз се кефя много и на момичешките играчки. Такива красиви неща се правят сега  Joy
Сонче, мерси за инфото!

# 24
  • Мнения: 2 658
Веч,истински ти zавиждам,че имаш дрехи zа бебето.Поне няма да почваш от нулата,аz дори не zнам от къде да zапочна,а и съм zабравила какво ми трябва.Абе иzобщо.. Rolling Eyes
А момичета,мисля,че Петка последните 1 2 дни нещо иzчеzна,тя нали си е в Бг,може би няма много време,та не zнам как ще стане с обновяването на списъка и щъркелчетата.Дано влеzе да хвърли някой поглед де..
Pezota,Анджелика,Елс,честито zа госпожичките  Hug
А,и Елс,не се ли мереше тая гънка в по ранни седмици?Не съм сигурна,но мисля,че сега вече не се гледа.Да не те zаблуждавам де...

# 25
  • Мнения: 11 315
Деси, ако искаш мога да ти метна розовки, че пазя още от щерката. И без това се чудя къде да ги пратя (червен кръст най-много да намаже).
Сонче, не съм профи, само хоби. Засега имам само една продадена снимка за едно детско списание. Виж Шейла ще накльопам, че тя е профи.

# 26
  • Мнения: 571
Честито на всички розови щъркове и от мен Hug!Извинявам се за пропуска!!!Ехее малките ни госпожици се множат много е хубаво!!!
Искаше ми се днес да пообиколя малко по тоз и онз магазин но мъж ми е в академията до обяд после искал на мач да ходи #Cussing out!!Ау иде ми да го застрелям!! #2gunfireТака ми се ходеше да гледкам мънички момичешки нещица!

# 27
  • Мнения: 29
Момичета, добър ден и от мен!Честито на всички с добри новини Grinning! smile3501
Гледам не само аз съм си избрала име предварително.Искам да я кръстя Лия,но като търсих в нета какво пише за името  newsm09и се стеснах- все лоши работи. От друга страна името много ми харесва newsm78,не знам.
Офертата за утрешната лекция остава.Става въпрос за люлинското Метро.  car003В колата все още има места,така че ако някой няма превоз, пишете ми на лични.

# 28
  • Мнения: 1 666
Споко, мацки, не съм се обидила или нещо Hug! Просто отбелязах. То е неизбежно и пропуски да има - толкова сме много и повече толкова бъбриви  Laughing Wink, че няма как!

Хм, странно... на моето бебче му я мериха нухалната гънка. Пък може и нищо да не значи... newsm78

Ама какви сте бързи с имената! Кефите! А като си помисля, че предния път влязох да раждам, без да съм сигурна на 100% как ще го кръщавам бебето...

# 29
  • София
  • Мнения: 7 673
Аз пак да кажа - на 13.05 от 16.40, живот и здраве, съм при Марков.
Никой ли няма преди (след) това, та да се видим? Hug

Общи условия

Активация на акаунт