СЕПТЕМВРИйче щом роди, мама пак ще се втали

  • 11 062
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 9
Здравейте и честито на всички които си имат вече цветни щъркелчета  Hug
Мириям - много се радвам, че мечтата ви е на път да се сбъдне и ще се сдобиете с момък най-накрая football За хаповете за киселини - пиши на лична или Скайп и няма проблем да ти ги взема от тук.
Аз вчера водих бебчо на море. Топнах шкембо в Червено море и той се чувстваше отлично. Малко ни измръзнаха мартинките, че точно вчера духаше по-хладен вятър, но пък беше идеално за печене на слънце. Само момичета една подробност - който ще ходи на плаж това лято - ще се печем май само по-гръб че то по корем няма как.  Thinking Изгорях на някакви странни ивици  Crazy А иначе се чувствах кат един кит на плажа и снимки няма да показвам че ме е срам  Blush  #Puppy dog 
Сега слизам до фитнеса да постягам сланинки, че направо се отчаях от себе си.
Лек ден на всички  Hug

# 31
  • Мнения: 33
Момичета, имам питане. Вчера си взех кръвните резултати и по това, което виждам в сравнение с референтните стойности, е че СУЕ-то ми е завишено. При нормални стойности до 12 mm/h моите стойности са 40 mm/h. На преглед при доктора съм чак на 19,05 и сега се притеснявам. Знам, че при повишено СУЕ става въпрос за възпаление или инфекция.  newsm78Кажете при вас какви са кръвните резултати.

# 32
  • Мнения: 571
Можем да печем и гърбините и дупарите!Издълбаваш една дупка в пясъка за корема и си готова Joy!!!Хем е на хладно да не прегрее бебо,хем ти е удобно не го натискаш и се печеш равномерно!Аз така съм правила за гърдите/като съм в циклаж ама въпреки това на плажа и се подуят и болят/издълбавам дупка и бам...екстра е!!
Велислава Аз никога не съм си виждала изследваниятаДоки ги гледа като ги занесат в стаята за ЖК и ми се обажда да каже има ли проблем!!Само за урината ми показа че има кетотела да не реша че лъже!!Иначе до сега винаги е казвал че кръвта ми е супер/за него тя била по-важна не зная защо/ newsm78Не се притеснявай излишно твоя доки ще ти каже всичко!!!  bouquet

# 33
  • Мнения: 822
Олеее, цяла тема ли пропуснах...   ooooh!   Отивам да чета, после ще ви пиша Simple Smile

# 34
  • Мнения: 822
Велислава, това е нормална стойност за бременна жена Simple Smile Не се притеснявай, всичко е наред.

Ние с бебо сме добре, рита ли, рита мъника. Явно е задобрял, щото като ритне и подскачам  Mr. Green

Хубав ден от мен!

# 35
  • Мнения: 16
Ама и аз съм един неандерталец - досега се опитвах да си кача снимката в блога, но не ще и това си е... Нали с insert image става? Пробвах няколко пъти, но без успех, та я сложих като прикачен файл - ако има някоя добра душа да ме светне къде бъркам, или пък направо да я качи ако може...

# 36
  • Мнения: 400
els,добре,че си писала "почти никой",щото щях да се обидя Mr. Green Laughing
Новичка,що не си питала за фм. във Варна?Щях да те насоча...........но не към Борис Яков.Само да ви поясня-в "Майчин дом-Варна" има 2-ма Яков.Максим Яков-баща и Борис Яков-син.Аз лично ходя на консултации в Майчин дом и там ще раждам/при друга лекарка/,но за фетална морфология ходя при др.Давидков,или доц.Балев.
Веч и аз искам да те поздравя за блога  bouquetМного...много приятно........
Велислава,за резултатите от СУЕ-то най-добре ще ти каже sunshine3 когато влезе/тя е лекар/

# 37
  • Мнения: 79
Пезота, Анджелика, Елс, честито за госпожиците Heart Eyes
Много да ви радват и живи, здрави да са ви!
Juliko, явно си изкарваш добре, хич не те виждам на линия... Hug
Щом си толкова добричка, изкушавам се да се възползвам, ще те замоля за хапчетата на лични и предварително благодаря  bouquet
Страхотно да си изкарате с бебо и с любимия и да се поглезиш на Червеното море Two Hearts
Днес бях на кардиологичен преглед, че излизаше от ритъм малко сърчицето.
След като не умрях от срам защото трябваше да се изцъкля гола пред един от приятелите на мъжа ми, който е най- добрия кардиолог в областта значи сърцето ми е супер... Blush
Имало една клапа дето пропускала малко, но инак съм ок и най хубавото е, че видях пак бебо и доктора прегледа сърчицето, чух сърдечните тонове и отново се видя, че всичко си му е наред.
Качих клипче от записа на ФМ, но нещо не ми се отваря, още не съм разбрала защо.
Хубав ден мами на бебета!

# 38
Мериам страхотни новини и все така до края а и след това с новото на4ало да гледа6 мом4е е разли4но но при вси4ки положения хубаво

# 39
  • Мнения: 79
Права си Рени , така си е Heart Eyes
Нощес си мислех, че не съм имала брат и някак си единственият мъж, който съм обичала е любимия.
Сега като се отпуснах в мисълта, че човечето в мен е син и изпитвам непознати чувства...дано да е жив и здрав.
Сложих се и аз в блока, но също имах проблем е постването на снимка.
Опитах да сложа снимка от моя комп, после и от нета, но неуспешно.
Може ли някой от знаещите мами да помогне?
Благодаря предварително!

# 40
  • Мнения: 391
Мерси момичета, ще реша дали да го гледам на деня, в зависимост от как се чувствам. Всичко българско ми се гледа и е интересно, но това май е в съвсем различна графа.

Веч се е блогирала! Браво мамет. Много добре се справяш. Нов ли ти е? Аз и на някоя друга мама и бях гледала блога тука, но коя беше...Sweetkids?
И аз ще се пробвам поне за докато пътувам, че няма как да държа всички в течение без да полудея.

Честито на всички гащи и приятните прекарвания през ФМ.

Иринии, как си прекара? Снимчици ще видим ли? Wink

# 41
  • Мнения: 21
Успяяяяяяхххх  Mr. Green подредих се и аз в блогчето ни

Най-сетне съм в къщи. Мислях да си ходя по обяд от работа, но нещо ме завъртя и то пак си стана навреме

И сега да се възползваме от едничкия ни свободен ден  smile3508

# 42
  • Мнения: 11 319
Шейли, блогирах се  Embarassed. Линка е в подписа ми. Много луда работа.
Имам 3 превеждани статии, които също мисля да пусна там. Ама няма да е днес, че отивам на цър-пър.

# 43
  • Мнения: 29
Ради78,Мариам777-за проблема със снимките. Като си отворите блога най отдолу има edit, щом цъкнете върху него ще ви се отвори прозореца в който сте писали.Там има едни иконки най-отгоре една от които е insert image-от там става. ooooh!Ама и аз как го обясних-надявам се че сте ме разбрали! Hug Hug HugУспех!

# 44
  • Мнения: 16
хм, със снимката - или е станало от само себе си (малко вероятно:) или трябва да благодаря на някое от момичетата... Много прегръдки и да си починете добре днес и утре!

Общи условия

Активация на акаунт