Машина за хляб - 10 част

  • 74 953
  • 827
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 310
Благодаря, за другия път ще знам. Извадих го вече, изглежда добре и ухае страхотно, но не е надут. надявам се да е вкусен.

# 556
  • Мнения: 289
Моля за помощ някой да има хлебопекарна като тази
http://www.etc-shop.de/_py_Artikelansicht/a-1721/ReferrerIDQQ3/
днес я купих втора употреба много е запазена и е само за 40 лв.имам книжка но ще търся помощ за превода че изобщо не мога да я пусна в магазина така и не можаха да ми обяснят как да я пусна

# 557
  • Мнения: 6 029
Моля за помощ някой да има хлебопекарна като тази
http://www.etc-shop.de/_py_Artikelansicht/a-1721/ReferrerIDQQ3/
днес я купих втора употреба много е запазена и е само за 40 лв.имам книжка но ще търся помощ за превода че изобщо не мога да я пусна в магазина така и не можаха да ми обяснят как да я пусна


Моята е подобна. Кажи какво те интересува?

# 558
  • София :(
  • Мнения: 215
Моята на външен вид е абсолютно същата , като чета параметрите в линка и показателите и са идентични, така че питай смело  Simple Smile А ако имаш и ден - два търпение ще пробвам да скенирам частта на български .

# 559
  • София :(
  • Мнения: 215
Но предполагам, че нямаш , та докато ми се доспи ще понапиша някой неща на лични  Simple Smile

# 560
  • Мнения: 289
Аз до събота хляб няма да мога да пека че съм втора смяна и нямам време да я вардя придобивката . mimensita  много ще съм ти благодарна ако можеш да ми сканираш упътването на българси .Благодаря ти за инструкциите които си ми дала на лични ще видим какви ще ги надробим тези дни с половинката

# 561
  • София
  • Мнения: 1 312
Започна месенето на втора програма- първа проба хлебче! Леле какво ли ще стане?!! А защо от двете стани на казанчето има малко залепнало от тестото/съвсем малко,колкото да нацапа/,дали да не го обера с лъжица,но трябва да спирам машината? Редно ли е това?
 

# 562
  • София
  • Мнения: 7 934
Започна месенето на втора програма- първа проба хлебче! Леле какво ли ще стане?!! А защо от двете стани на казанчето има малко залепнало от тестото/съвсем малко,колкото да нацапа/,дали да не го обера с лъжица,но трябва да спирам машината? Редно ли е това?
 

Не знам твоята машина каква е, ама нашата като я спра и връща програмата отначало. Моето мнение е, като спре машината да меси (например за да втаса), да отвориш капака и с една дървена лъжица (не с метална) да изстържеш тестото ако това е толкова фатално.

# 563
  • София
  • Мнения: 1 312
Благодаря за отговора, явно е малко тестото /500/ и на бъркалката и е малко количеството,не опира във всички стени, но стана май  newsm78 - като за първо хлебче..... Само малко ми е сладко,а рецептата е в книжката на машината молинекс 2000,за бяло хлебче с масло. Ще намаля захарта.
А следващия опит искам да е с ръжено брашно,звучи ми вкусно пък ще видим.... newsm78[     http://i018.radikal.ru/0805/c9/cdc67d9bf4c3. … sp;    
А това по стените изчезна при втасването-а ме дразнеше де

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 21:28 от мм

# 564
  • Мнения: 902
лелелел колко сте изписали  Crazy

търся си машина за безглутенов хляб. за сега съм се ориентирала към Panasonic с програма за безглутен,. Мисля, че има и на Мулинекс, но не съм сигрна Thinking

# 565
  • Мнения: 812
Уффф...Аз много се изложих. Замесих ръжено хлебче, обаче забравих, че времето вече топло. Джиткам си аз на компа, а насъщния превтасал  ooooh! Опекох го, но му хлътна кората. Пак ще се изяде, ама ме е яд какъв съм заплес  Crossing Arms

# 566
  • София
  • Мнения: 7 934
лелелел колко сте изписали  Crazy

търся си машина за безглутенов хляб. за сега съм се ориентирала към Panasonic с програма за безглутен,. Мисля, че има и на Мулинекс, но не съм сигрна Thinking
Всяка една машина за хляб става за приготвяне на безглутенов хляб от най евтината до най скъпата.

# 567
  • Мнения: 902
лелелел колко сте изписали  Crazy

търся си машина за безглутенов хляб. за сега съм се ориентирала към Panasonic с програма за безглутен,. Мисля, че има и на Мулинекс, но не съм сигрна Thinking
Всяка една машина за хляб става за приготвяне на безглутенов хляб от най евтината до най скъпата.
'
сигурна ли си? а содата може ли да се използваза с тези машини

# 568
  • София
  • Мнения: 7 934
лелелел колко сте изписали  Crazy

търся си машина за безглутенов хляб. за сега съм се ориентирала към Panasonic с програма за безглутен,. Мисля, че има и на Мулинекс, но не съм сигрна Thinking
Всяка една машина за хляб става за приготвяне на безглутенов хляб от най евтината до най скъпата.
'
сигурна ли си? а содата може ли да се използваза с тези машини
За сега все още ме водят за мъж така, че не съм сигурнА, а сигурен.

# 569
  • Мнения: 902
 Joy
 Blush
случва се да сбъркам

Общи условия

Активация на акаунт