МНОГОДЕТНИ МАМИ 36

  • 16 027
  • 374
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 314
Феичке, приятелката ми с 4те деца, за която писах в предната тема е с Опел Зафира, но с 7 места. Ползват багажника над колата. Преди бяха с Рено Еспейс, но им се счупи.
Аз обмислям нещо от типа Опел Зафира, Ситроен Ксара Пикасо, Пежо 307, Тойота Корола верзо. Има още няколко модела, но само за тези знам, че отзад стават 3 детски седалки.

# 16
  • Мнения: 2 433
за колите...
ние сме с Форд Ескорд - комби. За сега ни е достатъчен. Синът вече ме измести от предната седалка. Та столчето на Яни е в средата а ние с Мимка около него! Hug

# 17
  • Мнения: 1 410
Като гледам пред повечето ни стои проблема с возилото.ох,Мамо Цоци - тези роднини от чужбина няма ли да се появят скоро? Money
Радеток ,гледай каква хубава кухня си имате?Така по-често ще имате възможност да се гушкате и да показвате ,че още сте влюбени. Laughing При нас е обратно - имаме много голяма къща и никаква възможност да се обзаведем.Хората имат проблеми с теснотията,а ние кънки можем да караме.Ама все се надявам нещо да изникне.
ооо и аз понякога мърморя ,че ми е разхвърляно,ама Ицанчо ми казва ''-Ами с деца е така!!!"(а това са си мой думи,но като ги забравя и той ме подсеща).И наистина варианта за разхвърляна къща с деца е по-добрия,отколкото празна и подредена newsm53
Феичке,благодаря за координатите на лелята,но все пак се надявам скоро да не и се обаждаме!  Wink
Не качвам снимки,защото от известно време нямаме фотоапарат и до закупуването на нов само ще ви пиша,но обещавам при първа възможност да ви пусна снимков материал.Боже,дано до тогава не заприличам на  Animal Pig или   261uu
JiliS,твоите творения са невероятни.Дъщеря ми Мади ходи на стъклопис и довечера ще и ги покажа.Госпожата им по стъклопис е голяма симпатяга,може да си чула за нея - Йоанна Мизхер.На 9,10,11.05 ще са в НДК,там ще правят изложба и ще работят на място.Дано да имам вече фотоапарат и да направя снимки.

# 18
  • Мнения: 2 022
Феичке, приятелката ми с 4те деца, за която писах в предната тема е с Опел Зафира, но с 7 места. Ползват багажника над колата. Преди бяха с Рено Еспейс, но им се счупи.
Аз обмислям нещо от типа Опел Зафира, Ситроен Ксара Пикасо, Пежо 307, Тойота Корола верзо. Има още няколко модела, но само за тези знам, че отзад стават 3 детски седалки.

Благодаря ти за бързия отговор, Вечерница.   bouquet
Само че на нас ни трябва колаа с 4 места отзад и голям багажник, който да побира нещата на 6 души + бебешка количка...  newsm78

JuliS, големи красоти, бе. Когато Господ е раздавал талантите, при теб е сипвал с пълни шепи!
 Hug

# 19
  • Попово
  • Мнения: 687
а здрасти и от назе  Hug
сега да ви кажа и аз за возилата... докато бяхме 3ма се друскахме с бус- форд транзит... дълга база 2+1 (който все още тати си кара) Mr. Green имаше достатъчно място за багажа, като станхме 4ма се возехме на колата на кумеца-пежо 406, а сега като станем 5има живот и здраве, смятаме да вземем рено лауна комби  Mr. Green достатъчно широко и удобно, така каза наш тати... иначе опел зафира не са лоши, но за нашето семейство са малко скъпички Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 11 607
За колите - ние сме в групата на Еспейсите.....Такъв от темата имат още Шапката и Перка. В момента нещо ни създава проблеми, но и мъж ми е дървена глава, дето не чува.....

Фейче, според мен Еспейс ти отговарят на изискванията...Но си признавам - другите возила и на картинка не съм ги виждала.....

Вечернице, незнам как е в странство, но тук дават много хубави реклами на Тойоти......Страхотни са! Та ги залюбих аз тези коли от рекламата......

# 21
  • Мнения: 2 641
за колите ние караме Фолксваген пасат комби. за сега ни е удобен и широк. мъжа ми иска обаче ново по хубаво возило, аз нов и по хубав апартамент та накрая ще видим дали и едното ще имаме  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 516
mi6imadi, толкова плаках ,докато четох този сайт, който си качила( www.nerodenite.org) Cry
Мислех да ходя близките седмици на ФМ, но сега реших да не го правя. Не искам да има и най-малка възможност да ме поставят пред избора ,дали да убия детето си. Може би ще я направя в по-късни седмици,когато каквото и да ми е пратил Бог,ще трябва да го приема. Не искам да ми тежи убийство на съвеста. Дотогава ми остава само да се моля на живо и здраво бебче Praynig
Ние сме с Паст комби и с 2 деца е добре. Но като се увеличим, сигурно ще ни отеснее. Досега не бях мислила по въпроса newsm78

# 23
  • Мнения: 11 607
за колите ние караме Фолксваген пасат комби. за сега ни е удобен и широк. мъжа ми иска обаче ново по хубаво возило, аз нов и по хубав апартамент та накрая ще видим дали и едното ще имаме  Mr. Green


Двама се карат - третия печели. И от два стола - та на ...бебе! Като имате още един(поне) малчуган, ще забравите и кола, и апартамент......Къщата ми не е първа хубост, ама много важно......В края на краищата се разхождам с децата си, а не с къщата си! Важно е децата са са ОК! Другото е лъжа и измама.....Не че ще върна нещо ако получа, но....по-добре да променя философията си за живеене, като не мога условията около мен!

А и съм казвала - който идва у нас за да ми брои паяжините, той значи не е дошъл заради мен! Защото който идва заради мен - ще види мен и семейството ми, а това около мен - просто няма да има значение...Или ще има...но значението и стойността му ще го придадем ние, семейството, а не вещите!

Седмичен Т … 88;уд и Седмичен Т … 88;уд

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 19:31 от Мама Цоцоланка

# 24
  • Мнения: 1 410
Браво,Мамо Цоцоланке!Допада ми това ,което си написала и така се окуражавам.

# 25
  • Мнения: 392
Да кажа и аз за колите - ние караме Рено лагуна комби - прекрасно е! Много удобна, голяма кола, вярно столче ползваме само за малката. Знам, че така нарушаваме закона, ама като ги гледам колко са твърди и ръбати столчетата за деца над 3 години, сърце не ми дава да ги сложа на такива. А за хубавите, по-скъпи, май няма пари.... Мисля обаче, че в лагуната ще се поберат 3 столчета отзад.
Вече ни е наложително обаче да вземем ван - онзи в Дупница, дето го харесахме, ни е скъп, но все ще намерим нещо по нашия джоб. Ориентирали сме се към Еспейс, или Фолксваген Шаран.

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 22:57 от Наслуки

# 26
  • София
  • Мнения: 1 677
Честита ни нова темичка!
Само хуууубави неща да я изпълнят!

Момичета,аз мога ли да ви помоля да гласувате за това клипче,озвучено от Мони  Embarassed http://www.vbox7.com/panda/view:simona_vas Много благодаря!

Ето обяснение как да гласувате.
Трябва да имате регистрация във vbox7.com, ако нямате можете да направите такава като натиснете тук .
След това влизате с името и паролата си и цъкате на линка. Вече можете да гласувате. Това става като натиснете на 5-тата звездичка.


Благодаря! Simple Smile

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 22:11 от тедивас

# 27
  • София
  • Мнения: 676
Здравейте и от мен!
Ние доста попътувахме по празниците - три пъти се завръщахме в София за по няколко часа и пак потегляхме... Много ядене навсякъде, голямо мързелуване, не искам да си помисля за кантара. То хубаво почивка и разнообразие, но накрая си мечтаех за моето легло...
Навсякъде обаче си ходехме с торбата с учебниците, че другата седмица са матурите за 4 клас. Има ли други 4-токласници тук? На моменти ми минават мисли да ги спра от училище и да си живеем мирно и щастливо цял живот!  Mr. Green А то сега, не стига, че не ни стига времето заедно, но и не мога кой знае колко да помогна реално, дори и на един тест няма да ме пуснат да се явя...   
Ние сме с Октавия, но каките ни не ползват седалки - едната е 153 см, а другата 145, а средния колан е само през таза, така или иначе седалката няма да промени нищо. Та имаме столче само за малката. Съвсем ни удовлетворява откъм места, а багажникът е просто несравним, моята кола е Пежо 307 и нейният е два пъти по-малък...

# 28
  • Мнения: 1 818
Да се запиша,пък после ще пиша,като ви прочета!    Hug Hug Hug

# 29
  • Попово
  • Мнения: 687
Момичета,аз мога ли да ви помоля да гласувате за това клипче,озвучено от Мони  Embarassed http://www.vbox7.com/panda/view:simona_vas Много благодаря!
пуснах един глас  Peace

Общи условия

Активация на акаунт