Бихте ли живяли с брат , сестра ....

  • 3 641
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 526
3 г. живяхме със сестра му и тогавашната й половинка. Аз не съм имала проблеми с тях, но при тях лееекичко се обтегнаха отношенията, добре, че по други причини се отделихме и сега сме в добри отношения Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 233
Да, бих живяла в един блок или в еднофамилна къща със семейството на сестра ми.Много се обичаме, помагаме си и близкото съжителство би ни улеснило страшно много.
И при мен ситуацията е същата.  Peace

# 17
  • Мнения: 59
Не искам и мисля , че наистина е най-добре всяко семейство да си е отделно...

# 18
  • Мнения: 6 206
С моите брат и сестра винаги.
Половинките им ги познавам бегло, много са готини, но за една седмица всички са готини...
Предполагам, че бих могла. Всъщност трудна за издържане съм аз, така че по-скоро те биха имали проблем. Simple Smile

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз бих живяла със сестра си в такава двуфамилна къща.
Но с девер ми не !
Peace

# 20
  • Мнения: 93
Ние от 4 години живеем с брата на мъжа ми и жена му в многофамилна къща и ползваме общи сервизни ... Дразнещо е на моменти, но се преглътва. Май най-много обтягат отношенията сметките, понеже не могат да се засичат отделно и се стига до  #2gunfire понякога. На всички ни се иска да сме си по-отделно, все си мисля че доста по-добре ще се разбираме.

# 21
  • varna
  • Мнения: 676
Макар да нямам нито брат,нито сестра,мисля че не бих живяла с тях в един апартамент.Може би в една къща,но на отделни етажи-да,но домакинствата трябва да са отделни.Все пак бих предпочела да сме малко по-далече един от друг.

# 22
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
в един блок на различни етажи сме. помагаме си и не си досаждаме ...

# 23
  • София
  • Мнения: 2 079
Не знам какво е да се живее с брат или сестра, защото нямаме такива.  Tired
Но дори и да имахме - няма да живея с тях - ще направя всичко възможно това да не се случи!  Naughty Naughty

Но моя приятелка живее в еднофамилна къща на 3 етажа със семейството на брата на съпруга си и със свекърите си .... Вярно, че всеки си има собствен етаж, но!!! ....  Tired
Представете си една голяма италианска фамилия, в която непрекъснато някой се разхожда с тенджери, чинии и чаши, завивки и дрехи из стълбището на къщата, от всякъде се чуват музики, телевизори на различни програми  ....  Stop
Така, под един покрив, но на три етажа живеят 3 поколения, а на път е и едно следващо ....  ooooh!
Съвсем скоро сподели, че не може да направи един сервиз като хората от 6 чинии, 6 чаши  и 6 прибори, например, ако покани някого на гости ....   ooooh!
А ако има щастието да се заключи в спалнята, с мъжа си, за кратко усамотение и ....  Whistling
Тогава се изрежда цялата фамилия да им чука на вратата, за да види къде са и какво правят, защо са се заключили и усамотили ....  Thinking newsm78  bowuu

# 24
  • Мнения: 2 353
  Имам сестра, бих живяла с нея.

# 25
  • Мнения: 14 654
в един блок на различни етажи сме. помагаме си и не си досаждаме ...
Завиждам ти. Много исках сестра ми да си купи арпамент в нашия блок, но нямаше. Поне ще се премести в нашия квартал. С другата ми сестра също искам да съм съседка. Със сестрата на мъжа ми-също, брат му не ми е особено приятен, но сегашните ми съседи са къде-къде по-зле, така че и него искам за съсед, но поне през 3 етажа, да не ми надува главата с малоумния си рап.

# 26
  • Монтана
  • Мнения: 220
Стига домакинствата да са отделни-да.  Peace

# 27
  • Мнения: 431
Не. Струва ми се, че подобни съжителства са само повод за кавги.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Живея в един вход със сестра си на различни етажи, но допреди три-четири години живеехме в един апартамент с тогавашните си гаджета, сега съпрузи. Освен това работим в една и съща фирма, в един и същ отдел, бюро до бюро. Когато се омъжи и със съпруга си се преместиха три етажа над нас, цял месец мразех апартамента и момента в който видях, че нейният гардероб е празен. Никакви проблеми нямаме и не сме имали сега или преди когато живеехме заедно. Мъжете ни също са много близки. И със семейството на девер ми за съседи бих живяла, защото и него много си го обичам.

# 29
  • на майната си
  • Мнения: 425
Категорично НЕ. С брат ми сме били заедно - нямахме проблеми, но като си доведе половинката стана дразнещо. Аз с мъжа ми винаги съм била отделно, но мисля че както аз имам забележки относно снахата, така и те към мъжо та не искам да влизам във филми. Освен това съм забелязала, че едните обикновено са по-егоцентрични от другите и се почва  използване, което не толерирам и естествено ще се изпокараме. Така, че по-добре достатъчно близко, но не прекалено Laughing

Общи условия

Активация на акаунт