Бихте ли живяли с брат , сестра ....

  • 3 664
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 447
Ние живеем в една къща на различни етажи с брата на моя съпруг.Домакинствата ни са напълно отделно.
За сега не мога да се оплача,помагаме си ходим си на гости и с етърва ми сме приятелки.Дано и за напред
бъде така и дано не се изпокараме.

# 31
  • Мнения: 1 568
Това ми е мечта...в един блок в различни апартаменти...заради нея,а аз мога и във един ,но........мъжете ми се струва няма да са доволни #2gunfire

# 32
  • Мнения: 49
Чета ви с огромно любопитство и с малко тъга...Може би аз нещо не съм наред, но истината е, че не бих живяла в близост нито с моя брат и семейството му, нито с брата на съпруга ми и неговото семейство. И  това не е само защото сме достатъчно различни...Дори и да бяхме близки като разбирания, възприятия, усещания пак смятам, че дистанцията е здравословна. А и аз съм твърде чувствителна, впечатлявам се от всичко и дори една думичка е в състояние да наруши равновесието ми. Това едва ли е нужно... От друга страна, домът е мястото, което е за теб и любимите ти хора. Твоето островче....В един момент ще ми дойде в повече, ако се заселят твърде много хора Laughing

# 33
  • Мнения: 263
За кратко време да. Но за постоянно има опаснпст да си развалим отношенията. Даже със сестрата на мъжа ми по бих се разбирала, отколкото с моята сестра!

# 34
  • софия
  • Мнения: 2 140
НЕ! Naughty

# 35
  • Germany
  • Мнения: 2 018
Със снаха си бих живяла, тя е екстра. Брат ми е леко непоносим. Да бих живяла с тях, ние и сега живеем доста близо. Мъжът ми няма братя и сестри.

# 36
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Така живеем, да Simple Smile.
В една кооперация, отделни апартаменти, различни етажи...
Не бих могла да си представя да е по друг начин.
И сега се случва някой път през седмицата да не се засечем изобщо, какво остава ако живееха по-далеч, направо ще си забравим физиономиите Sad.

В едни други времена и все пак не много отдавна сме живели и 8-9 човека в едно домакинство, това вече е по-тежкият вариант, но понякога обстоятелствата го налагат.

# 37
  • Мнения: 1 763
Аз нямам братя и сестри. С брата на мъжа ми не бих живяла никога, наистина е непоносим. В момента живеем в различни градове, но скоро ще се местим в неговия град и направи не ми се мисли как ще го търпя, поне веднъж месечно трябва да го виждам.

# 38
  • Мнения: 621
В известна близост - да,в непосредствена - не! Naughty

# 39
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Да, бих живяла в един блок или в еднофамилна къща със семейството на сестра ми.Много се обичаме, помагаме си и близкото съжителство би ни улеснило страшно много.
Това е и моето мнение
 Много съм  близка със сестра ми и не виждам никакъв проблем в това да живеем врата до врата

Peace

# 40
  • Мнения: 737
Ние живеем така.
Да уточня обаче,че брат ми още не е женен.
Та затова засега си живеем чудесно.Надявам се и занапред да остане така/дори като се ожени/
Ама знае ли човек... newsm78

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Живеем така. В един блок, в различни апартаменти, на различни етажи. Хубаво е, помагаме си, ходим си на гости, разбираме се добре.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
С брат ми освен вкъщи като деца живяхме и 2 години като студенти. Не е имало проблеми. Със семейството му също бих живяла, макар че за момента не виждам изгледи.
Половинката ми няма брат или сестра.

# 43
  • Мнения: 227
Живеем така. В един блок, в различни апартаменти, на различни етажи. Хубаво е, помагаме си, ходим си на гости, разбираме се добре.
Ей така искам и аз...но не би.

# 44
  • Мнения: 327
Твърдо НЕ

Общи условия

Активация на акаунт