Бихте ли живяли с брат , сестра ....

  • 3 658
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8
Да  живеем в един вход  на един етаж но в различни апартаменти.

# 46

Със сестра си,да....много се обичаме и разбираме.

# 47
  • на село
  • Мнения: 838
 Не. Две семейства на едно място не върви. Много харесвам жената на брат ми и не бих допуснала да си развалим отношенията заради някакви битови недоразумения, които са неизбежни при такава ситуация.
 Поддържам идеални отношения с всички членове на семейството си най-вече заради факта, че всички живеем в отделни домове.

# 48
  • Мнения: 214
В никакъв случай. Това би развалило отношенията ни . Всеки трябва да си има собствен дом.Не бих си  и помислила

# 49
  • София
  • Мнения: 1 735
Не мога да пиша от опит/нямаме братя  и сестри/,но понеже свекър ми и свекърва ми са през улицата,смятам че даже и отношенията да не са перфектни,пак е добре наблизо да имаш близък човек.Но в никакъв случай общо домакинство и сметки,общ двор и прочие.

# 50
  • Мнения: 2 617
"Под един покрив" и "наблизо" са доста различни неща Simple Smile

# 51
Имам брат близнак и съжаление е далеч от мен и много,много ми липсва.......
И - да бих живяла с неговото семейство.

# 52
  • Мнения: 11 747
Ако аз нямам семейство и сестра ми няма, мога да живея всякак с нея - в общо жилище, като съседки - всякак! Ще се караме, ще се цупим, ще ни мине и прочие.
Имаме обаче и двете семейства и според мен е по-добре да сме поне в различни входове, по редица причини, мир да има!  Peace

# 53
  • Мнения: 536
Много бих се радвала да живея в един блок с брат си.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз живях с брат си т.е той живя при нас и сега не се чуваме въобще......

# 55
  • Мнения: 6 039
Живея в един вход със сестра си на различни етажи, но допреди три-четири години живеехме в един апартамент с тогавашните си гаджета, сега съпрузи. Освен това работим в една и съща фирма, в един и същ отдел, бюро до бюро. Когато се омъжи и със съпруга си се преместиха три етажа над нас, цял месец мразех апартамента и момента в който видях, че нейният гардероб е празен. Никакви проблеми нямаме и не сме имали сега или преди когато живеехме заедно. Мъжете ни също са много близки. И със семейството на девер ми за съседи бих живяла, защото и него много си го обичам.

каква идилия описваш, не е истина ooooh!
Аз това не мога да си го представя дори в най-смелите си мечти. Сестра ми би се радвала да види изпразнен от мен гардероб. Абсурд е да живеем в една сграда, би било пагубно дори за стоманобетновата конструкция hahaha

# 56
  • Мнения: 66
Със семейството на брат ми живеем на един етаж в различни апартаменти, различни домакинства. Обичаме се, помагаме си почти за всичко, понякога не се виждаме по цели седмици, понякога прекаляваме и чак си досаждаме. Но при всички положения е хубаво, че сме толкова близо. Децата ни се търсят постоянно. Моят мъж и снаха ми нямат братя и сестри и може би това също сплотява двете ни семейства. Бих искала да е все така, но за съжаление на нас ни става вече тясно и ще ни се наложи да се преместим в другия край на града. Не искам да мисля за този момент...

# 57
   АПсурТ NaughtyНапрво  ще подлудея.Сестра ми е коренно различна от мен и в повечето случаи нямаме общ език и виждане за нещата.Инъче си се обичаме по сестрински, ама отдалече Wink

# 58
  • Мнения: 133
НЕ! след 3-я ден започват да ме дразнят.

# 59
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Сравнително наблизо, да.
Иначе ще имам вместо 2 деца, цели 5 броя.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт