Нова седмица дойде хайде всички на море-30.05-05.06

  • 5 200
  • 129
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
привет Hug и от мен милички, отдавна не се бях включвала, но обещах на Съншайн в най-скоро време да го напрява и ето ме тук на линия Grinning Hug Hug много ми липсвахте, от толкова работа не мога да обърна внимание на дружките си по форум и занимание - бебеправене newsm51 при мен все още няма кой-знае какви новини, но да се надявамe и ако Господ каже в най-скоро време да стане, пожелавам го на всички ви!!!
е весела седмичка и сбъднати мечти!!!
целувки!!!

# 46
  • Мнения: 9 093
Стаси,загуби се от фронта Grinning Как минаха държавните изпити?

Аз,за да не пускам тема,ще питам тук,за нещо според мен много важно: правите ли си преглед на гърдите,ако да-колко често(искам да кажа да ви преглежда лекар,не сами),кой лекар извършва прегледа-гинекологът или трябва специално да се види на мамограф? Има ли възрастова граница за да те прегледат на мамограф? Изобщо,ще се радвам ако споделите нещо по въпроса,аз искам да си направя преглед,досега не съм Rolling EyesНо не знам как точно стоят нещата...огромно БЛАГОДАРЯ предварително Heart Eyes

П.П Имате ли някакви болки в гърдите понякога? Не болки от овулацията,а ей така,като щипване например?

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Стеф , ходи се при мамолог . А той до колкото зная първо би трябвало да те прегледа с ръка , следва УЗ  и накрая мамограф-а .
Ако отиваш при гинеколог с направление , той трябва да ти даде направление за мамолога като поискаш . Ако си ходиш платено - можеш направо при мамолога  предполагам  .
Не съм забелязала болки извън овулационите и менструалните .
Но пък съм чувала , че ако има нещо лошо то не боляло . Кофти !

# 48
  • Мнения: 9 093
Мерсииии newsm51

# 49
  • Мнения: 4 362
Привет и от мен да се отчета и аз днес,не се явявам много защото smile3529 имам изпит в събота а и едно  1ironing wash hang newsm79 1dishes ме чака не си мисля,хайде лека ви вечер  Mr. Green
Stefanie мила ти колко килца имаш да сваляш,колко килограма си?Какво хапваш?

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Привет и от мен да се отчета и аз днес,не се явявам много защото smile3529 имам изпит в събота а и едно  1ironing wash hang newsm79 1dishes ме чака не си мисля,хайде лека ви вечер  Mr. Green .......                                                         
Като изчистиш у вас айде с метлата и у нас...не се ослушвай хич Mr. Green

# 51
  • Мнения: 4 362
[С голямо удоволствие smile3521 ти ще почерпиш по beer3 ,но само да не стане Drunk     tooth

# 52
  • Мнения: 9 093
Stefanie мила ти колко килца имаш да сваляш,колко килограма си?Какво хапваш?
До заветната цел имам още 4 Sunglasses С разделно хранене стават тия неща при мене WinkИ упражнения де running

# 53
  • Мнения: 932
колко само е добре да знам,че не съм само аз на диета!Че ми писна да се чудя какво мога да облека без да си разпоря ципа...
Меgаn,току-що ти видях снимките от сватбата-страхотни са!!!Влюбена сам в твойта рокля!!!Ако някои може да помогне/пак/ на такъв тъпунгер като мен,моля да се отзове-1.как си слагате тези красиви нещица-лентички-показващи кога ви е овулацията или от кога сте бременни.../не се смейте-така сам родена/2.знаете ли защо не се появяват човечета,а знаци като искам да сложа усмивка например?3.Меgаn,как си сложи снимките?Моите са на disc и дотам свършват познанията ми

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
1.как си слагате тези красиви нещица-лентички-показващи кога ви е овулацията или от кога сте бременни.../не се смейте-така сам родена/
В темата "Упътване и правила за този форум .. "  има информация .
А в тази важна тема има сайтове с лентички . Ако мериш БТ ти препоръчвам тази програма , където освен графика на БТ можеш да си направиш и лентичка .


2.знаете ли защо не се появяват човечета,а знаци като искам да сложа усмивка например?
За емотиконките ли говориш ? Ако ДА - като кликнеш на някоя би трябвало да става , но ако НЕ - може да е от настроките на компа ти и аз не разбирам . Трябва да питаш Мамма .  Simple Smile


3.Меgаn,как си сложи снимките?Моите са на disc и дотам свършват познанията ми
За снимките също пише някъде в споменатата важна тема .
Но с две думи  тези от диска трябва да ги качиш в РС то - например с Фотошоп или ACDS , а след това си направи албум - например тук .

И изобщо ще ти е много полезно ако прочетеш важните теми . Успех !

# 55
  • Мнения: 932
Моренка,благодаря ти много отново!Обещавам да чета по-внимателно вече и да не задавам "умни" въпроси,на които мога да намеря отговор...Сега ще пробвам.Аз не си меря температурата,не искам да се задълбочавам много,за да не се вманиача,но ми харесват картинките/лентичките.Мерси много пак!

# 56
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Точно по средата на седмицата  моята лелка се обади... каква лоша жена само... не иска да спре за 9 месеца и неиска... много лоша жена..
ЛЕка работа от мен на всички, а на тези, коиот не работят да си мързелуват и за мен  bouquet

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Дея мила по една минерална вода ща черпя Mr. GreenС таз диетка и с таз бира Naughty Ама айде от мен да мине може по полвин да си разделим...че и аз да намажа де Mr. Green
Ей тук в албума ми има два нови http://community.webshots.com/user/hera_76 с кръщелника ни и с нашето обикаляне по северна Б-я като митках един ден по работа Grinning Само че малко името на единия албум е объркано щото много ми се спеше ама това не ме извинява много Embarassed Вместо "кръщелника ни" съм писала "кръщелмика" Embarassedи сега незнам как да го променя...ако някой може да ме светне, че все не светната си ходя Crazy
Диана направо ти завиждам....и аз искам да мързелувамммммм Blush
Стас по-честичко наминавай де...то и при мен нищо ново ама цял ден си чеша тука езика Mr. Green

# 58
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Добро утро, сладурчета! smile3535 smile3535 smile3535[/color]
Хайде да се обединяваме и да викаме силно хубовото време    Nature Sunny, че вече подгизнахме с тоя дъжд  Wear Umbrella. Аман!
Херка, като е тръгнала Дея да извършва  1dishes hang wash 1ironing newsm28 по домовете, да вземем да си я наемем за постоянно. Какво ще кажеш! Laughing Laughing Laughing А за диетите, да ви кажа честно никога през живота си не съм предполагала, че ще дойде ден, в който ще трябва да се съобразявам какво и колко ям. Но уви, ето и мен ме стигна този проблем с разкопчаването на горното копче на панталона.  Embarassed Доста ми е неприятно, но ще трябва да се погрижа за фигурата си  newsm39, че както е казано "Идва сезона на истината"
Целувам ви всички и ви  Hug

 Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart

П.П.http://www.otslabvane.com ето и един сайт, който току що открих. Не знам дали ще ви е полезен, но все пак го прегледайте.

Последна редакция: ср, 01 юни 2005, 09:38 от Tedi_Nikolova

# 59
  • София
  • Мнения: 4 272
Здрасти момичета! Явявам се засмяна Grinning и в супер настроение, ама не ме питайте защо, не знам, просто ми е весело! Искам да ви заразя с приповдигнатото си настроение HugМоже би се дължи на това, че от вчера поднових гимнастиката, а и установих, че съм на килограмите от миналото лято. Обаче лошото е, че не мога да тичам. Sad Вчера си пуснах хубава музика и опитах, но се обадиха старите болежки от счупения миналата година крак. Така е, старост-нерадост Wink
А Бобчо вчера в градинката си хареса друго момиченце и ми казва: "Уф, какво ми става, само излитам на жени?! newsm78"
Весело настроение на всички и много, много целувки

Общи условия

Активация на акаунт