Септемврийчета умни и игриви безспир лудеят в пролетни градини

  • 15 271
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Хайде и от мен приятно изкарване довечера .. иии по леко с рИкийката, да не се търкаляте после  Joy Joy Joy
Ето ви малко снимки на децата от тия дни  Wink
http://deata.multiply.com/photos/album/3/Kids#15
Ани -дано Габче вече е по-добре  Hug
Поли-на вас бързо адаптиране  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 1 818
  Пипи, дай ориентир малко повече къде е кръчмето, че от линка не ми става ясно като го отворя, влизам в началната страница на сайта. Wink
  Ееееее, Деска прекрасни са мила и двамата. Ама наистина!!!

# 32
# 33
  • Мнения: 5 393
 smile3514 smile3511

Егати и късмета дет го имам. Мацките са на 5 минути от мене, а аз не мога да отидааааа Cry  Мъжа ми го няма още Crossing Arms

# 34
  • Мнения: 823
Да се разпиша набързо и аз Simple Smile

Вчера ми мина първия изпит, остават още 4 Simple Smile

Поли, разгледах снимките от линкчето, което си пуснала и се послях добре  Mr. Green

Да ви кажа, че брат ми си идва в БГ в края на месеца и смята да продава телефона си, който е съвсем нов и неразопакован - Нокия N95 8GB. Каза, че го продава за 900лв. Пиша ви в случай, че някой го иска Simple Smile Ето такъв е телефона http://www.germanos.bg/e-germanos_bg/open/browse?product=9273&category=1123

Съжалявам, че не пиша много, но нямам време никакво тези дни. Нооо, от другия месец ще съм повече от редовна  Heart Eyes

Целувки   bouquet

# 35
  • Мнения: 3 595
Ани бодитата не са удобни, защото докато ги разкопчееш, после да смъкнеш гащичките и смятай че се е напишало, особено в началото, после се научават да стискат. Аз я обличам по гащички и потник, не слагам тениска независимо от сезона.
Тонеска и моята втора бременност беше кошмарна, с  контракции от 4тия, гадене до 4тия. Поне бях здрава. Бебето и ти да сте добре, болежките минават.
Деси страхотни снимки както винаги. Големия си е истински мъж, кога порасна  ooooh!
Пепе честит изпит   bouquet

Мен ме тръшна един здрав бронхит с едни космически Т, но намерихме подходящото хомеопатично и сега съм на оправяне. Личната щях да я гръмна. 3 дни на легло не мога нито да стана нищо и я моля да дойде тя като взе да ми бучи не можело да и звъня и да искам да идва не било колегиално  ooooh! сякаш съм и колега не пациент. И ме молела да я сменя #Crazy Разкрещя ми се и ми тръшна телефона, е дойде...  #Cussing out Единственото, което правеше е да ме заплашва колко зле ще стана и как ще стигна до болница  Tired Чудя се останаха ли лекари  Thinking Поне децата са здрави, чакам да се оправя, за да заведа Боби на невролог

# 36
  • Мнения: 919
Леле, Иви, как ми се иска да се запозная с твоята лична лекарка  #Cussing out #Cussing out #Cussing out


Напоследък съм насъбрала доста агресия, нямам обяснение защо, но много се ядосвам на откровени простаци #2gunfire

Вероника напредва добре в детската градина. Последния ден, събота, не е плакала нито сутринта, нито после през деня. Ще видим утре как ще е.
Затова пък продължава да се инати за памперса - не иска и не иска да си каже, ама на края ще я натупам и да му мисли как ще продължава  #Cussing out

Момичета, как изкарахте снощи, разкажете  Hug

Хайде до после милички   bouquet

# 37
  • Мнения: 823
Иви, как може така да ти говори личната ти лекарка? Нали това и е работата?! Думи нямам! Надявам се бързо да оздравееш, че с две малки дечица никак не ти е леко  Confused Благодаря ти за поздравите за изпита, ама още не е ясно дали съм ги заслужила  Mr. Green Резултатите ни излизат за всички изпити заедно чааааак края на август. Минават за проверка през двама човека... И докато проверят на всички, то минало лятото. Те чакат и да свърши сесията, а тя принципно е до края на юни. Дълга и широка   Tired

Тук тези дни е такава жега, ехааа! Супер е  Party

# 38
  • Мнения: 207
Урааааааа! Имам племенник - Костадин - 3110/50.  Grinning

# 39
  • Мнения: 919
Честито бебче Анджи   bouquet  bouquet  bouquet Да расте жив и здрав  Heart Eyes Бързо възстановяване на майката   bouquet

# 40
  • Мнения: 5 393
Анджи- да е жив издрав малкия бебок!      bouquet

# 41
  • Мнения: 1 031
Анджи да ви е жив и здрав юнака и мама бързо да се възстановява Hug

# 42
  • Мнения: 3 595
Анджи да е здравичък и силен, а на майка му бързо възстановяване!   bouquet

Поне свалих килограми  Mr. Green Сега съм една вталена с кашлица  Blush ах да личната ми казва ти вече не си така слаба можеш да пиеш и повече антибиотици наведнъж  hahaha На мен корема ми беше залепнал за гърба, кърмя не съм яла три дни може и 10 антибиотика ако иска да пия. По този повод Поли и у мен напоследък страшно много агресия и не съм щастлива с това незнам какво да правя  Thinking

# 43
  • Мнения: 1 052
Момичета не се ядосвайте, просто хората са станали зли и безхаберни.
Мисля, че вчера видях Аник.

# 44
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Анджи, честито ви фамилно попълнение  Hug Hug..Да расте живо и здраво малкото юначе ,а мама бързо да се възстанови  Heart Eyes
Иви -на твое място мила въобще нямаше да се замисля ,а директно я сменям таз овца  #Cussing out
Пепе - ще си се справила отлично ,ти си ни умница  Hug

Общи условия

Активация на акаунт