С трепет чакаме вече, да ни ритне НОЕМВРИЙСКО човече!

  • 8 959
  • 293
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3
Добро утро момичета.Спите ли или използвате слънчицето за разходка рано рано newsm78.
С дъщерями вчера ходих ме в зоопарка та доста се забавлявах ме и уморих ме,но прекарах ме страхотно.

# 76
  • Мнения: 347
Yanoren, дуфастона и утрогестана са едно и също.Това е хормон, произвеждан от яйчниците, когато е оплодена яйцеклетката.Целта на хормона е да задържи ембриона в матката , тъй като в началото организма реагира като с чуждо тяло.От там са и неприятните явления в първия триместър.Но при всички случаи не бива да се спира самосиндикално, а с решение от доктора ти.Помага на бебчо да расте в началото.При кървене(както е при мен) се увеличава дозата.И в никакъв случай не вреди на бебока, а напротив само му помага. Hug
Надявам се да съм ти помогнала с тази информация.

благодаря ти Heart Eyes
ще си пия по едно на ден значи, щом не вреди  Hug

# 77
  • русе
  • Мнения: 15
Здравейте, и аз да се запиша. Ходих на втори преглед-за един месец съм качила само 400 г, като се имат предвид празничните дни Simple Smile-направо супер!! На следващия преглед ще има пак видеозон и попитах за БХС-след 16-та седмица ми каза лекарката, в Сф, в клиниката на д-р Кременски. Има ли някой да си довнася осигуровки...? Какво мислите по въпроса?

# 78
  • Мнения: 398
Добро утро коремчета!!!
Явно сте на разходка в това слънчево време.Лек и усмихнат ден на всички Hug

# 79
  • София
  • Мнения: 2 671
Добро утро!

Да ви питам остана ли някой с гадене - уж трябваше да мине до сега, а само сутрешно-предиобедното отшумя. Но от 2-3 ч. следобяд докато заспя нонстоп ми се гади  Sick Sick Sick успокоявам се, че така не качвам много поне, ама ако още 6 м. ще карам по тая схема  Sick 

Тонеса, усещам го бебочето, преди две седмици не бях убедена, но сега си е то  Heart Eyes

...

Момичета, не ми се рови назад в темите. Някой ходил ли е или изобщо имате ли някакви впечатления от д-р Димитрова, Майчин дом, Сф? Защото моята гинеколожка ме изпраща при нея за фетална морфология. Тя ми я препоръча като най-добър специалист, нищо че сме по-близо до Варна.

Утро, аз имам само най-добри впечатления от Виолета Димитрова. Тя е зам-шефка на една от патологиите в МД и е наистина отличен специалист. Особено за ФМ.  Мисля, че все още преглежда на частно във Фемина.

# 80
  • Мнения: 398
Rumya, направо ти завиждам.Извинявай за въпроса (сигурно пише някъде), но в коя седмица си.Нямам търпение и аз да си  усетя малкото юначе. Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 30
И аз нищо не усещам още... и корем нямам /само се оглеждам за коремче, ама.../
Иска ми се вече да ми изникне голям корем и да си нося бременните дрешки.  Rolling Eyes

...

Искате ли песничка  Simple Smile
http://www.youtube.com/watch?v=MdWITEqG9HE&feature=related

# 82
  • Мнения: 8 679
Здравейте, мами! За успокоение на всички работещи мами аз и денес съм на работа, и вчера също бях.Вече цялата фирма знае, че съм бременна, благодарение на "приятелките-колежки" #2gunfire.Жалкото е че  хора които съм чуствала близки ходят и се месят и клюкарят зад гърба ми. Но това ще го преживея, те незаслужават да се ядосам, сигурна съм че ще си го получат някой ден.Важното е че с бебо всичко е наред, пуснах си и БХС и сега ще чакам резултатите.

ТЕО аз се доосигурявам на втори трудов договор на 4 часа във фирмата на мъжа ми.

# 83
  • София
  • Мнения: 2 671
vita,  ама че гадни колежки! Но ти не им се връзвай! Дано само нещо пред шефовете да не стане проблем.

елица, ами последно според доктора от ЖК съм 14-та, ама аз чакам прегледа при Карагьозова, за да изясним мистерията с моя термин  Thinking

# 84
  • Мнения: 1 209
vita такива хора винаги е имало, аз с чиста съвест бих ги нарекла клюкарки. На мен ми е каф и удоволствие аз да си съобщя готината новина на който и когато преценя.

Rumya  newsm78 каква е мистерията с твоя термин?

Момичета Дуфастона и Утрогестана се приемат максимум до края на 12-та седмица. Попитайте вашите доктори ако продължавате да ги пиете след това... Peace Peace

# 85
  • Мнения: 398
Veri4, може да бъде продължено приемането(както е в моя случай), ако има проблеми.Но доколкото знам това не вреди на бебчовците

# 86
  • Мнения: 1 209
Veri4, може да бъде продължено приемането(както е в моя случай), ако има проблеми.Но доколкото знам това не вреди на бебчовците

Оооо да щом доки така е казал...  Praynig

# 87
  • София
  • Мнения: 587
Мишле, според моите хора на ЖК ментовия чай бил най-безпробленото нещо... и дори казаха, че ако обичам в жегите щял да ми действа чудесно и мога да го пия спокойно колкото ми се иска. Това ми беше разяснено защото аз много се бях паникьосала с таз мента и противопоказността й по време на бременност... Така и не намерих научно защо не трябва да я приемаме, но бих се радвала, ако някоя от вас има такъв материал да го сподели и с мен  Embarassed

Чак ви завидях за малките коремчета - моето си е... доста стърчащо... Килца и аз раздавам на всеки, който поиска...

Янорен и аз имам чувството, че от кръвното имаме проблеми с главите... Като изпия чаша чай от маточина или мента и се пооправя положението... - установих го вчера - положението беше доста нетърпимо вече...

Да ви се оплача - ходихме днес в Зоната и в Лабиринт за спалня и бебешко креватче да гледаме и съм много разочарована... Спалните са доста понатруфени или пък са им много остри линиите... Бебешки легълца - все едно и също... Никъде не намерих такова с подвижна решетка - да мога да я свалям и слагам лесно - като на релси... Все са завинтени... Моля ви, ако сте виждали някъде да споделите.

Хайде спирам, че дълго стана... Отивам да метна едни спагети в тенджерата...

# 88
  • Мнения: 540
Здравейте, Сладурки Grinning

Ей, наваксах с написаното пак Grinning

Rumya, благодаря ти за отговора за захарния профил две теми назад Grinning ще трябва да го направя малко по-нататък това изследване.

Розичке, и аз съм така - коремът ми стана нещо много голям от самото начало едва ли не (може би е заради отпускането на мускулите благодарение и на утрогестана), а днес като се погледнах ми се видя наистина много голям Shocked особено като се има предвид, че по принцип не ми е проблемна зона откъм трупане на кг. А като цяло кг не съм качила, или да съм качила 1 - странна работа newsm78

Утрогестана аз го спрях в края на 11 г.с.

# 89
  • София
  • Мнения: 167
Момичета, днес май всички си подремваме, помайваме и всякакви други мързеливи нещица  Mr. Green Сега ни се е отдало! А после ... яка ни гърбина. Аз все се успокоявам, че сега си отспивам и отмързелувам за доста време напред ... пък да видим  Wink

Сиска, абе не е ли раничко за креватчета  Hug По по-скъпите бебешки магазини мисля, и се надявам, че има такива, каквито търсиш. Аз за сега съм си забранила да гледам каквото и да е! Чак след 7мия месец, живот и здраве, ще започнем да оглеждаме по-сериозно. За сега само от витрините зяпкаме  Crossing Arms Но има толкова сладки нещаааа   smile3531

И една вметка - по-назад като говорхте за коремитата, някой пита къде може да си сравни шкембето - ето: http://pregnancy.baby-gaga.com/photos/model1403


Kissing Heart



Общи условия

Активация на акаунт