Бебе на 40?

  • 3 050
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 733
Сама си се убедила, че децата са най-хубавото нещо на този свят. От сърце ти желая щастие, късмет и кураж!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Докато бях в болницата с второто си дете имаше една жена която беше 42г.и чакаше първото си детенце.Роди секцио и детенцето е една красива принцеса.Така че няма защо да се колебаеш.Ти си на ход. Peace
П.С. и да се похвалиш какво си решила.

# 17
  • Мнения: 6 274
Миличка, по - добре опитай, отколкото до края на живота си да съжаляваш, че не си го направила. Щом Бог ти е пратил този мъж, щом толкова се обичате, аз мисля, че не може да не ви дари с бебче. Късмет и не се замисляй  Peace ! Давай смело, всичко ще бъде наред ! Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 219
Много е хубаво като идея, но трябва да се замислите добре ли сте здравословно, ще може ли да издържате всичките деца. Ако е "да" отговора, какво по-хубаво, действайте. Hug

# 19
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Не виждам проблем да родиш на 40. Имам няколко приятелки с които отглеждаме децата си, която са родили над 40годишна възраст. Щом вие го искате действайте! Успех желая! Hug

# 20
  • Мнения: 959
Мила, тук всички ще ти кажат - Действай
И със право, това е форум за мами и бебета Grinning

Сами с партньора ти,трябва да вземете това решение. Поговори с децата Ви. Поднеси им идеята от далеч. Виж им реакциите. Подготви ги.
За роднините не се тревожи, не смятам, че те са фактор.

А, за възрастта - 40 години са една прекрасна възраст за създаване и отглеждане на бебе.

Каквото и да решите Ви пожелавам успех и щастие.  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 447
Миличка, по - добре опитай, отколкото до края на живота си да съжаляваш, че не си го направила. Щом Бог ти е пратил този мъж, щом толкова се обичате, аз мисля, че не може да не ви дари с бебче. Късмет и не се замисляй  Peace ! Давай смело, всичко ще бъде наред ! Hug Hug Hug
Успех и от мен от децата по хубаво няма.Няма за какво да мислиш действайте.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 064
Действайте и успех Peace А другите уведомете когато забременееш! Не е нужно плановете да споделяте, защото ще чуете какво ли не. Когато вече е факт, ще го приемат. А големите деца дори да са дръпнати в началото, ще приемат малкото и ще го обикнат, познавам такива случаи!

# 23
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Това , че мъжът иска дете от теб въпреки , че си има свое значи много !!Възрастта да имаш бебе не е проблем  ,дори си мисля ,че ще се чувстваш много щастлива, когато се случи , просто докато не стане винаги  ще има за и против(страхът прави така)!Помисли след 3- 4-5 години , когато и твоето и неговото 16год. дете поеме своят път , а малката ти  дъщеря ще е заета със своите тийн проблеми , колко пуст ще   домът и една малко човече ще ви кара да се чувствате , млади , влюбени , щастливи!!!От сърце ти желая успех , каквото и да е твоето решение!!!  Hug

# 24
  • Мнения: 196
Защо не се консултираш с лекар?!И ако той те подкрепи-опитайте(според мен).Няма нищо лошо в това човек да иска да има дете,напротив!Желая ти успех!Гледай каквото и решение да вземеш,то да те направи щастлива  bouquet Hug

# 25
  • Мнения: 199
Защо не се консултираш с лекар?!И ако той те подкрепи-опитайте(според мен).Няма нищо лошо в това човек да иска да има дете,напротив!Желая ти успех!Гледай каквото и решение да вземеш,то да те направи щастлива  bouquet Hug
и аз съм на това мнение ...мнението на роднини и колеги не би трябвало да те притеснява,ако и ДВАМАТА искате бебе.
Но аз бих си консултира с гинеколог за да се застраховам все пак,а и няма да  навреди   Wink успех

# 26
  • Мнения: 2 312
Майка ми роди сестра ми на 40 год.Бяха безумно щастливи с баща ми.
И за двамата това беше сякаш нов стимул за живот!Така се радвахме всички на това бебе!
А аз си имам  две дечица-сестричка и дъщеричка Grinning
Ако искате и двамата бебе,не виждам причина за колебание,само ти пожелавам бързо забременяване!

# 27
  • Мнения: 2 270
Пожелавам ти скоро да се похвалиш, че ще ставаш майка за пореден път! Hug  bouquet

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Не мисля че има място за притеснения.  bouquet
Така ,че давай смело,стискам палци всичко да е ок. Hug

# 29
  • Мнения: 1 674
Щом и двамата го искате ,какво по-хубаво от това?Аз имам позната ,която роди на 42 години.Сега има здраво и красиво момиченце.Не мисля,че годините са пречка.Не робувай на хорското мнение.Първо се консултирай с лекар.Желая ти успех! Peace

Общи условия

Активация на акаунт