Бебе на 40?

  • 3 054
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 085
Желая ви успех.Все пак животът ти не е свършил и наистина се нуждаете от една радост в семейството. Hug

# 31
  • Мнения: 138
желая ти успех във всяко начинание, предполагам, че едно дете ще ви сближи още повече! успех!

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 264
Нужно е просто да си отговориш на въпроса ще те направили това дете още по-щастлива...Ако отговорът е положителен, сама ще знаеш и другия отговор! Късмет и щастие ти желая!

# 33
  • Мнения: 6 442
Нужно е просто да си отговориш на въпроса ще те направили това дете още по-щастлива...Ако отговорът е положителен, сама ще знаеш и другия отговор! Късмет и щастие ти желая!
И аз съм на това мненеие!
И нали не е толкова важно какво точно мислят околните-важното е и двамата да го искате!
Пожелава ти скорошно забременяване!  Hug

# 34
  • Мнения: 65
Аз те подкрепям с цялата си душа и сърце за идеята... Hug  Praynig   Hug
Мога да си представя, че ще е трудно- физически и в емоционален план, но мисля, че си заслужава да направите живота си пълноценен и да му предадете нов смисъл. Кураж, мила!   bouquet

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Много е хубаво като идея, но трябва да се замислите добре ли сте здравословно, ще може ли да издържате всичките деца. Ако е "да" отговора, какво по-хубаво, действайте. Hug
ТОВА Е И МОЕТО МНЕНИЕ. Peace

# 36
  • Мнения: 367
 Hug Hug Hug Недей да мислиш негативно,няма по-прекрасно нещо,а и ако наистина го мислите почвайте да действате,защото няма време.На тази възраст в повечето случаи става по-бавно,не е като на 20години! baby_neutral
Има толкова изследвания който се правят ,задължително над 35 год,а и не е прецедент да станете родители сега,тъкмо и децата ще помагат Wink
Лежах в "майчин дом" и всеки ден имаше поне по 3-4 мами над 38 годишна възраст(40,41,42 години),за амниоцентеза(задължително изследване)

Давайте напред ,а и една бременност така връща годините........Само не се тровожи излишно с тежки мисли и всичко ще е наред!!!
Прегръщам те силно Hug Hug Hug

Успех  bouquet

# 37
  • Мнения: 4 447
Никога не е късно за още щастие.
Какво мислят другите НЕ Е важно!
Важното е какво искате вие двамата.

Трябва да престанем да робуваме
на обществото и неговото мнение.

Щастието си е само за нас.
Тук и сега!

Аз съм на 25, брат ми е на 18.
Майка ми е на 43. И ако утре
ми каже, че ще си имаме братче
или сестриче наистина ще се
изненадам и ще ми е странно,
но в никой случай няма да я
упрекна. Напротив - ще я
прегърна и ще й кажа, че съм
до нея.

Аз съм с теб. Надявам се и всички
тук от форума ще те подкрепят.

 Hug

# 38
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Деъствай те Peace
Какво по-хубаво от едно голямо щастливо семейстмо Hug
И да се похвалиш кано стане Naughty
Стискам палци  thumbsup

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Мога само да кажа.Дано да имам силите,възможноста и куража да родя 4 си дете на 40год.
Действайте и се радвайте много,че съдбата ви е събрала и дала шанс да мислите за едно малко съкровище.
Успех каквото и да решите  bouquet

# 40
Въобще не го мислете повече и не губете време Simple Smile.Децата са щастие,а 40години си е страхотна възраст,ако се чувстваш добре.Аз си мечтая живот и здраве да имам трето дете към 40години.

# 41
  • Мнения: 4 784
Че възрастта ти си е супер. Имам приятелка, която роди на 46 години първото си дете и казва, че ако може би имала и второ.

# 42
  • Мнения: 1 045
И аз мисля, че няма място за колебание. Изобщо мнението на другите не бива да те притеснява. Стига вие с мъжа ти да сте здрави. Имам две познати, които родиха на 38 и на 40 години и наистина се подмладиха. Не бива възрастта да те притеснява. Действайте, а не чакайте, защото на тези години наистина става по-бавно и по-трудно. Зная го от личен опит. Успех!   bouquet

# 43
  • Мнения: 742
Желая ти успех в новото начинание - вярвам, че всеки би те подкрепил-каквото и да решите!  bouquet

# 44
  • Мнения: 8 999
С раждането на трето дете жената си подарява втора младост. Особено на такава възраст. Ще процъфтиш след една толкова желана бременност!
Не се колебай изобщо и не отлагай.

Общи условия

Активация на акаунт