Бебе на 40?

  • 3 053
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 920
40 въобще не е напреднала възраст!
трудно би било единствено, ако робуваш на хорското мнение.
все пак живееш твой живот- не на околните- затова ако ти се иска бебче- роди си го, сигурна съм, че няма да има по- щастливо семейство от вас!
съгласна съм  Hug
И аз съм съгласна Peace
Имам позната, която роди на 40, сега си има прекрасна 4 годишна дъщеричка.
Успех  bouquet

# 61
  • Мнения: 1 479
Родих малкият ми син на 40/навьршени/години.Успех и действай! Grinning

# 62
  • Мнения: 257

И аз съм съгласна Peace
Имам позната, която роди на 40 дъщеричка, нормално безпроблемно в момента бебенцето и е на 6 мес., така, че ........

# 63
  • Мнения: 4 753
40 е страхотна възраст. Бъдете щастливи, а бебчо ще е манифестът на вашата любов. Не робувай на глупави предрасъдъци. За вашия живот вие носите отговорност. Големите деца ще приемат идеята, дори и в началото да са малко шокирани. Не се товари с излишни притеснения. Мини да се похвалиш после  Hug.

 Peace

# 64
  • Мнения: 4 451
И аз те подкрепям! Hug

# 65
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
 Hug

# 66
  • Мнения: 452
Какво ще кажат хората трябва да е последната ти грижа !Най- много да се пукат от завист ,че си щастлива ,а те не са !!

# 67
  • Мнения: 1 931
Щом си срещнала човек с който искате да имате дете не трябва да ви притесняват хората или възрастта.
Ще ти разкажа за едни съседи на села. Тя имаше 5 деца от предишен брак и имаше и женени от тях когато се събраха и решиха със сегашният й мъж да имат дете.Сега момченцето им вече е ученик. Може и да е имало хора които да ги упрекват но на тях хич не им пукаше, то това на село където всички се знаят и познават. Сега си гледат децата и внуците и дори да е имало такива които ги упрекват вече са свикнали.
Трябва да знаеш, че винаги има клюкари и хора които да те осъждат, но когато се прибереш вечер и почивните дни си с хората в семейството ти и за това трябва само с тях да се съобразяваш, че тези добронамерени иначе хора си се прибират при своето семейство и хич не им пука ти как си тогава.

# 68
  • Мнения: 11 607
Алесия, имаш и моята подкрепа...... Hug

Последна редакция: ср, 21 май 2008, 14:44 от Мама Цоцоланка

# 69
  • Мнения: X
Щом се обичате,най-нормалното нещо е да имате дете.....предполагам,че и децата ви ще го обичат и ще му се радват.....а,за общественото мнение-да не ти пука....
А,възрастта ти е последна грижа...............колко жени на 40 тепърва решават да имат деца.....медицината е достатъчно напреднала и не мисля,че годините са ти проблем.

# 70
  • Мнения: 3 621
Едва ли някой, който те уважава и обича би погледнал на това щастие с упрек.Правете си бебето и остави назат негативните мисли.
Винаги съм казвала, че няма нищо по-хубаво от това една жена да роди на 40 год., подмладява се, разцъфва...  Peace

късмет и от мене   bouquet

# 71
  • Мнения: 3 478
Това е прекрасно! В случая хорското мнение не е от значение, по-важно е това как децата ви биха го приели. Подгответе ги предварително и мисля че няма да имате никакъв проблем. Успех в начинанието!

# 72
  • Мнения: 1 103
Според мен не трябва да се колебаеш затова смело напред  Peace

Общи условия

Активация на акаунт