В Търново и региона слънце пече,много е добре,ходи ни се на море!

  • 16 988
  • 312
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 362
И аз да се запиша в новата темичка  newsm03
Момичета спешно търся магазин за платове, понеже братовчедка ми е останала без тоалет за бала и трябва да и се ушие. Днес ходих в магазина, който е на паркинга срещу търговския комплекс по главната, но нямаха нищо подходящо. А този при Театъра не работеше. Къде на друго място мога да намеря платове?  newsm12
Какъв точно плат търсите вие?Аз си спомням,че за моя бал от този магазин зад паркинга на Халите си купувах плата.Това е най-вероятно първия магазин,за който говориш.
Под Мебелната къща има едни складове.Там има фирма,която продава платове,но не знам продават ли на дребно.Ако искаш попитай,може да ти резнат някой друг метър Wink

# 16
  • Мнения: 60
Момичета, имате ли наблюдения за д-р Здравков - ортопед??
че в сряда ще ходя с малчо на преглед при него....

и ако има нещо , което бих могла да питам...понеже ни е за първи път, ще ми дадете ли някой съвет  newsm03

# 17
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Момичета, имате ли наблюдения за д-р Здравков - ортопед??
че в сряда ще ходя с малчо на преглед при него....

и ако има нещо , което бих могла да питам...понеже ни е за първи път, ще ми дадете ли някой съвет  newsm03

Божидара беше на около 30-35 дена,когато я заведох първо при него и той огледа на УЗ ставите и другите там неща,които се наблюдават и това беше PeaceЕдинственото нещо,което питах беше дали всичко и е ок.След това съм я водила при още 2-ма ортопеди,но беше в третия месец и след като проходи.

# 18
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
Какъв точно плат търсите вие?Аз си спомням,че за моя бал от този магазин зад паркинга на Халите си купувах плата.Това е най-вероятно първия магазин,за който говориш.
Под Мебелната къща има едни складове.Там има фирма,която продава платове,но не знам продават ли на дребно.Ако искаш попитай,може да ти резнат някой друг метър Wink
трябва ни стреч тафта  Grinning ще проверим и при складовете за които казваш. Дано намерим нещо

# 19
  • Мнения: 203
Привет! Може би моя въпрос ще ви изненада, но съм много любопитна - тези дни като ходихме до Била, ми направи впечатление вратата и табелата на бар Надежда - частен клуб. Някой има ли инфо - работи ли още като нощен бар или е нещо по-така....., кой му е собственик?

# 20
  • Мнения: 3 663
polin_a - точно преди няколко дни ходих на преглед при д-р паньова, защото не ми върви добре бременеенето
като цяло съм с много добри впечатления (макар и от един преглед)
в смисъл супер адекватно ми отговори на всички въпроси (с предишната си бременност имах аналогичен проблем и като цяло мисля, че мога да преценя добре), съвременен лекар бих казала

сиска - в началото връщането на работа е трудно, надали има две мнения по въпроса Simple Smile но на мен лично след първия месец може би ми беше чудесно
вечер и през уикендите с такъв хъс и желание съм се занимавала с таня, каквито не винаги съм имала, когато бяхме по цял ден заедно Simple Smile а и тя самата спря да ме възприема само като обслужващ персонал Simple Smile абе порастнахме и двете някак си, звучи шантаво, но ... факт Simple Smile

момичета, идната седмица заминавам за сф, защото вдигам кръвно и проблемите започнаха
стискайте палци да устискам още 10тина дни, поне в 9я да вляза и бебока да е добре

# 21
  • Мнения: 40
Toni стискаме палци Praynig всичко ще бъде наред Hug А за връщането на работа - не знам Thinking аз по принцип никога не съм си представяла да си стоя у дома - а че ще ми е толкова хубаво пък хич, а сега не мога да си представя да се върна на работа със цялата какафония Tired ама като му дойде времето сигурно друга песен ще пея newsm78

# 22
  • Мнения: 13
Честито на рожденниците днес - Александър на Galia.ko и  Марти на caradchova! Да са здрави, и усмхнати!
Сисе, много добре те разбирам...аз имам още време докато тръгна, но само като си помисля за работа и ми се свива стомаха... Mr. Green та си представям наесен като взема малко часове как ще гледам като гръмнат заек  #Crazy Laughing
А ти къде работиш?
А аз на есен с цял норматив - иде ми да се гръмна... ooooh! Ама няма накъде #Crazy

Момичета, имате ли наблюдения за д-р Здравков - ортопед??
че в сряда ще ходя с малчо на преглед при него....
и ако има нещо , което бих могла да питам...понеже ни е за първи път, ще ми дадете ли някой съвет  newsm03
Аз лично съм ходила веднъж при него преди време...не бих повторила, а за детето си - не бих го завела в никакъв случай, ако има нужда от ортопед. Но за ортопедичния преглед при бебенца през първия месец - не виждам какво може да сбъркла или да не направи...Аз заведох дъщеря си при д-р Антонов и съм много доволна. Гледа й ставите на ехофрафа, обесни ми едно-друго (и аз като теб не знаех за какво да питам  Simple Smile )

# 23
  • Мнения: 350
Здравейте момичета,

Сисе, abcxyz_vt, Ditta какво се кахърите за връщането на работа. Ще си родите по още едно дете  и проблема е решен  Peace Повече истински българчета в Европа  Peace Аз този проблем го реших следващите 3 години няма да помириша банката  Laughing

poliniti и аз ти препоръчвам д-р Антонов (преглежда в Аркус - Нова болница тел. 062-668311) Внимателен е , отговори на всичките ми малко глупави въпроси като нова мама.

# 24
  • Мнения: 686
Здравейте!
Препоръчайте ми гинеколог при когото да си направя цитонамазка.Последно си правих преди 8г. при Ангелов.Сега ми иска при някой друг да отида,че нещо напоследък чувам много негативни мнения за него.
 За почването на работа,сигурно ще ме помислите за луда ,но аз винаги съм нямала търпение да почна работна.Много ми се увижда това стоене в къщи.И дори ,когато се заредят повече почивни дни ми се струва ,че се товаря повече ,отколкото на работа.

# 25
  • Мнения: 641
Аз си правих цитонамазка в кабинета на д-р Ножарова с направление.
Нейната специалност е онко-гинеколог.
При нея ходя и на профилактични пак с направление.
Доволна съм от нея. Кабинета й е до поликлиниката. Записва се час предварително.

# 26
  • Мнения: 3 663
хора, усетихте ли земетресението... аз се поизплаших май Sad

# 27
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Здравейте момичета,

Сисе, abcxyz_vt, Ditta какво се кахърите за връщането на работа. Ще си родите по още едно дете  и проблема е решен  Peace Повече истински българчета в Европа  Peace Аз този проблем го реших следващите 3 години няма да помириша банката  Laughing


Весе,честито!От сърце ти желая леко бременеене  Hug
Ние от близо година правим опити,но тц-така,че ако някой има гарантиран майстор за мъжко ,моля на ЛС Mr. Green


Тони,на теб от сърце ти пожелавам да устискаш и да родиш най-здравото и хубаво бебе Hug

vvv,Бог да го прости Симеон/собственик на бар "Надежда"/ още тогава на бара си пишеше частен клуб Peaceне е публичен дом,ако това имаш предвид Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 686
Аз си правих цитонамазка в кабинета на д-р Ножарова с направление.
Нейната специалност е онко-гинеколог.
При нея ходя и на профилактични пак с направление.
Доволна съм от нея. Кабинета й е до поликлиниката. Записва се час предварително.
Къде по точно е този кабинет?Трябва ли да си взема час предварителво?
И аз усетих заметресението.Май беше малко по силно от това преди няколко дена.
 Знам,че в Търново няма детски очен,но ако имате добри впечетления от офтоматолог в града,дайте координати,че ми трябва за сина.

# 29
  • Мнения: 641
Кабинета се намира в блок под аптека "Бояна" /под в-к "янтра днес"/. Има табела отстрани.
Телефона са :649838 ; 22850 /този не знам дали не е променен/; 0899256949.
Обаждаш се за час, защото тя работи и в онкологията и приема 3 дни в седмицата мисля.

Общи условия

Активация на акаунт