С идеални мерки на света, се раждат МАЙски слънчица (35)

  • 15 223
  • 285
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 112
Честито на днешните мами и от мен! Много радост да им носят техните слънчица!
И аз не успях да съм първа със щъркеловата новина за малката принцеска на Вики Grinning ! Голямо съревнование Grinning
Хайде, дано има повече такива вести тези дни (включвам и себе си, че търпението ми е на финала:)!

# 241
Ехоооооооооо, че хубави новини днес Grinning Grinning Grinning

Времето на вън е слънчево, а какъв дъжд от бебоци само се е изсипал  Heart Eyes
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМИ НА ОРХИДЕЯ, МАМИНКА СЛАДИНКА, ВИКИ, ДЖЕРИ, АЛАБАЛА, ЕЛАДА, ДАНО САМО НЕ ПРОПУСКАМ НЯКОЯ МАМА, АКО Е ТАКА ИЗВИНЕТЕ. БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ ВИЕ И ВАШИТЕ СЛЪНЧИЦА!!! newsm51 newsm51 newsm51

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МУЦУНКАТА, С ПОЖЕЛАНИЯ ЗА ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И МНОГО ЩАСТЛИВИ МИГОВЕ, БЪДИ ОБИЧАНА И УВАЖАВАНА ЖЕНА КАКТО ТИ ОБИЧАШ И СЕ ГРИЖИШ ЗА ВСИЧКИ newsm51  Gift

АМИ ТО КАТО ГЛЕДАМ ПОЧТИ ВСИЧКИ СЕ ОБЕБИХА И НАШИТЕ РЕДИЦИ ДОСТА ОРЕДЯХА И НА ТЕЗИ ДЕТО ОЩЕ СА СИ КАТО МЕН И СИ ЧАКАТ РАДОСТНОТО СЪБИТИЕ ИМ ПОЖЕЛАВАМ ДА СИ ПИЙНЕМ ПО ОЩЕ ЕДНА ДОЗА ТЪРПЕНИЕ И ДА СИ ТЪПНЕМ В ОЧАКВАНЕ. Heart Eyes

А ОСТАНАЛИТЕ МАМИ ИСКАМ САМО ДА ВИ ПОМОЛЯ ДА СПОДЕЛЯТЕ ВСЕ  ТАКА И ДА НИ ЧАКАТЕ, ЧЕ И НИЕ СКОРО ЩЕ СЕ ПРИСЪЕДИНИМ ПРИ ВАС Simple Smile

# 242
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ех, да не влизам един ден и ще ни залее потоп от бебета!

Честито на новите мами!!!   bouquet

Днес бях на ЖК при докторката, детоще ме изражда. Имам 1 см разкритие от външната страна. Иначе никакви признаци почти. Само от време на време някоя и друга заблудена контракция. Доки каза, че акодо края на другата седмицане родя, ще трябва да предприемем нещо, че бебо е много голям и може да му е трудно да излезе. и нещо ми есеганервно и нетърпеливо, и притеснено!  Tired

# 243
  • Мнения: 559
Внимание, внимание!!!
Още щъркелови новини!!!
Днес в 10,50 часа се роди бебе Константина на мама ivanakostova. 4020гр. 55см.
Да й е жива и здрава малката красавица!

# 244
  • Мнения: 111
Да ви почерпя, днес имам рожден ден.

# 245
  • Мнения: 96
Честит Рожден Ден на Мцунката и lyubka! Бъдете живи и здрави и много щастливи и обичани!

Честити рожби на Маминка_сладинка, JERRY, Viky_v, Алабала и ivanakostova, да са ви живи и здрави дечицата и много радости да ви носят!

Аз все още си чакам Денят. Хем ми се иска вече раждането да е почнало и да е минало, хем ми се иска още поне един ден да изчака. Но да видим до кога така.

Лека и спокойна вечер!

# 246
  • Мнения: 37
Честит рожден ден на Муцунка и на Любка  newsm51 newsm59  bigdance2 dance живи и здрави мамчета дълги години щастие и успехи 

Честита радост на мама Иванакостова   ylinfant newsm51 да расте здрава и красива и много много послушна малката Константина smile3522

# 247
  • Мнения: 258
 stork-boy stork-boy Щъркелът отново ни навести радостна новина да ни съобщи:stork-boy stork-boy


Мама didolinca си има момченце 3350гр и 51см
 newsm07 smile3504 Two Hearts

Да и е честито юначето и да и носи много късмет!
Щастливо детство малко момченце!


Последна редакция: сб, 17 май 2008, 08:15 от mmagy ( Маги)

# 248
  • Мнения: 37
Добро утро !
Честита радост на мама Дидолинка да и е живои здраво бебенцето 

# 249
  • Мнения: 60
ЧЕСТИТА РАДОСТ НА НОВОИЗЛЮПИЛИТЕ СЕ МАМИ!
ЧЕСТИТО И НА РОЖДЕННИЧКИТЕ ДНЕС!
ЖЕЛАЯ МНОГО ЗДРАВЕ И РАДОСТ НА ВСИЧКИ ВИ!

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 250
  • Мнения: 16
ЧЕСТИТО ЗА НОВИТЕ ПОПЪЛНЕНИЯ  bouquet  bouquet

още малко остана от май за мамите в очакване ..търпение

лек ден

# 251
  • Мнения: 111
Честито на обебелите се мами! Да са им живи и здрави бебенцата и само радост да им носят!

# 252
здравейте и от нас
да се похваля че и аз станах вече мама.Давид се роди на 12 май сутринта в 8.51,3730 56 см.
раждането мина много бързо от парвата болка до края 5 часа.Аз много исках епидурална но отидох с 9 см разкритие и вече не можело.НО и по естествен път не е толкова страшно,изтърпява се болката и като видиш бебчо веднага се забравя.Давид е много кротък ,имаме само проблем с карменето/още първия ден ми разрани зърната до кръв и сега имам адски болки при кърмене.МОмичета много внимавайте как ще засуче бебока  това е най важното в началото.
НА всички станали мами честито а на другите леко раждане

# 253
  • Мнения: 389
Честито на Дидолинка и Ивана.Да са им живи и здрави бебенцата им.
Май поизравнихме бройката момиченца-момченца Grinning

tedy811,добре дошла.Твоя Давид много висок се е родил.Засега май той води класацията по ръст.

lyubka,честит празник и на теб.Много щастие ,късмет и любов ти желая
  bouquet

# 254
  • Мнения: 94
Олеле, колко бебоции..
Честито на всички нови мами, честито и на рожденничките Муцунката и Любка, бъдете живи и здрави, прекрасни жени и мами!!!

А ние с Нелесита днес се ослушваме, че ни е термин, ама явно ще преносим.. ех, ех..
какво стана с Мона-Бонбона? Роди ли?

Целувки на всички бъдещи и настоящи мами!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт