С идеални мерки на света, се раждат МАЙски слънчица (35)

  • 15 224
  • 285
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 37
Ихааа Теди 811 мила честито за големият ти мъж да ти расте здрав и послушен и много много лъчезарен Hug Hug Hug   
Ох да Insatiable май ще си преносим че никакви признаци от бебка, че и се идва на бял свят newsm78

# 256
  • Мнения: 79
Здравейте и от мен!честито на всички мамчета. Пожелавам ви бързо възстановяване и от здраве да не се отърват бебоците. Какво слънчице е изпекло, а как ми се иска да се разхождаме с бебока. Вие започнахте ли да излизате с бебчетата? То навън по-топло отколкото вътре, но все още ме е страх да я изкарам навън за по-дълго. Има ли други като мен, които не кърмят въобще. Такова желание имах да кърмя, а накрая какво стана. Едно, че нямам кърма (в болницата не ми текна нито грам и я хранех с биберон), а и бебка неиска да засмуче.  Големи мъки бяха и накрая се отказах. Лек ден на всички ви!

# 257
  • Мнения: 19
Честито на мами Ivanakostova, Didolinca и  Tedy811! Здрави и послушни бебчета!

Ние отиваме на мач, синът ми има турнир тази седмица и аз съм мама-такси, защото мъжът ми, естествено, е за риба.  Дано емоциите и пътят да повлияят на бебето и да реши да тръгва вече малко по малко!

# 258
  • Мнения: 121
Здравейте от мен!

  Честито на всички мамчета родили  в мое отсъствие.... да са ви живи и здрави бебоците и много да ви слушкат и радват.. а на всичко неродили- успех и  ви пожелавам леко и безпроблемно раждане:)

Вече си имам интернет и ще пиша редовно...(ще намеря и време да прочета пропуснатото)

Моето Мишле е добричко и миличко и не плачка почти, обаче  от няколко дни имаме колики и сега пием  чай от копър и дано да му помине....


Поздравиии

# 259
  • Мнения: 258
ЩЪРКЕЛОВИ НОВИНИ    newsm44 newsm44 newsm44

НА 15.05 В 08:45 В БОЛНИЦА ТОКУДА ЗА ПЪРВИ ПЪТ ИЗПЛАКА БЕБЕ ТИНА НА МАМА HULIYA !!!

БЕБА Е С МАНЕКЕНСКИ МЕРКИ - ТЕЖИ 2.910 КГ И Е ВИСОКА 49 СМ.


ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСКА ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТЕ И СКОРО ДА СЕ ПРИБЕРАТ ВКЪЩИ. НА МАМА HULIYA БЪРЗО ДА СЕ ВЪЗСТАНОВИ СЛЕД СЕКЦИОТО  Hug  Hug  Hug

 

# 260
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
ЩЪРКЕЛОВИ НОВИНИ         bouquet  bouquet  bouquet

MONA-BONBONA  Е РОДИЛА ДНЕС КЪМ 17 ЧАСА МОМЧЕНЦЕ, 3,600 КГ И 54 СМ!!! ДА Е ЗДРАВ И ПОСЛУШЕН, А МАМА ДА СЕ ВЪЗСТАНОВИ БЪРЗО!!!
 

# 261
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656


ДА ПОЧЕРПЯ И ЗА МОЯ РОЖДЕН ДЕН!!!

# 262
  • Мнения: 529
Честито на мона_бонбона.Ние днес излязохме за първи път с нашия мъник и май доста топло му беше на детето ,то в това време не знам как да го облека и как да го завия нали е още мъничко. newsm78

# 263
  • Мнения: 258
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН GORIS !

С пожелания за упоритост, за да следваш мечтите си, смелост - да ги осъществяваш, търпение, за да ги постигаш  и много любов, за да дава смисъл на всичко това!



# 264
  • Мнения: 96
Честито на dudolinca, tedy811, HULIYA и mona-bonbona, да са живи и здрави дечицата!

Честит Рожден Ден GORIS! Пожелавам ти много здраве, щастие и късмет!

И моят бебчо не дава признаци, че му се излиза. Само когато нещо си внуша и започват някакви странни неща да се случват с тялото ми, но и аз не знам какво точно.

Като чета колко бързо са родили повечете, започвам да се притеснявам дали ще успея да стигна на време до болницата, а тя е на 200 м. Живея в една къща с лекарка УНГ и днес говорих с нея да ме изражда, ако не успея да стигна. А тя, жената много се притесни, но каза че ще се оправим, само дано не й се налага.

Успех на всички запътили се към родилното. Стискам палци за бързо и безболезнено раждане.

Лека и спокойна нощ.

# 265
  • Мнения: 37
Ихааа още бебенца бравооо да са живи и здрави малките слънчица на мама мона бонбона и на мама Huliya  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Гери честит рожден ден   bouquetс пожелание за много здраве ,щастие и успех във живота  Hug Hug Hug

# 266
  • Мнения: 37
Добро утро мамчета Hug
Аз рано рано тази сутрин ама нещо като не ме лови сън Rolling Eyes Shocked
Ококорила съм се от 3:30 и повече не можах да заспя може би от
чакането на бебка съм превъзбудена Flutter Crazy
Дано днешният ден да ни донесе още малки сладки рожбички  Hug Party
Лек и усмихнат ден милички  bouquet

# 267
Здравейте момичета,
Включвам се само за да ви съобщя, че на 09.05 в 13.35ч. се роди малката ни принцеска Елена - 2,600 гр. и 49 см. Всичко мина идеално благодарение на страхотния екип, който много ми помага през цялото време. Сега свикваме всички вкъщи с новия човек, а и тя с нас.
По-късно ще кача и снимки в албума.
Сега отивам да прочета предишните теми които съм пропуснала. ЦЕЛУВКИ на всички!

# 268
  • Мнения: 37
Деси честито за твойта малка принцеска много да  те слушка и папка и да расте здрава и весела  bouquet

# 269
  • Мнения: 9
Здравейте майски мами  Laughing,

Честити сладки бебета на всички млади родилки - желая Ви много здраве и усмивки на вас и на бебоците!
А на тези, които са още в очакване пожелавам леко раждане!

Аз съм юлска мама и още се вълнувам за първите дрешки. Можете ли да ми кажете лятно бебе може ли да се облича с боди с къс ръкав или непременно трябва да е с дълго ръкавче новороденото?  newsm78

Благодаря Ви предварително!

Общи условия

Активация на акаунт