Ще ви пука ли, ако утре блокират членството ни в ЕС?

  • 5 475
  • 158
  •   1
Отговори
# 15
Аха, седнали сте да се вайкате за членството, а нищо не казвате за смяна на правителството. Само седите, коментирате и се правите на знаещи, а нищо не правите по въпроса за по-добро бъдеще. Всички живеем в тая държава, а никой нищо не прави, а само мрънка ме, че това и онова си ще поскъпне. Тънете в мизерия докато се криете, като мишоци, иначе всички много знаете. Естествено, че на всеки трябва да му пука, но повечето са неграмотни и неосведомени и не знаят последиците от блокирането на членството ни в ЕС и затова нямат мнение по въпроса или пишат глупости.

# 16
  • Мнения: 2
Мислех само да наблюдавам сеира около тази темичка , но факта ,че предишния ми пост бе изтрит  ме накара да кажа и своето мнение.
Та и да ми пука и да не ми пука ефекта е същия.Какво можем да направим ?
Да си пишем по форумите и да се чувстваме добре .че сме изразили своето мнение колко лоша е България колко зле живеем на фона на другите държави от ЕС.
И?
Дори да наложат предпазните клаузи на това правителство му остава 1 година мандат , та на тях ще им е все тая какво ще стане.  #Cussing out
А и мисля ,че мястото на България е в ЕС ,но не на този етап на икономическо развитие.Ние сме на последно място по доходи.Дори румънците имат по-добри доходи от нас.Е мерси!  newsm11

# 17
  • Мнения: 1 111
http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1196476

.... Другата мярка, обсъждана от страните членки срещу България, е безпрецедентна - това е безсрочното блокиране на правото на гласуване в Европейския съвет на българските министри и премиер."

Aми да го блокират!Може би с право, като се има предвид състоянието на държавата вследствие на решенията и действията на горецитираните.

# 18
  • Мнения: 5 710

Декстър, пусни си тема за правителството и там демонстрирай грамотност, познания и гражданска инициативност.
Ако имаш мнение по моята тема - добре дошъл.  А понеже виждам, че си умен и грамотен не се съмнявам, че можеш да сметнеш 2+2  или по-точно да направиш причинно-следствена връзка и да се изкажеш по същество.

Последна редакция: сб, 10 май 2008, 20:17 от 10¢ cafè&lounge

# 19
  • Мнения: 3 826
да , разбира се ,
но не вярвам това да стане

# 20
Драга ти четеш ли изобщо, както виждаш изказах мнение. Те светна малко, ама съвсем малко, че правителството е виновно за това, а от последиците ще патиш ти жено!

# 21
  • Мнения: 1 111
Е, сметна човека две и две. Wink

# 22
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ще се радвам. Аз бях против това членство. Досега нищо положително не съм видяла, напротив даже. Но допускам, че нямам много информация по въпроса, така че може и да греша някъде в размислите си.

Ами мисля, че грешиш, да.  ЕС не е Дядо Коледа да носи подаръците за малките дечица, т.е не знам под каква форма го чакаш това положително нещо.
ЕС е договор , членство в клуб - имаш права и задължения. Знаеш с кого ще си общуваш в клуба.
Е, чак толкова "боса" не съм, че да си мисля, че е Дядо Коледа. Там е работата, че аз бях против условията, които ни поставяха, бях и против някои изисквания, които имаха към нас. И никой не ме пита искам ли, не искам ли. Този договор е от мое име, но без да съм го подписала.
Уеднаквиха цените за да им е удобно на други, но заплатите - не, за да не ни е удобно на нас. Спряха реакторите, за да внасяме ток. Отвориха границите, но нямаме право на работа при тях.
Единствено съм доволна, че е забранено да се вари ракия и да се колят животни, но и това никой не спазва, така че пак нищо.

# 23
  • Мнения: 4 392
Де да ни изключат..Ама не им стиска. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2
"Единствено съм доволна, че е забранено да се вари ракия и да се колят животни, но и това никой не спазва, така че пак нищо."
WTF!
Когато влязохме в ЕС се майтапехме ,че към каквато голяма организация да влезем тя се разпада.
Византийската империя , Османската империя , Фашистка Германия, СССР е крайно време е и на ЕС!

# 25
  • Мнения: 6 206
Все още ни предстоят много важни промени.
Нищо не сме видяли от хубавото, защото ни управляват некадърниците и не знаят как да го вземат.

# 26
  • Мнения: 3 423
Няма да ми пука. Не ми пука и за членството.

# 27
  • Мнения: 1 212
Аха, седнали сте да се вайкате за членството, а нищо не казвате за смяна на правителството.

Правителставта се сменят , а положението ... все тая .
Членството е все още светъл лъч надежда в очите на много хора, че "шЪ ни оправи " .
В ЕС или вън .... хубаво скоро няма да видим , не съм песимист , реалист съм .

# 28
  • Мнения: 13 512
Не ми дреме!

# 29
  • София
  • Мнения: 1 508
Ще се радвам. Аз бях против това членство. Досега нищо положително не съм видяла, напротив даже. Но допускам, че нямам много информация по въпроса, така че може и да греша някъде в размислите си.

И аз бих се радвала. На България мястото не й е в ЕС.

Общи условия

Активация на акаунт