Кой е града на ме4тите vи?

  • 2 717
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
хъх закъсняла съм  Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 5 140
РИО ДЕ ЖАНЕЙРО много искам да отида до там,а също и Ню Йорк.Пожелайте м поне да видя Рио. newsm51 smile3521
 А също би било добре ако може да се поразходя из странство(ех мечти,ах мечти) newsm17

# 62
  • Мнения: 2 452
Едно време мечатех да отида до остров Тонга. Намира се близо до Нова Зеландия. Иначе май си нямам град на мечтите Cry.
Мисля след няколко години да заведа Изабела на разходка из Европа и да и покажа това, на което съм се възхищавала едно време. Когато порастне малко повече, едно лято смятам да посветим на обиколка на България, едно на Финландия и едно на Великобритания (Хонда, стягай гостната, че идваме Laughing).

# 63
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Така както сте се размечтали за острови ето ви малко снимки да оплакнете очите поне  smile3534
Някъде в Тихия Океан
То4но на такоvа място ,ме4тая да отида. Sunglasses
Гледах миналата седмица филм за такоvа място и се разме4тах много ,.............с прозра4ен под v стята ,и тоvа легло smile3508.....еххххххххх

# 64
  • Мнения: 400
ПАРИЖ.

БАРСЕЛОНА.

От страните - Нова Зеландия ( не съм ходила... но "Lord of the Rings" си каза думата.... Simple Smile Иска ми се там да живея, но не знам как ще ми хареса..

От USA - SAN FRANCISCO IS STHE BEST! Но Европа е по-добре...

# 65
  • Мнения: 3 271
Много си мечтая да видя Сиатъл един ден, макар, че като знам, че вали 360 дни в годината едва ли бих живяла там  Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 392
Не знам за град, но едно време си мечтаех да посетя о. Санторини - страхотно място за влюбени. Едни залези, едни изгледи на вулкана , приказка. Вече много пъти съм била там и всеки път откривам нови красоти.

Общи условия

Активация на акаунт