Кой е града на ме4тите vи?

  • 2 725
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 909
Ми на мен навсякъде ми се ходи.  Rolling Eyes А още никъде не съм ходила. Само в Лондон и то донякъде...
Елфче, моля ти се, като ходите до Хайд Парк, да щракнеш оградата отвън и малко от парка?
Живях с нашите в Лондон, като бях на 5 - 9 години и обожавах с баща ми да си играя на фрисби в парка, да храня гълъбите... обаче спомените ми вече се замъгляват, само оградата, накичена с картини си я спомням и то бегло.  Embarassed
92-ра ходихме за 3 дни, ама не се сетихме да стигнем до Хайд Парк  Banghead doh

Иначе, колкото и тривиално да звучи, Париж ми харесва много, дори мисля, че бих живяла там Simple Smile
Лондон - не го помня много, но подозирам, че ще ми хареса, особено хората  newsm78, както и Дъблин, бай дъ уей Wink
Иначе ми е мерак да видя Малта, Монако, Ню Йорк и Сан Франциско  Simple Smile
Бостън много ми хареса, може би понеже е по-европейски? L.A и Вегас са интересни, но само за ваканция. Според мен Simple Smile

# 46
  • Мнения: 513
Цитат
Елфче, моля ти се, като ходите до Хайд Парк, да щракнеш оградата отвън и малко от парка?

Непременно, а ти не се скрънзи дай някоя нова снимка.

# 47
  • Мнения: 1 909
Непременно, а ти не се скрънзи дай някоя нова снимка.
Кой се скрънзи, бе, непрекъснато ъпдейтвам
http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/dessibanova/my_photos  Grinning

# 48
  • Мнения: 513
Непременно, а ти не се скрънзи дай някоя нова снимка.
Кой се скрънзи, бе, непрекъснато ъпдейтвам
http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/dessibanova/my_photos  Grinning

Пу пу пу.. малее колко е порастнала, жива и здрава да ти е! Поздрави на татето, дано се видим налято на по бира в родината!

# 49
...Кой се скрънзи, бе, непрекъснато ъпдейтвам
.....
Аууу Близнетеленце, а туй малкото ваше ли е Wink Grinning. Тук са си много популярни. Особенно пък черните (нали се водят Скотиш териери Laughing)
А пък каква хубава усмивка е дала тук Сара
И Фишър ПРайс люлката като гледам й е любима. Wink Grinning Снимай, че нали знаеш.....лети пусто му това време Hug

# 50
  • Мнения: 1 909
...Кой се скрънзи, бе, непрекъснато ъпдейтвам
.....
Аууу Близнетеленце, а туй малкото ваше ли е Wink Grinning. Тук са си много популярни. Особенно пък черните (нали се водят Скотиш териери Laughing)
А пък каква хубава усмивка е дала тук Сара
И Фишър ПРайс люлката като гледам й е любима. Wink Grinning Снимай, че нали знаеш.....лети пусто му това време Hug
Уестито и то е наше - на Сара брат й е това  Laughing

# 51
....Уестито и то е наше - на Сара брат й е това  Laughing
  Laughing Laughing Laughing Нашият тати и той така се сдоби със син, като не можа да го докара по "нормалният" начин  Wink Mr. Green
А как се казва братчето  Grinning - голям сладур е.

# 52
  • Мнения: 1 909
Laughing Laughing Laughing Нашият тати и той така се сдоби със син, като не можа да го докара по "нормалният" начин  Wink Mr. Green
А как се казва братчето  Grinning - голям сладур е.
Cesar - тук рекламата за храната се казва така и ние решихме, че това име е страхотно за такова пале  Laughing
Аз съм фен на лабрадорите, но живеем в апартамент, затова взехме по-компактно куче  Simple Smile
PS geminarius идва gemini + sagittarius (не теле Simple Smile бая време ми трябваше да вдяна  Laughing)

# 53
.... Cesar - тук рекламата за храната се казва така
Знаем го този сладур от рекламата  Wink. И тук я пускат. Ама нашто "пале" ако трябва да яде от тия консервички, не знам с колко бройки бихме го задоволили  Laughing Laughing

....PS geminarius идва gemini + sagittarius (не теле Simple Smile бая време ми трябваше да вдяна  Laughing)
  Embarassed Embarassed EmbarassedАз ако не се издъня, няма кой  Laughing Laughing

# 54
  • Мнения: 1 909
Embarassed Embarassed EmbarassedАз ако не се издъня, няма кой  Laughing Laughing
  Simple Smile Няма за какво, пък ти...  Wink
Вместо да се офлянкваш, пусни малко снимки от празника  Stuck Out Tongue

# 55
.... пусни малко снимки от празника  Stuck Out Tongue
Даже още не съм се снимала. Ама аз и мразиМ да се снимаме  smile3520

# 56
  • Мнения: 1 909
.... пусни малко снимки от празника  Stuck Out Tongue
Даже още не съм се снимала. Ама аз и мразиМ да се снимаме  smile3520
Е, след като мразите да се снимате, няма да те насилвам  smile3505

# 57
  • Bristol
  • Мнения: 9 371
Така както сте се размечтали за острови ето ви малко снимки да оплакнете очите поне  smile3534
Някъде в Тихия Океан

# 58
  • Мнения: 1 909
Така както сте се размечтали за острови ето ви малко снимки да оплакнете очите поне  smile3534
Някъде в Тихия Океан
Хехе, това го бях пратила преди време на колегите и те се хванаха на въдицата  Grinning
Та значи сме съседи, а?  smile3501

# 59
Така както сте се размечтали за острови ето ви малко снимки да оплакнете очите поне  smile3534
....
А, това го бяха пускали в клюкарника май. Като го видях за първи път голям смях се смях..... Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт